کانکس پانلی بدون چرخ
کانکس پانلی
مرداد ۱۱, ۱۳۹۶
کانکس درب کرکره ای
مرداد ۱۱, ۱۳۹۶
نمایش همه
کانکس چند قلو

کانکس چند قلو

کمپ پانلی و کانکس چند قلو

کانکس پیش یاخته پانلی

یکی دیگر از محصولات کانکس کارراد که توجه شرکت های پیمانکار نفتی و پتروشیمی و ساختمانی را به خود جلب کرده کمپ های پیش ساخته پانلی (کانکس پیش ساخته پانلی) می باشد. کمپ های پانلی پیش ساخته(کانکس پیش ساخته پانلی) از مزایایی بسیاری برخوردار هستند یکی از مزیت های کمپ های پانلی عدم محدودیت در متراژ و اجرای این نوع سازه است که با استقبال زیادی روبرو شده است،از طرفی دیگر جهت تجهیز یک پروژه مخصوصاً پروژه های شرکت های نفتی و گازی که در شرایط آب و هوای گرم و شرجی بیشتر انجام میپذیرد.

پلان کمپ پانلی پیش ساخته(کانکس پیش ساخته پانلی) بر اساس نیاز بهره بردار تعریف میشود. و چون محدودیت در متراژ معنایی ندارد میتوان هرچند تعداد اتاق و سالن های کنفرانس، اتاقهای مهندسین، اتاق استراحت، حمام و سرویس بهداشتی و آشپزخانه در آن ایجاد نمود.

این نوع کانکس در متراژ متفاوت قابل اجرا هستند. موادی که در این نوع سازه ها اجرا میگردد از نوع ساندویچ پانل با ضخامت های متغیر جهت انواع اقلیم میباشد ، زیرا ساندویچ پانل به علت عایق بودن در انواع سرد خانه ها، درمانگاه ها، ویلا ها ، کیوسکهای نگهبانی و…. بکار میرود .

نوع اجرا در کمپ های پیش ساخته(کانکس پیش ساخته پانلی) به چند صورت است ، یا بصورت چند تیکه (مدولار) چند تیکه در ابعاد مشخص در کارگاه ساخته و در محل مورد نظر بهم متصل و دوخته میشوند و یک سازه در ابعاد مشخص را تشکیل میدهند یا در محل مورد نظر اجرا و نصب میگردند .

با توجه به استاندارد های بارگذاری و تحلیل المان محدود، استراکچر کمپ ها باید بر طبق اصول مهندسی طراحی و تحلیل شود. مهمترین پارامتر در طرحی این سازه ها حفظ و بقای آنها در شرلیط محیطی و جوی میباشد به همین منظور باید تمامی بارهای وارد بر سازه (بار زنده )و ( بار مرده ) به طور کمی شناسایی شود .

فنداسیون تعریف شده برای کمپ های پانلی(کانکس پیش ساخته پانلی) بر اساس برآورده بر سازه تعریف میگردد که توسط مهندسین کانکس کارراد محاسبه انجام میپذیرد، ولی اکثر مواقع، از فونداسیون مفرد در ابعاد ۶۰×۶۰ اجرا میگردد.

نحوه اجرا و مشخصات فنی کمپ پانلی به شرح ذیل میباشد :

 طراحی سازه کمپ های پیش ساخته(کانکس پیش ساخته پانلی) مطابق با آئین نامه های مقررات ملی ساختمان ( مبحث ۶ بارگذاری و ۱۰ طراحی سازه ) و زلزله ۲۸۰۰ و اجرای اسکلت های فلزی ستونها و تیرها از پروفیل در مقاطع (۴۰×۴۰)،(۶۰×۶۰)، و (۸۰×۸۰) استاندارد و استراکچر فلزی قاب دیواره ها و سقف از ورق های آهنی خم شده به ضخامت ۲ میلیمتر با اجرای ضد زنگ کامل و آماده شده با اتصالات پیچ و مهره ای می باشد.

 پوشش های دیواره ها از نوع ساندویچ پانل های دو رو ورق گالوانیزه گام دار رنگی به ضخامت ۵/۰ میلیمتر و عایق تزریقی پلی یورتان به ضخامت ۴ سانتی متر .( ضخامت) می باشد.

پوشش سقف از نوع ساندویچ پانل های دو رو ورق گالوانیزه رنگی به ضخامت ۵/۰ میلیمتر و عایق تزریقی پلی اورتان به ضخامت ۶و۴ سانتی متر است.

پوشش های داخلی دیواره ها و سقف کاذب از نوع دیوارپوشهای P.V.C روکش دار طرح چوب به ضخامت ۱ سانتیمتر

درب ورودی و پنجره اتاقها از نوع U.P.V.C  با شیشه دوجداره و توری آلومینیومی جهت پنجره ها همراه با پرده لوردراپه و حفاظ فلزی و دربهای داخلی اتاقها از نوع H.D.F با دستگیره و یراق آلات مناسب می باشد.

