کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه

کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه

این سازه در واقع یک کیوسک کوچک می باشد که دارای یک چشمه توالت یا حمام و یا گاها کانکس سرویس بهداشتی مشترک یعنی دارای حمام و توالت می باشد که در این حالت می بایست کمی ابعاد آن بزرگتر در نظر گرفته شود. چند نمونه پرکاربرد از انواع کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه به همراه مشخصات آنها در ادامه آورده شده است.

کانکس سرویس بهداشتی کارگاهی:

این نوع از سرویس بهداشتی گاها فقط به عنوان توالت و گاها بصورت مشترک با حمام و یا حمام خالی تولید می شود. محل استفاده آنها بیشتر در پروژه های ساختمانی بوده و دارای دو نوع سبک و سنگین می باشد.

مشخصات کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه سبک:

شاسی از پروفیل های آهنی در ابعاد ۸*۸ سانتیمتر و اسکلت از پروفیل های آهنی در ابعاد ۴*۴ سانتیمتر ، پوشش خارجی بدنه از ورق گالوانیزه با رنگ استاتیک بضخامت ۳۰% میلیمتر، عایق جداره ها از نوع پلی استایرن به ضخامت ۴ سانتیمتر، پوشش داخلی دیوار پوش پی وی سی سفید، کف از نوع فایبر سرامیک، دارای سیستم برق کشی بصورت روکار با داکت و فیوز مینیاتوری به همراه کلید و پریز های مورد نیاز، دارای لوله کشی بصورت روکار با لوله های پلیمری، شیر آلات اهرمی درجه یک، روشویی و آینه به همراه مخزن مایع دستشویی، فن تهویه هوا و سرویس از نوع ایرانی با فلاشتانک می باشد.

مشخصات 

کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه سنگین:

شاسی از پروفیل های آهنی در ابعاد ۸*۸ سانتیمتر و اسکلت از پروفیل های آهنی در ابعاد ۴*۴ سانتیمتر سنگین به ضخامت ۲ میلیمتر، پوشش خارجی بدنه از ورق گالوانیزه با رنگ استاتیک به ضخامت ۵۰% میلیمتر ، عایق جداره ها از نوع پلی استایرن به ضخامت ۴ سانتیمتر، پوشش داخلی دیوار پوش پی وی سی روکش دار، کف از نوع فایبر سرامیک، دارای سیستم برق کشی بصورت روکار با داکت و فیوز مینیاتوری به همراه کلید و پریز های مورد نیاز، دارای لوله کشی بصورت روکار با لوله های پلیمری، شیر آلات اهرمی درجه یک ، روشویی و آینه به همراه مخزن مایع دستشویی، فن تهویه هوا و سرویس از نوع ایرانی با فلاشتانک می باشد.

کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه  برای باغ:

در بسیاری از موارد یک کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه برای مستقر نمودن در خارج ویلا و درون باغ بخصوص باغ های بزرگ مناسب است که برای این منظور معمولا از نوع های طرح دار که ظاهری کلبه ای شکل دارند استفاده می شود. این محصول بخصوص در شهر های شمالی برای شستن ماسه های ساحلی قبل از ورود به داخل ویلا کاربرد دارد.

مشخصات کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه برای باغ:

شاسی از پروفیل های آهنی در ابعاد ۸*۸ سانتیمتر و اسکلت از پروفیل های آهنی در ابعاد ۴*۴ سانتیمتر سنگین به ضخامت ۲ میلیمتر، پوشش خارجی بدنه از ورق گالوانیزه با رنگ استاتیک طرح سایدینگ و سقف طرح سفال ، عایق جداره ها از نوع پلی استایرن به ضخامت ۴ سانتیمتر ، پوشش داخلی دیوار پوش پی وی سی روکش دار ، کف از نوع فایبر سرامیک ، دارای سیستم برق کشی بصورت روکار با داکت و فیوز مینیاتوری به همراه کلید و پریز های مورد نیاز ، دارای لوله کشی بصورت روکار با لوله های پلیمری ، شیر آلات اهرمی درجه یک ، روشویی و آینه به همراه مخزن مایع دستشویی ، فن تهویه هوا و سرویس از نوع ایرانی با فلاشتانک.

کانکس سرویس بهداشتی ساندویچ پانل:

این نوع سازه معمولا دارای کاربری صنعتی بوده و از دوام بسیار بالایی برخوردار است. دیواره ها و سقف آن از جنس ساندویچ پانل به ضخامت ۴ سانتیمتر بوده و در دو نوع راهرو دار و بدون راهرو تولید می گردد که قابلیت تجهیز حمام ، توالت ایرانی و فرنگی را دارد.

مشخصات فنی کانکس سرویس بهداشتی ساندویچ پانل:

شاسی از پروفیل های آهنی در ابعاد ۸*۸ سانتیمتر و اسکلت از پروفیل های آهنی در ابعاد ۴*۴ سانتیمتر ، پوشش خارجی بدنه بدنه و سقف از نوع ساندویچ پانل به ضخامت ۴ سانتیمتر با عایق پلی اورتان بصورت تزریق ،  پوشش داخلی دیوار پوش پی وی سی سفید ، کف از نوع فایبر سرامیک ، دارای سیستم برق کشی بصورت روکار با داکت و فیوز مینیاتوری به همراه کلید و پریز های مورد نیاز ، دارای لوله کشی بصورت روکار با لوله های پلیمری ، شیر آلات اهرمی درجه یک ، روشویی و آینه به همراه مخزن مایع دستشویی ، فن تهویه هوا و سرویس از نوع ایرانی با فلاشتانک.