کانکس اضطراری
اردیبهشت ۳, ۱۳۹۸
کانکس اداری ۴ متری
اردیبهشت ۵, ۱۳۹۸
نمایش همه

کانکس کارگاهی ۱۲ متری

کانکس کارگری (کارگاهی) ۱۲ متری، به کانکسی گفته میشود که در کانکس کارراد در ابعاد ۱۲×۲/۴۰ و یا ۱۲×۳ تولید شده و آماده بارگیری میباشد.
کانکس کارگری (کارگاهی) ۱۲ متری، در طرح و رنگ متفاوت در کانکس کارراد تولید،طراحی و اجرا میشود.
کلیه شرکت ها اعم از پیمانکاری، راهسازی، ساختمانی، شهرداریها، نیروهای نظامی، استانداریها، مراکز بهداشت، فرمانداریها، پروژه ها، سازمانهای دولتی میتوانند در صورت نیاز فوری از کانکس کارگری (کارگاهی) ۱۲ متری کارراد استفاده نمایند.
کانکس کارگری (کارگاهی) ۱۲ متری کانکس کارراد، درعرضهای ۲/۴۰ ، ۳ و یا درخواستی مشتری تولید،طراحی و اجرا میگردد.

مشخصات فنی کانکس کارگاهی ۱۲ متری

شاسی کانکس کارگاهی ۱۲ متری  از تیر آهن سنگین نمره ۱۴ ذوب آهن
اسکلت کانکس کارگاهی ۱۲ متری  از پروفیل های سنگین در ابعاد ۴۰*۴۰ سانتیمتر که به وسیله جوش ممتد به یکدیگر متصل شده اند.
کف کار از تخته های ضد آب با ابعاد ۴۰*۴۰ به همراه کفپوش پی وی سی طرح پارکت می باشد.
 پوشش خارجی بدنه و سقف کانکس کارگاهی ۱۲ متری از ورق فولادی گالوانیزه شده با ضخامت ۵۰% میلیمتر به همراه رنگ الکترواستاتیک است.
 دو عدد پنجره از نوع دو جداره یو پی وی سی در کانکس کارگاهی ۱۲ متری تعبیه میگردد.
 درب از نوه تک جداره آلومینیوم سنگین می باشد.
 دیوارپوش داخلی کانکس کارگاهی ۱۲ متری  از نوع پی وی سی های روکش دار قابل شستشو با طرح های متنوع چوب و کاغذ دیواری می باشد.
 سیستم سیم کشی برای برق و تلفن بصورت روکار با داکت های استاندارد و نصب کلید، پریز و چراغ های روشنایی داخلی و بیرونی به همراه فیوز مینیاتوری می باشد.

مزایای کانکس کارگاهی ۱۲ متری

استفاده از کانکس کارگاهی ۱۲ متری برای تجهیز و حتی برچیدن کارگاه های عمرانی دارای مزایای زیادی بوده که باعث شده است این سازه ها به عنوان عضوی ثابت در هر عملیات ساختمانی باشند. در ادامه به چند مورد از مزایای اصلی آنها اشاره خواهیم کرد.
سرعت در تجهیز کانکس کارگاهی ۱۲ متری : به علت پیش ساخته بودن سرعت تجهیز کارگاه با کانکس بسیار بالاتر بوده به خصوص در فصول سرد سال که عملیات بنایی به کندی پیش می رود.
قابلیت جابجایی در کانکس کارگاهی ۱۲ متری : در هنگام پیش برد پروژه ممکن است بارها مجبور به تغییر مکان سازه های موقت و دفاتر مهندسین کارگاه شویم که این کار فقط با استفاده از سازه های پیش ساخته مقدور می باشد.
کاهش هزینه ها  در کانکس کارگاهی ۱۲ متری: هم سرعت در تجهیز کارگاه و هم کاهش هزینه های دسمتزد برای ساخت سازه های سنتی و هم قابلیت فروش در اتمام پروژه به عنوان دست دوم باعث می شود استفاده از کانکس کارگاهی ۱۲ متری  از هر لحاظ برای کارفرما یا پیمانکار عمرانی مقرون بصرفه باشد.
جلوگیری از اتلاف انرژی در کانکس کارگاهی ۱۲ متری : به علت استفاده از عایق بندی اصولی و استاندارد در جداره های سازه های پیش ساخته تا حد زیادی از اتلاف انرژی جلوگیری می شود.
زیبایی و کارآیی در کانکس کارگاهی ۱۲ متری : سازه های موقتی که با مصالح بنایی معمولا ساخته می شود فاقد هرگونه تجهیزات و تزئینات بوده که در برخی موارد اصلاً در حد استفاده به عنوان دفتر مهندسین پروژه و یا میهمانان و ناظرین نبوده در حالی که سازه های پیش ساخته معمولاً از زیبایی بسیار زیادی در این مورد برخوردار می باشند.
قابلیت ضد زلزله بودن در کانکس کارگاهی ۱۲ متری : همچنین از مزایای استفاده از کانکس کارگاهی مقاومت آن در برابر زلزله و حوادث طبیعی بوده که باعث می گردد پرسنلی که شب ها در محل کارگاه استراحت می کنند در امنیت قرار داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.