کانکس عابر بانک

کانکس عابر بانک

کانکس عابر بانک یا خودپرداز ATM  یکی دیگر از محصولات حرفه ای کانکس کارراد می باشد. ما به جرات بگویم جزو اولین تولید کننده های کانکس عابر بانک (ATM) در ایران بودیم و هستیم و تمامی بانک ها و مراکز خریدی که بانکها با آنها همکاری داشته اند و در این خصوص همکاری داشته ایم که می توانیم آنها را نام ببریم از قبیل: بانک ملت، بانک سینا، بانک رفاه کاگران، بانک اقصاد نوین، بانک سامان، بانک کشاورزی، بانک شهر، بانک انصار، بانک صادرات، پست بانک و … و همچنین می توان از مراکز خرید بازار سنتی اندیشه یاد کرد.

یکی از عمده ترین کار های روزمره مردم  تبادلات ریالی می باشد و به علت ازدحام جمعیت و ذیق زمان و کمیت بانکها و تجمع بیش از حد مردم جهت انتقال وجه مالی خود، این محصول یکی از بهترین  راهکار ها برای سهولت و ذخیره زمانی در این مهم می باشد . زیرا در طی روز شاید مردم به صورت میانگین چندین بار یا حداقل یک بار نیار به دریافت وجه نقد پیدا کنند به همین دلیل استفاده از کانکس عابر بانک خودپرداز به سهولت می توانند امور بانکی خود را بدون مراجعه به بانک انجام دهند به همین دلیل بانکها تصمیم گرفتند که کانکس های در نقاط پرد تردد و پر جمعیت ایجاد کنند که هم غیر قابل سرقت باشد و هم اینکه کاوری یا پوششی برای (کانکس عابر بانک باشد که دسترسی به آن تنها از از طریق مامورین متخصص باشد.

کانکس عابر بانک را بیشتر در مراکز خرید، میادین شهری ، ترمینال ها و…. قرار داد که داخل آن یک دستگاه عابر بانک (خودپرداز ATM) قرار دارد. از این جهت تمامی بانک ها و مخاطبین این نوع از کانکس سفارشات خود را به کانکس کارراد  ابلاغ داشته اند و ما با شهامت مدعی هستیم که اولین شرکت تولید کننده کانکس عابر بانک هستیم زیرا تمام کانکس عابر بانک ساخت شرکت کانکس کار راد  طبق استاندارد های روز دنیا بوده و زیر نظر مهندسین معماری و عمران طراحی  شده تا بتوانیم با ایجاد کانکس عابر بانک یک المان شهری را با رعایت قوانین و اصول شهری ایجاد کرد.

کانکس عابر بانک را می توان بصورت ثابت و متحرک اجرا نمود که باید از نمای زیبایی برخوردار باشد. جهت نمای این دسته از کانکس عابر بانک از کامپوزیت آلومینیم  یا ترموود استفاده می شود دربهای کانکس عابر بانک ضد سرقت است و بدنه کاملاً باید ضد سرقت باشد . اکثر کانکس عابر بانک ثابت، انفرادی هستند و بیشتر در مراکز یا میادین شهری و محل های تردد اجرا و تثبیت می شوند تا قابل دسترس مردم باشند.

کانکس عابر بانک متحرک بیشتر در روی ماشین های تراک اجرا می گردد که دستگاه (ATM) پشت این تراک ها با اتاقک های پیش ساخته اجرا می گردد. اصولاً این دسته از کانکس عابر بانک متحرک برای مراسم خاص یا در مراکزی که خودپرداز دز آن کم است استفاده می شود.

کانکس عابر بانک (مانیتورینگ)

این کانکس بصورت یک بانک الکترونیک خبر است که افراد برای هر امر بانکی می توانند وارد کانکس بشوند و تمامی امور بانکی خود را در آن انجام دهند. داخل فضایکانکس عابر بانک با استفاده از دستگاه های الکترونیک تجهیز گشته است و برای تهویه فضای داخلی از سیستم داکت اسپلیت استفاده گردیده و یک اپراتور برای پاسخگویی به مشتریان. نمونه برای معرفی این محصول را می توان  بطور مثال: خودپرداز های بانک شهر را معرفی نمود که توسط شرکت کانکس کارراد طراحی و اجرا گردیده است.

کانکس های خودپرداز بانکی (ATM) باید به لحاظ بصری از زیبای خاصی برخوردار باشد تا بتوان هم مشتری را به خود جلب کنند و هم با در نظر گرفتن قوانین شهرسازی یک المان شهری در سطح مناطق شهری ایجاد کنند. سایز کانکس های خودپرداز بانکی (ATM)بسته به نوع دستگاه های الکترونیک بانکی خودپرداز بوده تا بتوان با در نظر گرفتن ابعاد دستگاه ها کانکس عابر بانک کانکس  را ساخت.