کانکس کارگاهی ۱۲ متری

تولید کانکس کارگاهی ۱۲ متری از خدمات ارائه شده در کانکس کارراد می باشد. تولید کانکس کارگاهی ۱۲ متری برای مصارف مختلفی کاربرد دارد. این سازه ها بر خلاف کانکس های کارگاهی ۶ متری تولید کمتری داشته و مشتریان کمتری به خود اختصاص می دهد.

تولید کانکس کارگاهی ۱۲ متری بیشتر در دو مدل ۲٫۴۰ * ۱۲ ( ۳۶ متر مربع ) تولید می شود. این سازه ها بیشتر بصورت سفارشی تولید شده و بر اساس نقشه و پلان طراحی از قبل تهیه شده اجرا می شوند.

تولید کانکس ۱۲ متری بیشتر برای کانکس ویلایی، کانکس اداری، کانکس مدیریتی، کانکس فروشگاهی، کانکس مهندسی، دهها نوع دیگر می تواند کاربرد داشته باشد و مختص به شغل و حرفه ی خاصی نیست.

امروزه با کمک چنین سازه هایی و با ابعاد ۳ * ۱۲ متر می توان ویلاهای اقامتی قابل جابه جایی تولید نمود. با این کار فضای مناسبی برای کانکس و سازه و استفاده آن برای شخص فراهم خواهد شد. با فضای ایجاد شده توسط کانکس کارگاهی ۱۲ متری می توان امکانات زیادی در این سازه ها فراهم نمود .

تولید کانکس ۱۲ متری با دو نوع شاسی امکان پذیر است. نوع اول شاسی بصورت موازی (اسکی) است. برای اجرا کف این سازه ها از تخته استفاده می شود. نوع دوم شاسی بصورت دور کلاف است. این شاسی ها برای اجرای کف سرامیک بسیار مناسب هستند البته کف تخته نیز در این شاسی ها اجرا می شود و برای اجرای کف سرامیک بهتر است این کار در همان محل نصب انجام شود.

بخاطر فضای زیاد و مناسب در این سازه ها می توان در این نوع کانکس از چند اتاق بهره مند شد. اتاق های مختلف معمولاً در کانکس های ۱۲ * ۳ متر (۳۶ متر مربع) بیشتر دیده می شود و خود این اتاق بندی ها دارای نقشه و پلان اختصاصی هستند.

امکانات رفاهی در این سازه ها براحتی قابل اجراست. از امکانات رفاهی آن می توان به سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه اشاره کرد در بیشتر مواقع سرویس بهداشتی و حمام بصورت جداگانه ساخته می شوند و امکانات لازم در هر کدام را در آن قرار می دهند این سرویس های بهداشتی برای آسایش ساکنان است. معمولاً درب سرویس بهداشتی توالت را به خارج از کانکس و فضای باز طراحی و اجرا می کنند ولی می توان درب حمام را به داخل سازه طراحی و اجرا کرد.

آشپزخانه نیز با امکانات مناسب تحویل مشتری می شود. این امکانات شرایط یک آشپزخانه معمولی را برای استفاده کنندگان فراهم می نمایند.

آبگرم مصرفی نیز توسط یک آبگرمکن برقی فراهم می شود، ولی در داخل این سازه ها نمی توان آبگرمکن گازی نصب کرد. این کار باعث گاز گرفتگی افراد ساکن در آن خواهد شد و لازم است آبگرمکن گازی در خارج از کانکس و داخل یک محفظه نصب و به بدنه ی کانکس وصل شود. حمل این سازه ها براحتی صورت می گیرد و می توان برای حمل آن ها از یک دستگاه تریلر بهره برد.

دست دوم این سازه ها نیز دارای مشتریان خاص خود است و فروش دست دوم آن ها رونق دارد ولی بدلیل امکانات موجود در آن فروش دست دوم آن قدری زمان بر است و معمولاً این سازه ها به تولید کننده ی آن فروخته می شود.

کانکس کارراد طراح و سازنده ی انواع کانکس، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران می باشد. این شرکت صنعتی از تولید کنندگان کانکس های ۱۲ متری با کاربری های متفاوت است. تمامی کاربری های قابل اجرا در این سازه ها توسط این شرکت اجرا می شود و کیفیت این محصولات با بالاترین حد ممکن و قیمت مناسب به خریداران عرضه می شود. شما عزیزان در صورت نیاز به خرید کانکس و متعلقات آن می توانید با گروه مشاوران کانکس کارراد ارتباط برقرار کرده و از مشاوران مجرب شرکت راهنمایی دریافت نمائید.