کانکس دو طبقه

کانکس دو طبقه

در بعضی موارد شرکت ها و یا ارگان هایی که تصمیم به استفاده از کانکس  در فضای اداری یا سازمانی خود می گیرند فضای کافی برای تخصیص تعداد اتاق های اداری بیشتر و اختصاص به بخش های مختلف ندارند. بنابراین ناچار می شوند از کانکس دو طبقه برای این کار استفاده کنند. کانکس های  دو طبقه کانکس هایی هستند که می توان تعدادی اتاق و سرویس آبدارخانه و سرویس بهداشتی در طبقه هم کف و باقی اتاق ها را در طبقه دوم اجرا کرد.

کانکس دو طبقه دارای یک راه پله فلزی به همراه تراس می باشد که می توان برای افزایش زیبایی این نوع کانکس ها سقف آنها را به صورت شیب به طول با ورق های طرح سفال رنگی در نظر گرفت.

کانکس دو طبقه برای ارگان های مختلف می تواند کاربردهای مختلفی داشته باشد:

– کانکس دو طبقه با کاربری کانکس اداری :

این نوع کانکس را می توان جهت دفاتر کارمندان و دفتر مدیر عامل یا اتاق جلسات و همایش ها مورد استفاده قرار داد.

کانکس دو طبقه با کاربری دفاتر کار پیش ساخته :

این نوع کانکس جهت استقرار کارمندان یک شرکت مورد استفاده قرار می گیرد.

کانکس دو طبقه با کاربری خوابگاه مهندسی :

این نوع کانکس جهت استراحتگاه مهندسین مورد استفاده قرار می گیرد.

کانکس دو طبقه با کاربری خوابگاه کارگری :

این نوع کانکس جهت استراحتگاه و اقامت موقت کارگران ساختمانی یا کارگران سر پروژه ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد.

کانکس دو طبقه با کاربری کمپ استراحتگاهی:

این نوع کانکس را می توان در مراکز تفریحی و سیاحتی یا زیارتی جهت اقامت موقت مسافرین مورد استفاده قرار داد.

کانکس دو طبقه با کاربری فضای مسکونی :

کانکس دو طبقه مسکونی یکی از زیباترین کانکس هایی است که می توان برای یک منزل مسکونی در نظر گرفت. در این نوع کانکس می توان فضای طبقه هم کف را به صورت سالنی جهت نشیمن و آشپزخانه اپن در نظر گرفت و اتاقهای خواب در طبقه دوم اختصاص داده شوند. در این حالت می توان کانکس دو طبقه مسکونی را به عنوان یک ویلای دوبلکس شیک برای استراحت در باغ خود در نظر گرفت.

کانکس دو طبقه :

در ابعاد مختلف طبق سفارش مشتری قابل اجرا می باشد. ما کانکس های مسکونی و پیش ساخته رابه صورت دوطبقه و چند قلو ،ثابت و متحرک با طراحی زیبا برای شما به بهترین حالت ممکن و کمترین قیمت خواهیم ساخت.کانکس های فوق در ابعادهای مختلف طبق درخواست مشتری بصورت اداری، مسکونی، بصورت یک و دو طبقه، دو قلو و چند قلو دارای فضای خوابگاهی، استراحت، اطاق های کارمندان، مدیران و سالن کنفرانس اجرا شده جهت شرکت های نفت و گاز و پتروشیمی ها، اداره کل نوسازی مدارس استان ها، جمعیت هلال احمر استانها و اورژانس های کشور، ادارات و مراکز نظامی و انتظامی، شرکت های عمرانی و احداث نیروگاه ها، فرودگاه، شهرداری ها، مراکز تحقیقاتی، پالایشگاه ها، مدارس و خانه های معلم. امکان ساخت هر نوع کانکس و یا سازه خاص با هر نوع نقشه و پلان در شرکت کانکس کارراد  وجود دارد ، حتما با ما تماس بگیرید.