کانکس امداد و نجات

کانکس امداد و نجات

کانکس امداد و نجات یکی دیگر از محصولات کانکس کارراد می باشد که در ادامه به شرح آن خواهیم پرداخت. کانکس کارگری، کانکس استاندارد یا کانکس سالنی همانطور که از نامش بر میاد به کانکس هایی اطلاق می شود که عمدتا برای اسکان نیروی کار کارگری مورد استفاده قرار می گیرد.

به طور کلی پیمانکار بسته به نوع پروژه ها و بودجه ای که به منظور تجهیز کارگاه تخصیص داده می شود از طیفی از کانکس ها برای پرسنل و کارگران خود استفاده می کند. کانکس کارگری به دلیل مقرون به صرفه بودن و همچنین این مسئله که در زمان کوتاه تری ساخته می شود؛ در دسترس ترین نوع کانکس به حساب می آید.

پلان داخلی و ابعاد کانکس امداد و نجات

ابعاد کانکس کارگری کاملا وابسته به نیاز و سفارش مشتری است و طیف وسیعی از محصولات از ۲×۲ تا ۱۲× ۴ را شامل می شود. عمده ترین و پرمصرف ترین نوع کانکس های تولید شده در بازار در ابعاد ۶× ۲٫۴ و ۴× ۲٫۴ هستند. با این وجود نوع کاربری ای که خریدار در نظر دارد مشخص کننده ابعاد کانکس کارگری می باشد. به عنوان مثال کانکس کارگری با ابعاد ۲×۲ بیشتر کاربرد نگهبانی دارد.

امکانات و اطلاعات بیشتر کانکس امداد و نجات

امکانات، تجهیزات و مشخصات فنی به کار رفته در کانکس کارگری در سه دسته بندی کیفی برنزی، نقره ای و طلایی توسط مجموعه مازارس ارائه می شود. اما به طور کلی جنس بدنه کانکس کارگری از قوطی فلزی و کف از تیرآهن می باشد. نمای بیرون کانکس کارگری عمدتا از جنس ورق فولادی گالوانیزه با رنگ کوره ای الکترواستاتیک می باشد.

پوشش داخلی کانکس کارگری از جنس pvc بوده و از پلی استایرن به عنوان عایق استفاده می شود. جنس کف کانکس کارگری بسته به نوع دسته بندی انتخابی مشتری از نئوپان، کاسپین و کوریندو استفاده می شود. جنس در و پنجره نیز در کانکس کارگری بسته به نوع آن آلومینیوم و upvc می باشد.

قیمت کانکس امداد و نجات

قیمت کانکس امداد و نجات وابسته به مشخصات فنی و امکاناتی ست که داخل کانکس مورد نیاز مشتری ست. از آنجایی که کانکس امداد و نجات حاوی وسایل امدادی و تجهیزات اورژانس می باشد. قیمت آن بر اساس امکانات درخواستی اعلام می گردد.

به منظور اطلاع از قیمت های به روز با کارشناسان کانکس کارراد تماس حاصل بفرمایید.