کانکس چرخدار فروشگاهی

کانکس چرخدار فروشگاهی:

یکی از بارزترین محصولات کانکس کارراد که ما در آن تخصص فراوان داریم کانکس چرخدار فروشگاهی می باشد، که به چند صورت قابل اجرا است و به سه دسته تقسیم می شود:

  1. کانکس چرخدار کارگاهی
  2. کانکس کاروان سیار
  3. کانکس های چرخدار فروشگاهی

در کل از مهمترین آنها می توان به کانکس آشپز خانه سیار، پلیس راه، فروشگاه سیار، کاروان های توریستی، کانکس فست فود سیار و کیوسک های خدمات شهری اشاره نمود. این سازه ها بصورت تک محور و یا  دو محور قابل اجرا می باشند. کانکس سیار جهت جابجایی به یک ماشین متصل می گردد، پیشنهاد می شود ماشین دارای قدرت کشندگی بالایی باشد تا بتواند کانکس چرخدار فروشگاهی را از نقطه ی به نقطه دیگر جابجا کند. این کار توسط اتصالات مربوطه مانند یک مالبند که به کشنده متصل می گردد و یک قلاب فرمان که به مالبند وصل می شود انجام می پذیرد.

قسمت اتصال دستک ها به مالبند می تواند بصورت ثابت و متحرک باشد. چنانچه مالبند متحرک باشد چرخ ها ثابت است و چنانچه چرخ ها متحرک باشد مالبند ثابت است این امر جهت این موضوع انجام می گیرد تا هنگام جابجایی سر پیچ ها کانکس فروشگاهی چرخدار وارونه نگردد. در کل کانکس چرخدار را بر اساس نوع کاربری آنها طراحی می کنند. تنوع در اجرای کانکس های فروشگاهی چرخدار بسیار زیاد است که شما دوستان با مراجه به سایت ما بطور محسوس می توانید از این موضوع مطلع شوید.

حال کانکس چرخدار کارگاهی را می توان در پروژه های عمرانی مخصوصاً راهسازی و اجرای ریل راه آهن  دید که با پیشرفت پروژه کانکس های چرخدار کارگاهی را با در نظر گرفتن حرکت پروژه جابجا می کنند.  کانکس چرخدار  کارگاهی در اصل یک کانکس است همانند کانکس معمولی که زیر آن محور تعبیه شده است و توسط مالبند جابجا می گردد. امکانات داخلی کانکس چرخدار کارگاهی همانند یک کانکس معمولی است و هیچ تفاوتی جز چرخ و مالبند ندارد.

کانکس چرخدار پلیس راهور و اداره راهداری به لحاظ نما با کانکس کارگاهی متفاوت است و از فرم سازماندهی شده خاصی برخوردار است که شما می توانید در هنگام ایام تعطیل عید نوروز این تیپ از کانکس چرخدار را مشاهده کنید، زیرا در این ایام ترافیک بسیار سنگین است و جهت کنترل در این امر این ارگان ها نیاز به کانکس دارند که بتوانند از آن طریق محل خود را تغییر دهند تا نظارت بیشتری روی جاده ها در این ایام داشته باشند. از طرفی مسافرین با دیدن و استقرار آنها در جاده می توانند خدمات از آنها دریافت کنند.

کانکس چرخدار پانلی:

همانطور که در خصوص کانکس چرخدار فست فود شد می توان بدنه این تیپ کانکس را از ساندویچ پانل استفاده کرد ولی این سبک سازه تنها به کانکس فست فود ختم نمی گردد. در اکثر کارگاه های راهسازی و خطوط لوله کارفرمایان درخواست کانکس چرخدار پانلی می دهند تا دمای مناسبی را داخل کانکس چرخدار خود داشته باشند.

کانکس چرخدار فست فود:

در ارتباط کانکس چرخدار فست فود سیار ما به کرات صحبت کرده ایم و تمامی جزییات آن پرداخته ایم. مساله حائز اهمیت در کانکس فست فود چرخدار می باشد نمای داخلی آن است که می بایست از استیل نگیر ضد خش باشد در ضمن باز شوهای آن باید بصورت استاندارد باشد و طوری اجرا گردد که باعث گرفتن فضای داخلی نباشد زیرا این کانکس فست فود چرخدار از فضای کوچکتری نسبت به کانکس فست فود ثابت برخوردار است. جنس دیواره های بیرونی کانکس فست فود چرخدار می تواند از ساندویچ پانل ۴ سانتی با عایق پلی یورتان باشد.

کاروان یا کانکس چرخدار مسکونی یا توریستی:

کاروان، کانکس چرخدار است برای سکونت های سیار طراحی شده که تمام تجهیزات یک سویت را دارا می باشد که برای سفرهای یک روزه یا تور در مناطق ییلاقی از کاروان استفاده می گردد. مزیت کاروان محافظت در برابر شرایط جوی و اقلیمی از مسافران است که در برابر حیوانات و جانوران در امان باشند. تمام تجهیزات بر اساس درخواست مشتری در کاروان اعمال می گردد.

دیگر کاربرد های کانکس چرخدار فروشگاه های آبمیوه فروشی، کتاب فروشی ها یا خدمات اجتماعی که در ایام مشخص برگزار می گردد مانند ایام عید نوروز و… که شهرداری ها نیاز به آن دارند، ازجمله کاربری های این تیپ کانکس می باشند. از جمله کانکس چرخدار خودپرداز، کانکس چرخدار اهدای خون و…. می باشند.

در خصوص کانکس چرخدار سوالات زیادی از ما می شود که ما به بخشی از این سوالات پاسخ داده ایم و جهت اطلاعات دقیق تر شما می توانید با مشاوران ما در دفتر مرکزی تماس حاصل کنید.
شاسی این کانکس دارای فنر می باشد جهت اینکه بار بیشتری را بتوان تحمل کند و برای تردد در سطح شهر این کانکس را می توان به راحتی جابجا کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول و قیمت آن با مشاوران  کانکس کارراد تماس حاصل فرمایید.