 نصب فلاشینگ و آبرو ها و خط الرأس از ورقهای گالوانیزه رنگی به ضخامت ۵/۰ میلیمتر همراه با اجرا عایق بندی و درزبندی با چسبهای ماستیک و تزریق فوم پلی اورتان میباشد.

 تأسیسات برقی با سیم کشی های روکار در داکتهای پلاستیکی، کلید و پریزهای برق و تلفن و روشنایی از نوع مهتابی ۴۰ ×۲ و چراغ های سقفی و تونلی ، همراه با کلید های مینیاتوری و جعبه تقسیم می باشد.

 آبدارخانه با کابینت های فلزی بالا و پایین با دربهای M.D.F همراه با سینک  و آبچکان و  شیرآلات اهرمی  درجه یک ، لوله کشیهای پلی اتیلن سرد و گرم، هواکش۲۰×۲۰ برقی و دریچه آلومینیومی۳۰×۳۰ .

سرویس بهداشتی دستشویی و توالت ایرانی و روشویی و زیر دوشی چینی با شیرآلات اهرمی درجه یک ، لوله کشیهای پلی اتیلن سرد و گرم ، هواکش ۲۰×۲۰برقی  و دریچه آلومینیومی ۳۰×۳۰ .

فنداسیون مفرد در ابعاد ۶۰×۶۰ سانتیمتر با صفحه ستون های ۳۰×۳۰ و انکربولت همراه با کرسی چینی ازنوع بلوک های سیمانی  و خاکریزی ، کمپکت و رگلاژ کف. ( حتی الامکان بعهده خریدار محترم میباشد)

کف سازی ازنوع سرامیک درجه یک ۴۰×۴۰ با ملات ماسه وسیمان و بندکشی می باشد. ( حتی الامکان بعهده خریدار محترم میباشد)

نکته حائز اهمت این است که میتوان کمپ پانلی(کانکس پیش ساخته پانلی) را مونتاژ و دمونتاژ کرد به عبارت ساده کمپ پانلی(کانکس پیش ساخته پانلی) ساخته شده را باز کرد و بجایی دیگر منتقل کرد . در هنگلم باز و بسته کردن کمپ پانلی دورریز مواد و مصالح ۱۰ درصد میباشد از طرفی دارای توجیه اقتصادی در هنگام بارگیری و حمل آن است و تنها یک دستمزد باز و نصب مجدد به آن تعلق میگیرد که و در مقایسه با تجهیز کارگاه کانکس بسیار مقرون به صرفه است.

کمپ کانکس پانلی را میتوان بصورت پیچ و مهره ای اجرا نمود. که خود از جزئیات نصب منحصر بفردی برخوردار است . ولی قابلیت این موضوع را دارند که به سادگی بدون هیچ پرتی از محلی به محل دیگر انتقال داده شوند . در کل کمپ پانلی(کانکس پیش ساخته پانلی) جهت تجهیز کارگاه ها در مقایسه با سازه های سنتی از مزیت های برخوردار میباشد زیرا که خریدار سریع تر در قبال سرمایه و زمانی صرف میکند که به بهره برداری و نتیجه میرسد از طرفی درگیر عملیات بنایی و تاسیسات مکانیکی و الکتریکال نمیشود و در مدت زمان بسیار کم تمامی موارد را بدون هیچ درگیری از کانکس کارراد تحویل میگیرد در اصطلاح (کلید تحول و چراغ روشن) و از طرفی دیگر کمپ پانلی(کانکس پیش ساخته پانلی) فضایی کمتری را در مقایسه با تجهیز با کانکس و اتاقک های سنتی با عملیات بنایی را اشغال میکند و جبهه کاری پیمانکار از نظم و تمیزی با فضای کارگاهی طبق استاندارد های HSC برخوردار خواهد بود  .

کمپ پانلی و کانکس چند قلو و کمپ پانلی مسکونی و اداری ( کانکس کارراد ) مدولار و چند قلو و مدیریتی ساخته شده با بهترین کیفیت های مهندسی در ایران

کانکس چند قلو

این کمپ ها با استفاده از چند طبقه کانکس پانلی که به صورت جداگانه طراحی می شوند و سپس به هم متصل می شوند تشکیل شده است. نوعی دیگری از این کانکس های چند قلو از کنار هم قرار گرفتن چند کانکس تشکیل می شود.

نمونه کانکس های ساخته شده

تماس با ما

جهت دریافت اطلاغات بیشتر می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

در روزها و ساعات اداری

۰۲۱-۸۸۰۲۵۳۹۳

در صورت پاسخگو نبودن:

۰۹۱۲۱۳۵۴۲۶۰

 

 

خرید آن به چه صورت است؟

اضافه بنا با کمک کانکس پیش ساخته چگونه ممکن است؟

قیمت یک آلاچیق یا کانکس چند است؟

سوالات دیگری دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

تماس با کانکس کارراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.