کانکس کارگاهی ۶ متری

کانکس کارگاهی  ۶ متری

کانکس کارگاهی  ۶ متری معمولی سبک

کانکس کارگاهی ۶ متری به کانکس کارگاهی سبک نیز معروف است، زیرا بیشترین کاربرد آن در کارگاه های ساختمانی و عمرانی برای اسکان پرسنل و کارگران بصورت موقت می باشد. از نظر قیمت نیز ارزان ترین نوع کانکس بوده زیرا با مصالح سبکی ساخته می شود تا قیمت تمام شده آن کاهش یافته و برای کارگاه های موقت که حدود یک یا دو سال فقط نیاز به استفاده از آن دارند مقرون بصرفه گردد. این گزینه معمولا پیشنهاد کانکس کار راد  به سرپرست کارگاه هایی می باشد که تازه در حال تجهیز کارگاه برای مدت یک یا دو سال رادارند و دقت فرمایید که در هنگام خرید شما برای مدت دو سال حداکثر نیاز به این سازه دارید در غیر این صورت بهتر است سراغ سازه سنگین تری بروید. از نظر مشخصات فنی شاسی کانکس کارگاهی ۶ متری از نوع تیر آهن نمره ۱۲ بصورت دو تیر موازی در کف، اسکلت از پروفیل های ۹ کیلویی، ورق بدنه از نوع گالوانیزه به ضخامت ۳۰% با رنگ الکترواستاتیک دو طرف، دیوار پوش داخلی از نوع پی وی سی قابل شستشوی سفید، درب و پنجره از نوع آلومینیوم، تخته کف از نوع ام دی اف یا نئوپان همراه با کفپوش طرح پارکت، برق کشی و جای مخصوص دریچه کولر می باشد. قیمت این سازه با توجه به نوسانات موجود در بهای مصالح اولیه و آهن آلات بصورت حدودی بیان شده و ممکن است کمی تلرانس قیمت داشته باشد.

کانکس کارگاهی ۶ متری معمولی سنگین

کانکس کارگاهی ۶ متری سنگین نیز دارای ظاهری کاملا مشابه به نمونه قبلی می باشد، اما با یک تفاوت اصلی که نوع مصالح مصرفی در آن از نظر مقاومت و دوام بسیار مقاوم تر و با دوام تر می باشد. کانکس کارگاهی ۶ متری برای کارگاه های ساختمانی و پروژه های عمرانی بزرگ که طول فعالیت آنها بین ۴ تا ۱۰ است مناسب بوده و یا پیمانکارانی که مدام در حال انجام پروژه های مختلف بوده و به محض برچیدن کارگاه و اتمام پروژه بی درنگ پروژه بعدی را استارت می زنند.این باعث می شود تا کانکس های پروژه قبلی را با وسایل درون آن بی درنگ برای تجهیز کارگاه جدید استفاده کنند و صرفه جویی زیادی از این طریق در زمان تجهیز کارگاه نمایند. مشخصات فنی کانکس کارگاهی ۶ متری عبارت است از شاسی از تیر آهن نمره ۱۶ سنگین بصورت دو شاخه موازی در کف و اسکلت از پروفیل های ۱۵ کیلویی سنگین ، ورق بدنه از نوع گالوانیزه نمره %۵۰ با رنگ الکترواستاتیک دو طرف، تخته کف از نوع تخته چند لایه ضد آب به ضخامت ۱۸ میلیمتر همراه با کفپوش مشمع طرح پارکت، دیوار پوش داخلی از نوع پی ویس سی قابل شستشوی روکش دار با طرح های متنوع چوب و کاغذ دیواری، درب از نوع آلومینیوم دو جداره سنگین و پنجره ها از نوع یو پی وی سی دو جداره و برق کشی کامل همراه با فیوز مینیاتوری و چراغ مهتابی برای روشنایی داخلی سازه و چراغ روشنایی بیرونی.

