کانکس کارگاهی 12 متری

کانکس کارگاهی 12 متری

کانکس کارگاهی 12 متری

کانکس کارگاهی 12 متری برای مصارف مختلفی کاربرد دارد. این سازه ها بر خلاف 6 متری تولید کمتری داشته و مشتریان کمتری به خود اختصاص میدهد. و بیشتر در دو مدل 2٫40 * 12 (36 متر مربع) تولید میشود. این کانکس کارگاهی بیشتر به صورت سفارشی تولید شده و بر اساس نقشه و پلان طراحی از قبل تهیه شده اجرا میشوند. تولید این کانکس بیشتر برای کانکس ویلایی، کانکس اداری، کانکس فروشگاهی، کانکس مهندسی، ده ها نوع دیگر میتواند کاربرد داشته باشد و مختص به شغل و حرفه خاصی نیست.

مشخصات فنی

  • امروزه با کمک کانکس کارگاهی 12 متری و با ابعاد 3*12 متر میتوان ویلاهای اقامتی قابل جا به جایی تولید نمود. با این کار فضای مناسبی برای کانکس و سازه و استفاده آن برای شخص فراهم خواهد شد. با فضای ایجاد شده توسط این کانکس کارگاهی میتوان امکانات زیادی در این کانکس فراهم نمود.
  • تولید این کانکس با دو نوع شاسی امکان پذیر است. نوع اول شاسی به صورت موازی (اسکی) است. برای اجرا کف این کانکس از تخته استفاده میشود. نوع دوم شاسی به صورت دور کلاف است. این شاسی ها برای اجرای کف سرامیک بسیار مناسب هستند. البته کف تخته نیز در این شاسی ها اجرا میشود. و برای اجرای کف سرامیک بهتر است این کار در همان محل نصب انجام شود.
  • بخاطر فضای زیاد و مناسب در این کانکس میتوان در این نوع کانکس از چند اتاق بهره مند شد. اتاقهای مختلف معمولاً در کانکس 12*3 متر (36 متر مربع) بیشتر دیده میشود. و خود این اتاق بندیها دارای نقشه و پلان اختصاصی هستند.
  • امکانات رفاهی در کانکس کارگاهی 12 متری به راحتی قابل اجرا میباشد. از امکانات رفاهی آن میتوان به سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه اشاره کرد. در بیشتر مواقع سرویس بهداشتی و حمام به صورت جداگانه ساخته میشوند. و امکانات لازم در هر کدام را در آن قرار میدهند. این سرویسهای بهداشتی برای آسایش ساکنان است. معمولاً درب سرویس بهداشتی توالت را به خارج از کانکس و فضای باز طراحی و اجرا میکنند. ولی میتوان درب حمام را به داخل کانکس کارگاهی 12 متری طراحی و اجرا کرد.
  • آشپزخانه کانکس نیز با امکانات مناسب تحویل مشتری میشود. این امکانات شرایط یک آشپزخانه معمولی را برای استفاده کنندگان فراهم مینمایند.
  • آبگرم مصرفی نیز توسط یک آبگرمکن برقی فراهم می شود. ولی در داخل این کانکس نمیتوان آبگرمکن گازی نصب کرد. این کار باعث گاز گرفتگی افراد ساکن در آن خواهد شد. و لازم است آبگرمکن گازی در خارج از کانکس و داخل یک محفظه نصب و به بدنه کانکس کارگاهی 12 متری وصل شود. حمل این کانکس براحتی صورت میگیرد و میتوان برای حمل آن ها از یک دستگاه تریلر بهره برد.