کانکس اداری ۶ متری

کانکس اداری ۶ متری

کانکس اداری ۶ متری یکی دیگر از محصولات خاص کانکس کارراد می باشد. کانکس اداری ۶ متری برای مصارف زیادی کابرد دارد. از این سازه ها در کانکس کارگری استفاده نمی شود. معمولاً از این سازه ها در کانکس ویلایی، کانکس اداری، کانکس فروشگاهی و مصارف دیگر برده می شود.

ابعاد این سازه ها ۲٫۴ * ۶ متر ( تقریباً ۱۵ متر مربع ) و ۳ * ۶ متر ( ۱۸ متر مربع ) می باشد. ولی نوع ۱۵ متر مربع آن تولید بیشتری دارد.

کانکس های با عرض ۲٫۴ متر ( ۱۵ متر مربع ) بدون محدودیت و مجوز ترافیک جاده ای حمل می شوند.

کانکس های بیش از عرض ۲٫۴ متر نیاز دارند برای حمل در جاده ها مجوز ترافیک دریافت نمایند.

کانکس اداری ۶ متری همراه با شاسی دور کلاف معمولاً با دو نوع کف به مشتری تحویل داده می شود. نوع اول تخت های ضد آب چند لایه است ولی نوع دوم متفاوت بوده و تمام کف با کمک ورق های شادولاین گالوانیزه تقویت شده و سپس توسط سرامیک و ملات سیمان بطور کامل سرامیک می شود. این نوع کف بسیار محکم می باشد و دچار فرسودگی نخواهد شد و بدلیل سنگینی کف از ایستایی بالایی برخوردار خواهد بود که از مزایای یک کانکس خوب می باشد ولی بهتر است سرامیک کف در محل نصب اجرا شود .

این سازه ها بدلیل محکمی کف برای کانکس فروشگاهی، کانکس ویلایی، کانکس اداری، کانکس مهندسی، کانکس مدیریتی و دهها تیپ کانکس دیگر بسیار مناسب هستند .

کانکس اداری ۶ متری را می توان با امکانات رفاهی مناسب طراحی و تولید نمود. این امکانات رفاهی جهت آسایش استفاده کنندگان در این سازه ها اجرا می شوند.

امکانات رفاهی عموماً شامل سرویس بهداشتی و حمام به همراه آشپزخانه است تمامی سرویس های بهداشتی و حمام بصورت مشترک بوده و دارای توالت ایرانی فلاش تانک، دوش حمام، روشویی، آینه، فن، شیر آلات اهرمی، جا مایعی می باشند. برای تامین آب گرم مصرفی در این سازه ها بهتر است از آبگرمکن برقی بهره برد. ولی در صورت لوله کشی گاز شهری می توان یک آبگرمکن گازی در خارج از سازه نصب و آبگرم مصرفی را از طریق آن تامین کرد.

کانکس کارراد  طراح و سازنده ی انواع کانکس، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران می باشد. این شر کت صنعتی یکی از بزرگترین تولید کنندگان کانکس اداری ۶ متری در سطح کشور است. تولید کانکس اداری ۶ متری در این شرکت در یک خط تولید اختصاص انجام می شود. تولیدات خروجی این خط با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام می شود. کیفیت محصولات تحت بررسی بوده و از مشاوران کانکس کارراد ارتباط برقرار کرده و از خدمات مشاوره ای همکاران ما برخوردار شوید .