مقالات

false
کانکس گل فروشی

کانکس گل فروشی چیست؟

محصولی پر فروش  دیگر از  کانکس کار راد, کانکس گل فروشی می باشد. که عموماً در سطح شهر شما می توانید آنها را که در اشکال هندسی مختلف ببینید. همانطور که از نام آنها پیداست, جهت کاربری گل فروشی استفاده می گردد.

اصولاً کانکس گل فروشی بخودی خود یک المان شهری می باشد که زیبایی خاصی به سطح شهر می بخشد و فضایی با لطافت ایجاد می کند. همانطور که مستحضر هستید از فضای سبز شهری در معماری بسیار سخن گفته شده که ما با رعایت این مهم سعی به بهینه سازی سطح شهر با این سبک کانکس کرده ایم.

مشخصات کانکس گل فروشی

با توجه به محصول این نوع کانکس, اجرای این کانکس می بایست متناسب با نوع محصول طراحی گردد. اصولاً کانکس گل فروشی را باید در متراژ حداقل ۱۶ الی ۱۸ متر مربع ساخت تا فضای مکفی برای فروش این محصول زیبا را محیا نمود. از طرفی چون کانکس گل فروشی در سطح شهر و در مسیر پر تردد و اماکن نصب می شود, باید با رعایت مبلمان شهری طرحی زیبا متناسب با نوع محصول طراحی نمود تا بتوان مخاطب را جذب کرد.

در بیشتر مواقع پیشنهاد    کانکس کار راد   برای کانکس گل فروشی استفاده از ترموود، کامپوزیت، دکوراتیو طرح سنگ و یا سایدینگ با شیشه های بزرگ می باشد یا می توان بصورت تلفیقی کانکس گل فروشی را ساخت. در هر صورت هدف   کانکس کار راد   زیبایی مبلمان شهری و جذب مشتری جهت کانکس گل فروشی می باشد.

چند موضوع مهم در اجرای کانکس گل فروشی

  • موضوع اول کف کانکس گل فروشی است که همانطور که می دانید در این صنف از آب و شستشو بسیار استفاده می گردد. و اگر کف کانکس گل فروشی کاملاً عایق نباشد کانکس گل فروشی بسرعت تحلیل رفته و کف آن نیز دچار فرسایش زود می شود و از بین می رود پیشنهاد  کانکس کار راد جهت کف کانکس گل فروشی سرامیک درجه یک و یا ورق آلومینیم آجدار می باشد با یک کف شور که قابلیت شستشو را در کانکس ایجاد نمود.
  • موضوع دوم که باید به آن پرداخت اجرای پنجره های بزرگ و ذخیره دمای مطبوع  داخل کانکس گل فروشی است زیبا گل محصولی است, که باید دمای ثابت نگهداری شود, و چنانچه بار دمای موجود کنترل نشود, باعث خراب شدن آن می شود, و برای فروشنده زیان مالی بهمراه دارد. از طرفی دیگر کانکس گل فروشی باید طوری طراحی شود که رهگذر ها متوجه نوع محصول بشوند. به همین علت, باید پنجره های بزرگ در طراحی کانکس ایجاد شود تا محصول به سمع و بصر مشتری محترم برسد.
  • کانکس گل فروشی باید دارای لوله کشی و طی شور خانه باشند تا بهره بردار از کانکس گل فروشی به راحتی بتواند کار خود را انجام دهد. از طرفی باید کل کانکس طبقه بندی گردد تا گلدان ها و دسته های گل چیدمان خود را داشته باشند و فضای کافی برای تردد مشتری ها رعایت شود.

مزیت های کانکس گل فروشی

  • کانکس گل فروشی مزیت های زیادی دارد یکی از مزیت های کانکس گل فروشی ایجاد اشتغال برای افراد بیکار می باشد که با سرمایه کم می توان این حرفه را ترویج کرد. از طرفی همانطور مستحضر هستید, با بوجود آمدن دنیایی صنعتی و دور شدن از معنا با بوجود آوردن این شغل در سطح شهر ذهنیت مثبتی در ذهن مردم ایجاد کرده و آنها را به سمت صلح و دوستی سوق می دهد که راهی برای تولید عشق و معنا می باشد.
کانکس کافی شاپ چوبی
کانکس کافی شاپ چوبی
کانکس کافی شاپ چوبی
کانکس کافی شاپ چوبی
کانکس کافی شاپ چوبی
کانکس کافی شاپ چوبی

کانکس کافی شاپ چوبی کانکس کافی شاپ چوبی یکی از پر مصرف ترین کانکس ها و کیوسک ها در جهان می باشد چون با یک هزینه کم و خلاقیت بالا…

کانکس خاص و حرفه ای
کانکس خاص و حرفه ای
کانکس خاص و حرفه ای
کانکس خاص و حرفه ای
کانکس خاص و حرفه ای
کانکس خاص و حرفه ای

