کانکس فست فود

یکی از مهم ترین محصولات کانکس کارراد که این روزها از طرفداران زیادی برخوردار است و در این روزها در نقاط توریستی مختلفی از کشور مشاهده می شود کانکس فست فود می باشد. دلیل تقاضا از این محصول پتانسیل موجود در مناطق موجود و فضای شهری و ایجاد کارآفرینی و اشتغال زایی برای نیروی انسانی راکد در سطح جامعه می باشد. حال یکی دیگر از مزایای کانکس فست فود  کانکس کارراد ایجاد مکان های تفریحی برای برای شهروندان عزیز می باشد که جهت پویایی شهر می باشد که خود شکلی جدید به رنگ و بوی شهر می بخشد که با حضور و استقبال شهروندان معنا می شود . ما به جرات می توانیم بگوییم در خصوص کانکس فست فود که زیر شاخه کانکس فروشگاهی می شود. اولین شرکت تولید کننده این تیپ کانکس بودیم که میتوانیم به پروژه ۹۶ دستگاه کانکس فست فود  دریاچه چیتگر،  کانکس فست فود کول کاپ،  کانکس فست فود هوم برگر ،  کانکس فست فود برگر لند ، کانکس فست فود  تنورک و کانکس فست فود آپامه و … اشاره کرد و تمام این کانکس ها با نمایی بسیار زیبا و با رضایت کامل مشتریان عزیز ساخته شده است.

کانکس فست فود کانکس کارراد انواع مختلفی دارد، که ما آن را به دو دسته کانکس ثابت و کانکس متحرک تقسیم کرده ایم که اصولاً نمونه کانکس چرخدار دارای مالبند ، کورپی، اکسل ، ۲ عدد چرخ و محور و کمک فنر می باشد که توسط یک ماشین کشنده جابجا می شود . لازم بذکر است کانکس فست فود سیار در ابعاد کوچکتری ساخته می شود زیرا قابلیت جابجایی با یک کشنده را داشته و از طرفی می بایست مطابق با قوانین راهنمایی و رانندگی باشد تا کانکس فست فود مذکور ترافیکی نباشد در این صورت غیر قابل جایجایی می باشد .در کانکس فست فود ثابت محدودیت در ابعاد نیست و طراحی آن بروز است و تنها محدودیت آن ثابت بودن آن است که ما بیشتر به آن میپردازیم و توضیحاتی جامع در این خصوص خواهیم داد.

طراحی کانکس فست فود:

کانکس فست فود را باید زیرکانه طراحی کرد و از نبوغ معماران در این خصوص اجرا و طراحی آن بهره برد. با در نظر گرفتن رعایت مبلمان شهری طوری که مخاطب را نیز جذب و خود نیز به فضای شهری جان ببخشد .

مشخصات فنی کانکس فست فود به شرح ذیل می باشد :

  • شاسی کانکس از تیر آهن نمره ۱۶ تا ۱۸ بصورت کلاف دور جهت پایداری سازه و نگهداری سازه در هنگام طوفان های شدید و بار های جانبی بهره می برد.
  • اسکلت کانکس از پروفیل های آهنی با مقاطع ۴۰ ×۴۰و ۴۰×۸۰ با ضخامت حداقل ۲ میلیمتر کاملاً ضد زنگ می باشد.
  • کف کانکس از نوع سرامیک درجه یک استاندارد ایرانی با اجرای ملات ماسه و سیمان می باشد.
  • نمای خارجی کانکس بصورت  ترکیبی از  چوب های ترموود و شیشه سکوریت با تلفیقی از ورق های کامپوزیتی آلومینمی درجه یک استاندارد رایج می باشد.
  • عایق مابین دیواره ها از پلی استایرن ۴ سانتی متری با دانسیته مجاز دیر سوز می باشد.
  • نورپردازی خارجی کانکس فست فود از طریق هالوژن ها و نور مخفی های تعبیه شده در نقاط مختلف مطابق پلان نورپردازی و نصب تابو و لوگو با استفاده از چلنیوم با روشنایی اس ام دی می باشد.

یکی از سوالاتی که بسیاری از خریداران در تماس های اولیه در باره کانکس فست فود می پرسند ، مسائل مربوط به کسب پروانه یا همان مجوز استفاده از آن در فضای شهری می باشد. در پاسخ به این مطلب باید گفت که این امر تا حد بسیار زیادی بستگی به محل استفاده از این کانکس داشته ، چرا که شما می بایست در محلی که می خواهید سازه را نصب کنید ، مانند یک منطقه توریستی و یا در کنار یک معبر پر رفت آمد در گوشه بازار ، می بایست به سازمان مربوط به همان منطقه جهت اجاره فضایی بصورت ماهانه یا قرار داد های دیگری بصورت سالانه اقدام نمائید و در برخی موارد نیز ممکن است سازمان مربوطه جهت رونق بخشیدن به مکان خاصی بدون دریافت هیچ هزینه ای مجوز قرار دادن کانکس فست فود را به شما برای مدت زمان مشخصی بدهند. اما بطور قطع وقتی شما مجوز را برای محل خاصی دریافت می کنید ، نمی توانید در هر نقطه شهر که احساس کردید می تواند بازار خوبی داشته باشد سازه را مستقر کنید و از قبل حتما باید نسبت به کسب مجوز برای این منظور اقدام کرده باشید.

ابعاد کانکس فست فود فروشگاهی مختلف است کوچکترین آن ۳×۳ است، اما محدودیتی در اجرای کانکس فست فود وجود ندارد اما این قوانین شهرداری ممکن می باشد.