مقالات کانکس

کانکس دست دوم
  • 27 نوامبر 2021

کانکس دست دوم

در خرید کانکس دست دوم به چه نکاتی باید توجه داشت؟ مهمترین اصل در خرید اینست که حتما باید با صاحب اصلی کانکس طرف شویم. مثلا شما برای خرید کانکس به پروژه ای که به اتمام رسیده مراجعه میکنید و با  شخصی که صاحب آن است به توافق میرسید و بعد از انتقال پول برای بردن کانکس مراجعه میکنید. ولی این بار شخص مورد نظر را پیدا نمیکنید و متوجه میشوید که آن شخص اجازه فروش کانکس را نداشته پس بهتر است برای اطمینان از خرید کانکس دست دوم مورد نیاز خود را از تولید کنندگان کانکس تهیه فرمایید.

کانکس اجراء در محل
  • 27 نوامبر 2021

کانکس اجراء در محل

کانکس اجراء در محل کانکسی میباشد که از ابتدای اجراء در محل مورد نظر ساخته میشود و دلیل این امر نیز محدودیتهای موجود در محل اجراء میباشد که باعث میگردد شرایط حمل کانکس به محل مورد نظر امکان پذیر نباشد. در بعضی مواقع به دلیل وجود محدودیتهایی از قبیل عرض کم خیابان و یا وجود موانعی مانند درختان تنومند در حاشیه راه، یا اجرای کانکس در ابعاد بزرگ در طبقات زیرین ساختمان و یا بر روی پشت بام تنها راه ساخت کانکس در محل میباشد. به این صورت که مصالح به صورت قطعات جدا از هم به محل مورد نظر منتقل و عملیات ساخت در محل صورت میگیرد. اما برای اینکار باید شرایطی که در ادامه خواهد آمد محیا باشد.

تاسیسات کانکس
  • 8 دسامبر 2020

تاسیسات کانکس

تاسیسات کانکس دسته بندی های مختلفی دارد. این دسته بندی ها به دلیل مجزا بودن عملکرد هرکدام است. و از نظر فنی نیز باید بصورت جدا گانه برسی و نقشه کشی شود. کانکس کارراد برای هر بخش از این تاسیسات محاسبات تخصصی انجام داده است. و بعد از طراحی نقشه های فنی توسط مهندس تاسیسات کانکس کارراد آن را برای اجرا در سازه های پیش ساخته بکار می گیرد. در ادامه توضیح مختصری درباره شیوه کار و تاسیسات کانکس می باشد.

طراحی کانکس
  • 8 دسامبر 2020

طراحی کانکس

طراحی کانکس فرآیندی است که یکباره و به صورت یک جا و با اتود اولیه کامل نمیشود و برای رسیدن به یک طرح نهایی خوب، ممکن است بارها مورد ویرایشهای مختلف قرار بگیرد. در این بخش با اصول طراحی و دکوراسیون داخلی آن آشنا میشوید. در طراحی کانکس مواردی مانند بررسی فنی و نحوه اجرا، کاربری و امکانات کانکس، نمای ظاهری و رنگ بندی کار، نوع مصالح مصرفی و هزینه های تولید کانکس، ابعاد و فضای مورد نیاز، نحوه نورپردازی کانکس و جزئیات مربوط به آن مورد توجه قرار میگیرد.

انواع کانکس
  • 8 دسامبر 2020

انواع کانکس

انواع کانکس تولیدی شرکت کانکس کارراد از لحاظ ساختار و کاربری موضوع این مطلب ما خواهد بود. کانکس ها از جمله سازه های پیش ساخته به حساب می آیند. که توانسته اند در دنیای کنونی امروزی، مزایای بسیار زیادی را برای انسان ها فراهم آورند. آشنایی با انواع این بناهای پیش ساخته نیز می تواند جذابیت های خاصی را با خود به همراه داشته باشد.

نصب کانکس
  • 8 دسامبر 2020

نصب کانکس

نصب کانکس در محل دارای شرایط و استاندارد های مختلفی می باشد. که خود از نکات مهمی می باشد. تا کانکس را در هنگام باد و طوفان های شدید در جای خود محکم نگاه دارد. به دلیل پرسش های زیادی که در رابطه با زیر سازی کانکس و نحوه صحیح نصب آن از طرف خریداران مطرح می شود. بنا بر آن شدیم تا در این مطلب به تشریح آن بپردازیم. با کانکس کارراد همراه باشید.