کانکس مدرسه

کانکس مدرسه

کانکس مدرسه محصولی دیگر از کانکس کارراد می باشد که بیشتر در مناطق محروم و یا صعب العبور مورد استفاده قرار گرفته و کاربرد آن تشکیل کلاسهای درس است. طرح کانکس مدرسه کانکس کارراد می تواند استاندارد و یا بصورت درخواستی در کارگاه کانکس سازی تولید گردد.

شاسی کانکس مدرسه، از تیرآهن ذوب آهن می باشد و همچنین پوشش داخلی کانکس مدرسه از جنس pvc و یا mdf می باشد. و جنس درب و پنجره آن از آلومینیوم الکترواستاتیک می باشد و وزن کانکس مدرسه در هر متر مربع تقریبا ۸۰ الی ۱۰۰ کیلوگرم می باشد.

از دیگر مشخصات کانکس مدرسه کانکس کارراد می توان به مقاوم بودن در برابر زلزله و نصب سریع و حمل و نقل آسان و قابلیت جابجایی و نصب مجدد و جلوگیری از به هدر رفتن حرارت و برودت در تغییرات جوی و قابلیت اجرا در اقلیمهای مختلف و مناطق صعب العبور و عایق صوتی و حرارتی و مقاومت مکانیکی بالا و دارای توجیه اقتصادی در برابر مصالح سنتی اشاره کرد.

کانکس کارراد می کوشد تا بهترین کانکس های مدرسه را با کمترین هزینه و قیمت در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد .

فروش فوق العاده کانکس مدرسه با ابعاد مختلف با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت بازار را فقط از ما بخواهید.

کلیه کانکس های تولیدی این شرکت با توجه به نوع طراحی و متریال مصرفی؛ قابلیتهای ضد رطوبتی، ضد خورندگی، ضد زلزله و مقاومت در برابر تغییرات جوی را دارا می باشد. کانکس کارراد با برخورداری از دانش فنی و استاندارد تولید تحت نظر واحد کنترل کیفیت و همچنین مهندسین مجرب و کار آمد در زمینه طراحی و تولید انواع کانکس ها آماده ی ارائه انواع کانکس های ثابت و سیار مدرسه می باشد.

کانکس کارراد با سال ها تجربه در عرصه طراحی و ساخت انواع کانکس و کاروان ، کانکس سالنی و کانکس کارگری و …خود را برای استفاده در پروژه های عمرانی، سد سازی، راه سازی، کارگاهها، کارخانه های تولیدی و پتروشیمی و … در سراسر کشور جهت استقرار مدیران، کارمندان و کارگران ارائه می دهد.