دانستنی های خرید کانکس

دانستنی های خرید کانکس

دانستنی های خرید کانکس

دانستنی های خرید کانکس از شرکت کانکس کارراد آیا می دانید در خرید کانکس به چه چیزهایی باید دقت کنیم؟ ما به کانکس، در چه ابعاد و طرحی و با چه کیفیتی نیاز داریم؟ در خرید کانکس، باید دقت کنیم و به نسبت نیازمان ابعاد، طرح و کیفیت را در نظر داشته باشیم. کانکس در ابعاد مختلف و با طرح و کیفیت های متفاوت در کارگاه کانکس کارراد تولید میگردد. و ما در خرید کانکس کاملا برای انتخاب مختاریم.

ابعاد طراحی و ساخت کانکس

کانکس در ابعاد استاندارد ۲×۲ ، ۲×۲/۴۰، ۴×۲/۴۰، ۶×۲/۴۰، ۸×۲/۴۰، ۱۰×۲/۴۰، ۱۲×۲/۴۰، ۴×۳ ، ۶×۳، ۸×۳، ۱۰×۳، ۱۲×۳ و ابعاد سفارشی دیگر مانند: کانکس تیپ ممتاز، کانکس ساندویچ پانل طراحی و تولید و عرضه میگردد. اگر نیاز شما کارفرمایان محترم به کانکس، به صورت مقطعی بوده و مدت زمان کوتاهی را جهت استفاده از کانکس در نظر دارید. میتوانید از کانکس تیپ ۱ و اگر نیاز شما به صورت دایمی و طولانی مدت میباشد. حتما باید از کانکس تیپ ممتاز استفاده نمایید.

اگر تعداد نفراتی که قرار است در کانکس مستقر شوند کم باشد. میتوانید از کانکس با ابعاد کوچک و اگر تعداد نفراتی که قرار است در کانکس مستقر شوند زیاد باشد. میتوانید از کانکس با ابعاد بزرگتر و یا کانکس سفارشی استفاده نمایید. البته کانکس با مدلها و تیپهای بسیار ضعیف تر در کارگاه های کوچک کانکس سازی تولید میشوند که دارای گارانتی و خدمات پس از فروش نبوده و خرید آنها به شما توصیه نمیشود.

دانستنی های کانکس در انواع مختلف

کانکس استاندارد، کانکس سالنی، کانکس دو اتاقه، کانکس دو طبقه، کانکس کافی شاپ، کانکس فست فود، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس نگهبانی، کانکس چوبی، کانکس سرایداری، کانکس چرخدار، کانکس بلیط فروشی، کانکس حمام، کانکس ویلایی، کانکس مسکونی، کانکس سوییت، کانکس کامپوزیت، کانکس ترموود، کانکس سایدینگ، کانکس دکوراتیو، کانکس آشپزخانه، کانکس غذاخوری، کانکس فروشگاهی، کانکس نمایشگاهی، کانکس درمانگاه، کانکس بیمارستان، کانکس پلیس، کانکس کارگاهی، کانکس مدیریتی، کانکس گل فروشی و انواع متنوع دیگر در کارگاه کانکس کارراد تولید میشود. که انتخاب هر یک از آنها با هر طرح و رنگی و خرید آن بستگی به نوع مصرف شما مشتریان محترم دارد.

حمل و بارگیری کانکس

جهت مناطقی که میتوان کانکس را با تریلی به آنجا ارسال نمود. بهتر است از کانکس جوشی و جهت مناطقی که صعب العبور بوده و نمیتوان کانکس را با تریلی به آنجا ارسال نمود. باید کانکس پیچ و مهره ای خریداری نمود. همچنین جهت مناطقی که بیش از حد سرد و یا بیش از حد گرم می باشند. بهتر است از کانکس ساندویچ پانل استفاده شود. در خرید کانکس به سابقه سازنده کانکس باید توجه نمود. و همیشه سعی کنیم کانکس مورد نیازمان را از شرکتهای معتبر کانکس سازی مانند کانکس کارراد که کانکس آنها دارای گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد تهیه نماییم.

مشتریان کانکس کارراد

شرکتهای محترم راهسازی، پیمانکاری، شرکتهای ساختمانی و مهندسی، مجریان و پیمانکاران جاده ای، پیمانکاران صنعت نفت و گاز و پتروشیمی، سازمانهای دولتی، جنگلبانی ها، سپاه، نیروی انتظامی و ارتش، سازمانهای دولتی، تجهیز کارگاه، شهرداری ها، سازمانهای حمل و نقل و راهداری، احداث نیروگاه ها و پست های انتقال نیرو، دانشگاه ها و مراکز آموزشی، ستاد حوادث غیر مترقبه و مراکز امداد و نجات جاده ای و پلیس راهها، اورژانس و هلال احمر و بیمارستان صحرایی، آب و فاضلاب، برق منطقه ای استانها، مرزبانیها، وزارتخانه ها، سفارتخانه ها و مدارس کشور، پارک ها، فضای سبز و معابر هر یک باید به نسبت نیاز خود کانکس خریداری نمایند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.