کانکس کارراد

کانکس سرویس بهداشتی

کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه کانکس کارراد:

محصولی دیگر از کانکس کاراد سرویس بهداشتی (توالت) است که به دو صورت اجرا می گردد. یک بصورت راهرو دار و دیگری بدون راهرو، که خود می تواند از مواد های مختلفی ساخته شود. اصولاً کانکس های سرویس بهداشتی را برای مناطق زلزله زده، تجهیز کارگاه ها در مناطق دور افتاده و که از امکانات کمی برخوردار است یا در سطوح شهر جهت خدمات رسانی به همشهریان یا در حیاط منازل می توان اجرا کرد.

حال خود کانکس های سرویس بهداشتی از به دو شکل اجرا می گردد :

سیار و ثابت که ما در شرح این کانکس به شما توضیح خواهیم داد:

کانکس سرویس بهداشتی راهرو دار را می توان از دو چشمه تا دوازده چشمه اجرا نمود و هیچ محدودیتی ندارد. کانکس سرویس بهداشتی راهرو دار داری یک درب بیرونی است و خود کانکس از عرض به قسمت مساوی یا غیر مساوی بنا به درخواست مشتری محترم با رعایت استاندارد های فضا تقسیم می گردد و بنا به درخواست نیاز کابین ها بنا به متراژ طول کانکس تقسیم بندی و پارتیشن بندی می گردد و کابین های داخلی را شکل می دهند .حتی می توان داخل راهرو های سرویس بهداشتی را به دو سمت مساوی پارتیشن بندی کرد جهت سرویس دهی به خانمها و آقایان تا این دو بخش تفکیک گردد.

مشخصات فنی سرویس های بهداشتی کانکس کارراد:

۱- شاسی سازه از تیر آهن IPE  نمره ۱۴ الی ۱۸ متناسب با متراژ کانکس  بصورت اسکی و یا دور کلاف و یا بصورت پایه دار با اجرای پروفیل های ۸۰×۸۰  بنا بر درخواست مشتری.

۲- اسکلت بدنه و ستونها از پروفیل های ۴۰×۴۰ و ۸۰×۴۰ و تیر ریزی کف سازه از پروفیل های ۴۰×۴۰ در فواصل مختلف مطابق با ابعاد کف سرویسهای فایبرگلاس با اجرای ضد زنگ کامل اسکلت.

۳- قلاب (هوک بلت) برای بارگیری و جابجایی کانکس از میلگرد نمره ۱۸  با اجرای جوشهای سر بالا و کلاف مقاوم برای اتصال هوک به بدنه از پروفیل ۴۰×۴۰ می باشد.

۴- نمای داخلی بدنه و سقف از دیوار پوش های PVC  سفید درجه یک که با ابزار آلات مخصوص به بدنه کانکس با پرچهای فولادی نصب می شوند.

۵- نمای خارجی دیواره ها از ورق گالوانیزه ۵/. پیش رنگ کوره ای(الکترواستاتیک) فرم دار که با پرچهای فولادی و پیچهای سر مته ای به اسکلت سازه نصب می شود.

۶- پوشش خارجی سقف از ورقهای گالوانیزه ۵/. بصورت دو شیب با اجرای ایزوگام نواری جهت آب بندی کامل سقف.

۷- استفاده از دستک و یا بادبند K با استفاده از پروفیلهای ۲۰×۴۰ به طول ۳۰ سانتیمتری جهت مقاوم سازی استراکچر سازه  برابر نیروهای کششی.

۸- پوشش داخلی کف راهرو از تخته های چندلایی ۱۸ میل چندلایی ضد آب مالزی به همراه ورق آلومینیومی و کف سرویس ها از  فایبرگلاس یکپارچه به همراه مش بندی از پروفیل های ۲۰×۲۰ جهت استحکام کفها.(در صورت نیاز کارفرما جهت کف کانکس از سرامیک نیز استفاده می شود).

۹- درب ورودی از نوع آلومینیومی  درجه یک سنگین پیش رنگ کوره ای  به ابعاد  ۱۸۰×۸۰ .

۱۰- پنجره ها از جنس آلومینیومی درجه یک پیش رنگ کوره ای  به ابعاد ۳۰×۳۰ (در صورت نیاز).

۱۱- تاسیسات برقی با استفاده از حباب سقفی ضد آب لگراند، با کابل نمره ۲٫۵×۲ و۲٫۵×۱ داخل داکتهای PVC ،کلید و پریز از نوع دلند بصورت روکار ،چراغ تونلی در بیرون کانکس با مارک لگراند، مینیاتوری ۲۵ آمپر وو داخل هر کابین یک عدد هواکش۱۷×۱۷ از نوع مارک دمنده و یا پارس خزر نصب خواهد شد.

۱۲-کانکس سرویسهای بهداشتی دارای مینیاتوری حفاظ جان می باشند.

مواد و مصالحی که می توان در سرویس بهداشتی بکار برد:

اصولاً متناسب با شرایط اقلیمی و زیست محیطی این نوع کانکس را می توان با مواد و مصالح مختلفی اجرا نمود. یکی از موادی که اصولاً برای شرایط آب و هوای خورنده و شرجی کارفرمایان محترم از ما درخواست می کنند کانکس سرویس بهداشتی با نمای ساندویچ پانل است که اصولاً همان جزئیات را دارا می باشد و تنها پوسته بیرونی کانکس و نوع عایق آن متفاوت خواهد بود. از طرفی برای اگر دوست داشته باشم نمای کانکس سرویس بهداشتی ما زیبا باشد یا  شکل یک المان شهری خدمات رسانی داشته باشد می توانیم از نمای سایندیگ طرح کانادایی با تلفیقی از نمای کامپوزیت فایبرگلاس استفاده نمود یا از نمای کامپوزیت آلومینیومی یا از نمای ترمو وود فلاندی که خود به لحاظ بصری زیبایی خاصی دارد .

کانکس های سرویس بهداشتی به لحاظ نما به شرح ذیل است: