سخن مدیر

ما شرکت کانکس سازی کار راد هستیم
امروزه با توجه به گسترش فضاهای شهری و پیشرفت آنها از لحاظ کمی و کیفی کانکس و کیوسک های مورد استفاده در این شهرها نیز باید خود را با این پیشرفت وفق داده و بر زیبایی شهر بیفزایند در غیر این صورت مانند قطعه ای ترکیب نشده با مبلمان شهری می باشد
کانکس کار راد
کانکس سازی صنعت طراحی و تولید سازه های پیش ساخته بوده که نیازمند پیش زمینه های معماری ، دانش فنی مهندسی و تکنولوژی ساخت می باشد.کانکس کار راد پس از انجام مطالعات و تحقیقات در حوزه صنعت پیش ساختگی بین الملل و با تلفیق هنر و صنعت اقدام به ساخت و گسترش صنعت کانکس به گونه ای متفاوت و کارآمد تر از آنچه تا پیش از این وجود داشت در ایران نموده است

سخن مدیر عامل کانکس کار راد

با درود فراوان به مشتریان عزيز کانکس کارراد و بازدیدکنندگان محترم وب سایت:

بعنوان مدیر عامل کانکس کارراد، از اعتماد شما دوستان عزیز به این وب سایت کمال سپاس را دارم و از پروردگار مهربان برایتان پيروزي روز افزون آرزومندم.بدون شک تمام موفقیت های کانکس کارراد در تولید، فروش و خلاقيت كانکس و ساختمان پیش ساخته را لطف خداوند متعال و اعتماد شما مشتریان گرامی میدانم. کانکس کارراد با توليد و بهره گيري از دانش فني روز معماري و مهندسي و بازديد از بزرگترين كارخانه هاي پيش ساخته جهان، و استفاده از مشورت بزرگان اين صنعت و استفاده از بهترين مواد اوليه، افتخار دارد توليدات کانکس و پیش ساخته خود را با بالاترين كيفيت به مشتریان خود عرضه نمايد.

کانکس کارراد از سال ١٣٨١ به كارگيري همكاران با تجربه با تاسيس كارخانه اي در جاده ساوه و پس از آن با تاسیس دفتر مرکزی در خيابان كارگر شمالي بالاتر از فاطمي، در امور توليد کانکس، کاراوان و اتاق هاي پيش ساخته در انواع مختلف کانکس مسكوني، کانکس اداري، کانکس كارگاهي، کانکس نگهباني، کانکس دو طبقه، ساختمان های پیش ساخته در متراژهاي مختلف به صورت مدولار، کانکس آشپزخانه، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس غذاخوری، کانکس ویلایي و انواع کانکس، مجهز به كليه تجهيزات و امكانات رفاهي اقدام نموده و اكنون قادر به تأمين فضاهاي مورد نياز شما در زمينه کانکس و ساختمان های پیش ساخته مي باشد.

دوام، زيبايي، سرعت در ساخت، ايمني در مقابل حوادث طبيعي و همچنين دارا بودن عايق مناسب حرارتي، صوتي، امكانات رفاهي مناسب و شرايط آسان حمل و نقل کانکس در هر زمان و مكان از ويژگي هاي توليدات کانکس کارراد مي باشد. کانکس كارراد یکی از بزرگترین و با تجربه ترين تولید کنندگان کانکس در ايران می باشد كه كليه کانکس و پیش ساخته ها با نظارت مهندس طراحي و ساخته مي شود.

کانکس كارراد بابهره گیری از دانش فني و مهندسی، سعی در جلب رضایت شما مشتریان محترم دارد. جهت كسب اطلاعات بيشتر از قیمت کانکس، مشخصات فنی و پلان کانکس ها با واحد فروش شركت کانکس كارراد  واقع در دفتر مركزي با شماره تلفن ۸۸۰۲۵۳۹۳ – ۰۹۱۲۱۳۵۴۲۶۰تماس حاصل نمائید.

آرزومند ايجاد روابط مستمر مي باشيم…

با تشكر مدیر عامل کانکس كار راد

 

ویژگی های ما
با دراختیار داشتن تجاربی مفید در زمینه طراحی،تولید و تعمیر انواع کانکس و کانکس کاروان ثابت وکانکس چرخدار، کمپ ، کانکس ویلا و خانه های پیش ساخته (ضد زلزله) سرویسهای بهداشتی، آشپزخانه های سیار، دفاتر اداری، سوله و انبارهای خاص و.کیوسک.. مفتخر به اجرای پروژه هایی بزرگ در شرایط و مناطق خاص گردیده است.
اهداف ما

ویدئو شرکت

مشتریان ما
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image