ساخت کانکس

ساخت کانکس

کانکس سازی کارراد یکی خوش نام ترین و قدیمی ترین سازندگان کانکس و طراحان کانکس در کشور می باشد.لیست قیمت های کانکس سازی کاررد در این قسمت موجود می باشد.نمونه کانکس‌های تولید شده توسط ما:

خرید کانکس

جهت خرید کانکس و یا سفارش طراحی می توانید با تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۲۱-۸۸۰۲۵۳۹۳

در صورت عدم پاسخ گویی:

۰۹۱۲۱۳۵۴۲۶۰

اطلاع از قیمت ها از طریق تلگرام

۰۹۳۵۸۰۲۵۳۹۳

همچنین در صفحه اصلی می توانید محصولات و تنوع کانکس های تولیدی را ملاحظه فرمایید.

چرا کانکس سازی کارراد؟

با توجه به سابقه درخشان و قدمت طولانی شرکت کارراد می توانید با خیالی آسوده سفارش خود را ثبت نمایید و از تجربه و مشاوره تیم ما استفاده نمایید. همچنین ما با بانک ها ، شرکت ها و کارخانه های به نام همکاری های موفق داشته و داریم.

  • سابقه درخشان در طراحی و تولید
  • کیفیت بالای محصولات
  • قدمت زیاد شرکت کارراد کانکس
  • امکان طراحی و design داخل کانکس
  • تجهیزات بروز
  • تولید ساختمان های پیش ساخته
  • قیمت مناسب
  • همکاری با بانک ها ، شرکت ها و کارخانه های بزرگ
کانکس بانک ملت جزیره کیش

کانکس بانک ملت جزیره کیش

تاریچه کانکس

کانکس ابتدا در جنگ جهانی دوم و بعد از برای مناطق آسیب دیده ناشی از بلایای طبیعی مورد استفاده قرار گرفت. ولی امروزه از طراحی کانکس ها پیش رفت قابل ملاحظه ای داشته و شاهد تولید خانه های پیش ساخته می باشیم. شرکت ما این توانایی را دارد که خانه های پیش ساخته چند طبقه و یا ویلایی را در سریع ترین زمان تولید نماید. ما امکان ساخت و طراحی انواع خانه های پیش ساخته را داریم. این خانه می توانند با استفاده از تکنولوژی روز و با استفاده از وسایل هوشمند ساخته شوند.

طراحی خانه پیش ساخته

با توجه به سابقه درخشان، متخصصین و طراحان شرکت ما، می توانید با خیالی آسوده سفارش خود را ثبت نمایید. امکان تولید خانه پیش ساخته با تکنولوژی روز و خانه های هوشمند وجود دارد.

کانکس تیپ یک

کانکس پیش ساخته

خانه های پیش ساخته با مصالح مقاوم و سبک ساخته می شوند. خانه های پیش ساخته با طراحی داخلی بسیار زیبا توسط متخصصین ما طراحی و ساخته می شوند. نمونه نمای داخلی ساده برای بنای اداری با استفاده از مصالح سبک از این قسمت قابل ملاحظه می باشد.

ویدئو تبلیغاتی و شبکه های اجتماعی

با استفاده از لینک های زیر می توانید به شبکه های اجتماعی ما دسترسی داشته باشید:

آپارات:

کانال جدید

کانال قدیم ما در آپارات

اینستاگرام و تلگرام

مراحل ثبت سفارش و خرید خرید

مراحل ثبت سفارش به دو دسته تقسیم می شود. نخست سفارش عادی که طراحی معمولی دارد و دوم سفارش خاص که نیاز به طراحی ویژه دارد مانند خانه پیش ساخته

ثبت سفارش کانکس از طرح های موجود

برای این منظور می توانید با استفاده از طرح های سایت،اینستاگرام، تلگرام و یا مراجعه حضوری طرح و یا کانکس خود را انتخاب نمایید تا در صورت موجود بودن به شما تحویل شود.

سفارش خاص که نیاز به طراحی دارد

برای ثبت سفارش کانکس می توانید با شماره های موجود تماس گرفته و یا به صورت حضوری به شرکت مراجعه فرمایید.

اگر سفارش شما نیاز به طراحی خاصی دارد می توانید با واحد طراحی و مشاهده نمونه طرح ها ، آنچه در ذهن دارید را به حقیقت تبدیل کنید. بعد از تایید طراحی و امضاء قرارداد مراحل ساخت کانکس اغاز می شود و با بهترین کیفیت و کمترین زمان به شما تحویل داده می شود.