false

کافه ساندویچ فروشی

توسط0
434
کافه ساندویچ فروشی

کافه ساندویچ فروشی

اگر یک رستوران یا فست فودی هزینه تأسیس بالایی داشته باشد، هزینه تأسیس یک کافه ساندویچ فروشی چقدر است؟ پدرم می گوید: مردم از هر چیزی شون بخوان بزنن، از شکمشون نمی زنن!!! خوب در واقع کسی نمی تواند از میل گرسنگی خود بزند. خوردن یکی از رکن های اساسی است که روزی حداقل یک بار به سراغ هر کسی می رود. چه رژیم باشد، چه پر خور. هر یک از رستوران ها و فست فود ها را که بنگریم، همیشه مشتری ای در آن است!

ملاک های کلی تأسیس یک کافه ساندویچ فروشی:

البته قیمت رستوران ها از باقی مغازه ها بیشتر است. برای همین معمولا نمی صرفد با یک آشپز بد، یک رستوران راه اندازی کرد. چرا که دخل و خرج رستورانتان با هم نمی خواند. اما اگر بتوان یک رستوران سیار داشت چه؟ یک ماشین که یک فودتراک سیار باشد چطور؟ بتوانی به هر جایی که فکر می کنی می توانی در آنجا یک ساندویچ فوری و خوشمزه به مشتری بفروشی بروی و در آنجا رستوران سیار خود را بساط کنی.

فود تراک

کانکس کارراد مفتخر است به شما اعلام دارد می تواند یک کانکس ساندویچ فروشی سیار برای شما بسازد که همه لوازم لازم را درون خود داشته، و جای کمی نیز بگیرد. اینگونه شما می توانید با می ذوق در ساندویچ درست کردن و قیمت مناسب، آخر هفته ها در بوستان های خانوادگی مشتری های زیادی را به کانکس ساندویچ فروشی خود اختصاص دهید.
به همین آسانی برای کسانی که جویای کار باشند، کار پیدا می شود.
کانکس ساندویچ فروشی و فود تراک و باقی کانکس های کانکس کارراد از کیفیت بالایی برخوردار هستند تا به راحتی مجوز از اداره بهداشت بگیرند. امکان شست و شوی کانکس های پیش ساخته و نظافت های لازم در نظر گرفته شده است. باشد که دعای خیر جوان های جویای کار، با هزینه ای اندک، بدرقه ادامه راهمان باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول و قیمت آن با مشاوران  کانکس کارراد  تماس حاصل فرمایید.

54321
(0 راي. ميانگين 0 از 5)
false
نظر بدهید