کانکس آبمیوه فروشی

کانکس آبمیوه فروشی چیست؟

کانکس آبمیوه فروشی محصولی دیگر از کانکس کارراد می باشد، که با استقبال زیادی روبرو شده حتی می توان گفت در تمام کشور های پیش رفته که به سلامتی خود اهمیت می دهند این حرفه از اهمیت ویژه ای برخوردار است. کانکس آبمیوه فروشی زیر مجموعه کانکس فروشگاهی محسوب می شود که باید به لحاظ بصری از زیبای خاص برخوردار باشد. امروزه در دنیا از اهمیت میوه و صیفی جات برای سلامتی تبلیغات زیادی می شود و در کشور ایران نیز به این امر بسیار پرداخته می شود که کاملاً صحیح نیز می باشد. حتی کمپ و تشکل هایی در این خصوص جهت راز سلامتی نیز تاسیس شده که مردم را به این سمت سوق می دهند و از مصرف فست فود ها منع می کند، که تمام این موارد خود باعث رو آوردن به این صف می باشد و برای بهره بردار توجیه اقتصادی را برای وارد شدن به این شغل می دهد.

سبک اجرای کانکس آبمیوه فروشی کانکس کارراد باید طوری باشد که خریدار براحتی بتواند محصول مورد نظر خود را سفارش و خریداری کند در کل  باید اشاره کرد که نمای اصلی کانکس آبمیوه فروشی باشد از شیشه باشد و پیش خوانی جهت ارائه آبمیوه باید باشد. نمای کانکس آبمیوه فروشی باید بسیار زیبا باشد که می توان با تلفیق چند مواد یا بصورت تکی از قبیل کامپزیت آلومینیوم، ترموود، سمنت برد، سایدینگ طرح کانادایی و ورقهای راگی و فلکسی کار نمود. در کانکس آبمیوه فروشی باشد تمامی الزامات اداره بهداشت را لحاظ نمود نمای داخلی باید کاملاً قابل شستشو باشد. کف کانکس آبمیوه فروشی را می توان از سرامیک و یا آلومینیوم آجدار استفاده نمود که به همراه یک کف شور جهت هدایت آب به بیرون باشد.

کانکس آبمیوه فروشی کانکس کارراد را نیز بیشتر در محل پر تردد، اماکن ، سنتر ها و مراکز خرید، بیمارستانها، پارک ها و باشگاه های ورزشی قرار می دهند. با توجه به اهمیت کانکس آبمیوه فروشی طراحی آن باید مطابق با قوانین مبلمان شهری باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این محصول با مشاورین کانکس کارراد تماس حاصل فرمایید.