کانکس کارگاهی ۶ متری سایدینگ

کانکس کارگاهی ۶ متری سایدینگ نیز یک کانکس سنگین با ظاهری دکوراتیو می باشد که هم مناسب برای کاربری های دفاتر مهندسین در کارگاه های عمرانی و هم برای کاربری های دیگر مانند کانکس دفتر پارک و یا مجتمع های تفریحی بین راهی ، به عنوان اتاق سرایداری در مجتمع های مسکونی و یا برای استفاده به عنوان یک اتاق کوچک درون باغ شخصی می باشد. نمای کلبه ای شکل و سقف طرح سفال این سازه زیبایی خاصی به نمای ظاهری آن می دهد. مشخصات فنی کانکس کارگاهی ۶ متری سایدینگ نیز به این صورت است که شاسی از تیر آن نمره ۱۶ بصورت دور کلاف، ورق بدنه از نوع سایدینگ بصورت افقی به ضخامت ۵۰% همراه با رنگ الکترواستاتیک دو رو، اسکلت از پروفیل های سنگین ۱۵ کیلویی سنگین، ورق سقف از نوع طرح سفال با ضخامت ۵۰% همراه با رنگ الکترواستاتیک، دیوار پوش داخلی از نوع پی وی سی درجه یک روکش دار درجه یک با طرح های متنوع چوب و کاغذ دیواری، تخته کف از نوع ضد آب به ضخامت ۱۸ میلیمتر ، ینجره ها دوجداره یو پی وی سی و درب از نوع آلومینیوم سنگین می باشد.

کانکس کارگاهی ۶ متری ساندویچ پانل

کانکس کارگاهی ۶ متری ساندویچ پنل نیز مشابه تمامی محصولات کانکسکار راد  که با ساندویچ پانل تولید می شود تشکیل شده از پانل هایی به ضخامت ۴ سانتیمتر که مناسب برای مناطق خیلی سرد و یا خیلی گرم می باشد. کاربری این نوع سازه نیز هم برای کارگاهی و هم برای کاربری های شخصی بوده و بهترین نوع کانکس برای استفاده طولانی مدت و اسکان در شرایط دشوار آب و هوایی به شمار می رود. مشخصات فنی آن عبارت است از شاسی تیر آهن نمره ۱۶ بصورت دو شاخه موازی در کف آ اسکلت از ناودانی، نبشی و پروفیل های سنگین به ضخامت ۲ میلیمتر، پوشش بدنه و سقف از نوع ساندویچ پانل به ضخامت ۴ سانتیمتر با عایق پلی یورتان دانسیته ۴۰ و ورق گالوانیزه نمره ۵۰% رنگ شده دوطرف، کف از تخته ضد آب به ضخامت ۱۸ میلیمتر، پنجره ها از نوع یو پی وی سی دوجداره و درب از نوع آلومینیوم دو جداره ضد گرد و غبار سنگین همراه با سیم کشی و برق کشی کامل سازه.

کانکس کارگاهی ۶ متری فانتزی و لوکس

کانکس کارگاهی ۶ متری  همانگونه که از نام آن مشخص است دارای ظاهری متفاوت از نوع های قبلی است و طراحی کانکس بگونه ای است که از نظر بصری آن را کاملا متمایز جلوه می دهد. این سازه معمولا بصورت اختصاصی برای کاربری های مختلف طراحی می شود. مهمترین کاربرد این نوع آن استفاده به عنوان کانکس خدمات شهری و یا فروشگاه های سیار ، دفاتر اداری درون محوطه کارخانه ایستگاه دوپرخه و یا کانکس دستگاه خودپرداز و این گونه کاربری ها می باشد. از این رو قیمت کانکس کارگاهی ۶ متری لوکس را نمی توان قبل از طراحی و مشخص نمودن اقلام مصرفی آن تعیین نمود به همین خاطر می بایست ابتدا کاربری و امکانات مورد نیاز در آن مشخص شود و امکاناتی نظیر کرکره های برقی، درب ضد سرقت، سیستم مانیتورینگ و این گونه متعلقات که می تواند در ان گنجانده شود مشخص گردد.