کانکس سایدینگ

کانکس سایدینگ

کانکس سایدینگ یکی از زیبا ترن محصولات کانکس کارراد می باشد. کانکس سایدینگ الگو برداری شده از نمای خانه های شمال امریکا می باشد که با آن نیز سایدینگ طرح کانادایی نیز گفته می شود. این طراحی ویژه بسیار زیباست و مخاطبین بسیاری در ایران پیدا کرده . ما به جراٌت می توانیم بگویم اولین مجری و تولید کننده کانکس سایدینگ در ایران بودیم و نمای این سبک کانکس را از کشور ترکیه وارد کرده و بر وی نمای کانکس های معمولی اجرا نمودیم ما تحولی در صنعت کانکس سازی بواسطه این متریال اجاد نمودیم و در صنعت کانکس سازی ساختارشکنی ایجاد کردیم.

عموماً کانکس سایدینگ به علت زیبای در اماکن  مختلفی بهره برداری می شود و شاید شما طرح های کلبه کانکس سایدینگ را در پارک ها، سفارت ها، دفتر فروش، دکه های فروشگاه ، گل فروشی ها و…. دیده باشد . ولی این نمای زیبا بیشتر جهت اجرای ویلا های پیش ساخته و یا کانکس های ویلایی استفاده می گردد که می توان آن را با کامپوزیت فایبرگلاس نیز تلفیق کرد.

سایدینگ اصولاً بصورت افقی نصب می گردد و ایزار اتصالات ویژه خود را دارا می باشد. جنس سایدینگ یا بصورت PVC می باشد یا بصورت ورق های گالوانیزه در کشور ایران بواسطه دستگاه های  خمکاری فرم دهی شده که بصورت پیش رنگ و یا خام اجرا می گردد.

مشخصات فنی کانکس سادینگ:

عموماً شاسی کانکس سایدینگ طرح کانادایی بر اساس متراژ کانکس از تیرآهن  IPE  نمره ۱۴الی ۲۰ بصورت اسکی یا دور کلاف می باشد . استراکچر ( اسکلت ) بدنه از پروفیل با مقاطع ۴۰×۴۰ و۸۰×۴۰ با ضخامت ۲ میل در فواصل ۶۰ سانتیمتری و تیر ریزی کف سازه در فواصل ۳۶ سانتیمتری با اجرای ضد زنگ کامل اسکلت .قلابها جهت بارگیری کانکس از پلیتهای  ۴۰ ×۱۰ به ضخامت ۱٫۵ میلمتر میباشد.نمای داخلی دیوارهای و سقف از  PVC درجه یک طرح چوب می باشند. نمای خارجی سازه از PVC سایدینگ طرح کانادایی و متنوع . پوشش خارجی سقف از ورق گالوانیزه طرح سفال پیش رنگ کوره ای( الکترواستاتیک ) به ضخامت ۵/. بصورت دو طرح شیب، طرح کلبه  می باشد .اجرای بادبند K یا دستک از نوع پروفیل ۴۰×۴۰ به طول ۳۰ سانتیمتری جهت مقاوم سازی استراکچر سازه در برابر نیروهای کششی . پوشش داخلی کف از تخته ی چند لایی ۱۸ میل ضد آب مالزی فارلینپلکس یا کریندو با اجرای کفپوش رونین یا LG با  قرنیز  PVC طرح چوب .دربهای بیرونی از نوع  UPVC  در ابعاد ۹۰× ۱۹۰ با یراق آلات درجه یک استاندارد و شیشه های ۴ میل دو جداره  با تزریق گاز آرگون جهت اتلاف دما و عدم انتقال اصوات به داخل سازه . پنجره ها در ابعاد ۸۰×۱۲۰ از جنس UPVC با یراق آلات در جه یک استاندار ایرانی با شیشه های ۴ میل دوجداره با تزریق گاز آرگون جهت اتلاف دما و عدم انتقال اصوات به داخل سازه  . تاسیسات برقی و تلفن با استفاده از کابل نمره  ۲٫۵×۲  و  ۲٫۵ ×۱  بصورت روکار داخل داکتهای PVC نمره ۲، کلیه کلید و پریز ها از نوع دلند،  جهت روشنائی خارجی کانکس از چراغ تونلی لگراند فرانسه، جهت روشنائی داخلی از مهتابی۴۰×۲ و جهت سرمایـش و گرمـایش سـازه یک ورودی جدا با مینـیاتوری ۲۵ آمپـر باکابل نمره ۴ اجراء می شود. اجرای تمامی اتصالات با استفاده از پرچهای نمره ۱۲-۱۵-۱۸و ۲۵ از نوع فولادی ساخت کارخانه ایران پرچ که در فواصل ۱۰ سانتیمتری به اسکات متصل می شود.

کانکس سایدینگ با مشخصات فوق دارای یک سال گارانتی و خدمات پس از فروش مادام العمر می باشند.

در کانکس سایدینگ م یتوان سرویس بهداشتی و حمام ، آبدارخانه و اتاق بیشتر اضافه نمود و هیچ محدودیتی در نوع اجرا و متراژ کانکس سایدینگ نیست و در هر ابعادی و هر متراژی قابل اجرا می باشد.

قیمت کانکس سایدینگ بر اساس متراژ محاسبه می گردد و پیشنهاد ما برای کسب اطلاعات قیمت کانکس، تماس شما دوستان با دفتر فروش کانکس کارراد است و مشاورین ما در این امر با دریافت اطلاعات مکفی و نیاز شما بهتر می توانند شما را در این امر راهنمایی کنند.