کانکس خاص و حرفه ای

کانکس خاص همان طور که از اسمش مشخص می باشد برای استفاده به منظور مشخصی طراحی و ساخته می شود. با در نظر گرفتن اینکه کانکس ها دارای تیپ بندی مشخص می باشد و لیکن در خواست دهنده کانکس خاص می خواهد که کانکس تولید شده بر اساس مشخصات و طراحی و دیزاین به منظور کار و حرفه ای که در نظر دارد تولید گردد. از این موارد می توان بعنوان مثال از کانکس شیلتر، کانکس فروشگاهی، کانکس کلین روم و دیگر موارد که توسط تیم حرفه ای ما طراحی و تولید شده است اشاره کرد. از مزایای کانکس خاص می توان از تطابق کامل آن پس از بررسی کامل و اجرای دقیق با محصول نهایی اشاره کرد.

کانکس ویلایی چوبی

کانکس ویلایی چوبی

کانکس ویلایی چوبی یکی دیگر از محصولات شرکت کانکس کار راد می باشد. کانکس ویلایی چوبی یا همان ویلای چوبی یکی از پر استفاده ترین نوع کانکس در صنعت پیش ساخته می باشد . از موارد کاربرد کانکس ویلایی چوبی می توان در باغها مزرعه ها مسکونی و حتی اداری نام برد. امروزه با در نظر گرفتن زندگی شهری، مردم بدنبال یک مکان آرام برای گذران چند روز هستند. ویلای چوبی می تواند آن حس آرامش و راحتی و گرمی را بدهد. کانکس ویلایی چوبی از متریال کاملا عایق استفاده می گردد و می تواند بسته به نظر خریدار در ابعاد مختلف طراحی و ساخته شود.

کانکس زمین بازی کودکان

کانکس زمین بازی کودکان

کانکس زمین بازی کودکان از کانکس هایی تشکیل شده است که بصورت مدولار در کنار هم یا بر روی هم قرار می گیرند.
در این کانکس ها از وسایلی از جمله کوهنوردی و تاب خوردن و آویز هایی که مورد توجه کودکان می باشد استفاده می گردد.
بعضا هر چقدر تعداد کانکس ها در ارتفاع بیشتر باشد، بالا رفتن از آن سخت تر می گردد و برای کودکان بزرگتر ساخته شده است.

از موارد قابل توجه در ساخته کانکس زمین بازی کودک این است که می توان تعداد کانکس ها را به نسبت فضای موجود کوچکتر یا بزرگتر درست کرد. و نکته قابل توجه در ساخته این کانکس ها این است که از موادی استفاده می توان کرد که برای کودکان خطر ناک نباشد.

کانکس زمین بازی کودکان
کانکس کار راد
کانکس کار راد

از رویا تا واقعیت

امروزه با تکیه بر دانش مهندسی روز و ابزارهای موجود هر رویایی در زمینه طراحی و ساخته خانه های پیش ساخته به واقعیت تبدیل می گردد.
این طرح که به راحتی هماهنگ با طبیعت است می تواند به عنوان محل زندگی یا محل کار بنا به ابعاد مورد نیاز شما استفاده گردد.
حمل و نقل و نصب آسان مصالح با کیفیت بالا رنگ بندی مورد نظر شما عایق کاری بالا از نکات مثبت این کانکس ها یا خانه های پیش ساخته به شمار می رود.
در این زمینه می توانید با مشاوران ما با شماره  ۰۲۱۸۸۰۲۵۳۹۳ در شرکت کانکس و ساختمان های پیش ساخته کار راد ارتباط بر قرار کرده و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

ساختمان پیش ساخته در شرایط جدید زمانی
ساختمان پیش ساخته در شرایط جدید زمانی
ساختمان پیش ساخته در شرایط جدید زمانی
ساختمان پیش ساخته در شرایط جدید زمانی
ساختمان پیش ساخته در شرایط جدید زمانی
ساختمان پیش ساخته در شرایط جدید زمانی

ساختمان پیش ساخته در شرایط جدید زمانی

با رشد سریع ساختمان های پیش ساخته در سراسر جهان، امکان آن برای همگان فراهم شده است که دارای یک سر پناه برای انسان ها باشد. در حال حاضر انتخاب ها بسیار بیشتر از گذشته، چه از لحاظ قیمت و چه از نظر سایز و متریال می باشد. ساختمان های پیش ساخته مقرون به صرفه ۷۰٪ سریعتر از ساختمان های جدید به پایان می رسد.  کانکس هایی ساخته می شود جهت اسکان موقت یا دایمی که دارای امکانات رفاهی که شامل  سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه با امکانات کامل و اتاق خواب می باشد. کانکس هایی که می تواند از یک طبقه تا سه طبقه ساخته شود. این کانکس ها کاملا با مقررات ملی ساختمان از لحاظ فنی و اجرایی مطابقت دارد.