کانکس گل فروشی

محصولی پر فروش و پر طرفدار دیگری از کانکس کارراد کانکس گل فروشی می باشد، که عموماً در سطح شهر شما می توانید آنها را که در اشکال هندسی مختلف ببینید و همانطور که از نام آنها پیداست، جهت کاربری گل فروشی استفاده می گردد. اصولاً کانکس گل فروشی بخودی خود یک المان شهری می باشد که زیبایی خاصی به سطح شهر می بخشد و فضایی با لطافت ایجاد میکند و همانطور که مستحضر هستید از فضای سبز شهری در معماری بسیار سخن گفته شده که ما با رعایت این مهم سعی به بهینه سازی سطح شهر با این سبک کانکس کرده ایم.

امروزه بدلیل پیشرفت تکنولوژی در زمین شناسی و کشاورزی و امکان پرورش انواع گیاهان کشاورزی و تزئینی در چهار فصل سال و در هر نقطه از جهان نوعی از کسب کار بعنوان گل فروشی رونق فراوانی یافته و می توان در فضای این نوع از اشتغال زایی و درآمد انواع و اقسام گل و گیاههای تزئینی و درختچه های خانگی و باغی را خریداری کرده و با کسب اطلاع از شرایط رشد گیاه و نیازهای غذایی آن زمینه زیباسازی منزل را در زمان محدود و با هزینه بسیار مناسب فراهم کرده و برخلاف زندگی ماشینی امروزه طبیعت را در داخل منزل حفظ کرده و از طراوت و زیبایی و تولید اکسیژن آن بسیار بهره برداری کرد.

با توجه به محصول این نوع کانکس، اجرای کانکس گل فروشی می بایست متناسب با نوع محصول طراحی و اجرا گردد، اصولاً کانکس گل فروشی را باید در متراژ حداقل ۱۶ الی ۱۸ متر مربع ساخت تا فضای مکفی برای فروش این محصول زیبا را محیا نمود از طرفی چون کانکس گل فروشی در سطح شهر و در مسیر پر تردد و اماکن نصب می شود باید با رعایت مبلمان شهری طرحی زیبا متناسب با نوع محصول طراحی نمود تا بتوان مخاطب را جذب کرد. در بیشتر مواقع پیشنهاد کانکس کارراد برای کانکس گل فروشی استفاده از کانکس ترموود ، کانکس کامپوزیت ، کانکس دکوراتیو طرح سنگ و یا کانکس سایدینگ با شیشه های بزرگ می باشد یا م یتوان بصورت تلفیقی کانکس گل فروشی را ساخت . در هر صورت هدف کانکس کارراد زیبایی مبلمان شهری و جذب مشتری جهت کانکس گل فروشی میباشد.

کانکس گل فروشی باید دارای لوله کشی و طی شور خانه باشند تا بهربردار از کانکس گل فروشی به راحتی بتواند کار خود را انجام دهد از طرفی باید کل کانکس طبقه بندی گردد تا گلدان ها و دسته های گل چدمان خود را داشته باشند و فضای کافی برای تردد مشتری ها رعایت شود.

اجرای کانکس گل فروشی ثابت به روش پانلی :

اینگونه اجرا ها مثل سایر سازه های پانلی امکان اجرای دوقلو یا چند قلو بصورت اجرا در محل یا ساخت در کارخانه و حمل و نصب در محل صورت بگیرد در هر دو روش بهره مندی از پنجره ها و شیشه های بلند تمام قد برای نورگیری بیشتر و کف سازی و مشبک بندی قوی و مقاوم در مقابل وزن بالا و ضد زنگ نمودن آن به لحاظ مقاومت در مقابل پوسیدگی و رطوبت حائز اهمیت خاصی می باشد ولی در پروژه های اجرا در محل این موضوع به روش کف سازی بتنی و اجرای سرامیک یا اپوکسی بهترین گزینه برای مقاومت در مقابل رطوبت و تحمل وزن بالا می باشد.

از دیگر مواردی که می بایست در تولید اینگونه کانکس مد نظر قرار داد حفاظت فیزیکی آن می باشد که با اجرای حفاظ درب و پنجره و سیستم امنیت مرکزی می توان به آن دست یافت. از مزایای کانکس گل فروشی ثابت و سیار این میباشد که در هر دو امکان استفاده تبلیغاتی از دیواره ها و سقف و درآمدزایی برای خریدار می توان بهره مند شد.

یکی از مزایای دیگری که صرفه جویی برای استفاده کنندگان از این نوع سازه ها می تواند در بر داشته باشد نصب سیستم سولار (( روشنایی )) میباشد، که با نصب پانل های خورشیدی روی سقف از انرژی خورشیدی در جهت بهره برداری از جریان برق و کاهش هزینه ها بهره برد.

برای مطلوب نگه داشتن هوای داخل و رطوبت لازم، توصیه مهندسان برای سیستم گرمایش و سرمایش نصب کولرهای گازی روکار اسپیلت که اخیراً نوع کم مصرف آن نیز به بازار آمده که شاید نصب آن در وحله اول گران به نظر می رسد اما در طولانی مدت بازدهی مناسب و صرفه جویی اقتصادی خوبی را به همراه خواهد داشت. ابعاد کانکس ثابت بسته به محیط و محل اجرا می باشد .

در اجرای کانکس گل فروشی مهم ترین موضوع طراحی و اجرا  کف کانکس گل فروشی است که همانطور که میدانید در این صنف از آب و شستشو بسیار استفاده می گردد و اگر کف کانکس گل فروشی کاملاً عایق نباشد کانکس گل فروشی بسرعت تحلیل رفته و کف آن نیز دچار فرسایش زود می شود و از بین می رود پیشنهاد کانکس کارراد جهت کف کانکس گل فروشی سرامیک درجه یک و یا ورق آلومینیوم آجدار می باشد با یک کف شور که قابلیت شستشو را در کانکس ایجاد نمود.

موضوع دوم که باید به آن پرداخت اجرای پنجره های بزرگ و ذخیره دمای مطبوع  داخل کانکس گل فروشی است چون گل محصولی است که باید دمای ثابت نگهداری شود و چنانچه بار دمای موجود کنترل نشود باعث خراب شدن آن می شود و برای فروشنده زیان مالی به همراه دارد از طرفی دیگر کانکس گل فروشی باید طوری طراحی شود که رهگذرها متوجه نوع محصول بشوند به همین علت باید پنجره های بزرگ در طراحی کانکس ایجاد شود تا محصول به سمع و بصر مشتری محترم برسد.

کانکس گل فروشی مزیت های زیادی دارد یکی از مزیت های کانکس گل فروشی ایجاد اشتغال برای افراد بیکار می باشد که با سرمایه کم می توان این حرفه را ترویج کرد. از طرفی همانطور مستحضر هستید با بوجود آمدن دنیایی صنعتی و دور شدن از معنا با بوجود آوردن این شغل در سطح شهر ذهنیت مثبتی در ذهن مردم ایجاد کرده و آنها را به سمت صلح و دوستی سوق می دهد که راهی برای تولید عشق و معنا می باشد.