کمپ پانلی 200 متری

کمپ پانلی 200 متری

کمپ پانلی 200 متری

کمپ پانلی 200 متری ساختمان یا بنای بزرگی است که به صورت یک طبقه با سقف شیبدار جهت اسکان یا دفاتر اداری در پروژه های بزرگ ساخته میشوند. این کمپ دارای 6 عدد اتاق، یک آشپزخانه و سه عدد سرویس بهداشتی میباشد. مصالح اصلی به کار رفته جهت اجرای این کمپ پانلی آهن آلات و ساندویچ پانل بوده که مطابق مشخصات و طراحی سازه مقطع و ضخامت هرکدام مشخص میگردد. کانکس کارراد از جمله مجریان کمپ پیش ساخته پانلی و کانکس های بزرگ جهت اسکان و دفاتر کار میباشد. که شروع کار از فاز صفر تا طراحی و اجرای آن را به عهده میگیرد.

مشخصات فنی

  • اسکلت کانکس از پروفیل های 40 در 80 و 80 در 80 کاملا سنگین
  • بدنه و سقف کانکس از ساندویچ پانل 4 سانتی با عایق پلی یورتان
  • درب کانکس آهنی و پنجرهای کانکس از UPVC دو جداره
  • کف از سرامیک پرسلان درجه یک

کاربرد کمپ پانلی 200 متری

کاربرد مختلفی برای کمپهای پیش ساخته پانلی وجود دارد. که متداول ترین و عمومی ترین آنها دفاتر اداری مهندسین پروژه، سازه های اسکان کارگران و نیروهای اجرایی پروژه ها بوده و مواردی نیز برای کمپ های اسکان اضطراری یا سوله های تولید و یا سیلوهای انباری نیز مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین ممکن است کاربری مشابه دیگری را برای آن در نظر گرفته شود که در این دسته ها نبوده و کمی متفاوت تر باشد.

جا به جایی کمپ پانلی 200 متری

ممکن است بنا به دلایل مختلفی نیازمند جا به جایی کمپ پیش ساخته پانلی خود شویم. و یا بخواهیم آن را به شهر دیگر یا پروژه دیگری منتقل کنیم. در این حالت به دلیل بزرگ بودن و به هم پیوسته بودن سازه در واقع نمیتوان آن را یکجا جا به جا نمود. و از طرفی اگر کف آن از طریق ملات ماسه سیمان و سرامیک به زمین متصل شده باشد. خود نیز مسئله دیگری برای جا به جایی محسوب میگردد. در این حالت مطابق دمونتاژ کانکس باید کمپ مورد نظر به قطعات کوچکتر و گاها به ابعاد پانل های اولیه که سازه با آنها ساخته شده تبدیل و تمامی تاسیسات آن باز شود. تا بتوان آن را به محل دیگری منتقل و مجددا اجزای تاسیساتی آن را نصب نمود.