کانکس کارگاهی ۶ متری

کانکس کارگاهی ۶ متری

یکی دیگر از محصولات کانکس کارراد، کانکس کارگاهی(کانکس کارگری) ۶ متری می باشد. کانکس کارگاهی(کانکس کارگری) ۶ متری اصطلاحی است که برای کانکس های اسکان کارگری در ابعاد ۶ متری در پروژه ساختمانی و عمرانی بکار می رود. دلیل اصلی استفاده از این نوع کانکس در پروژه های ساختمانی مقرون بصرفه بودن و کاهش هزینه های تجهیز کارگاه می باشد.
کانکس کارگاهی ۶ متری از این جهت مقرون بصرفه بوده که در آن نیازی به استفاده از متریال های گران قیمت جهت تزئین نمای خارجی و یا نور پردازی خاصی ندارد چرا که کاربری و محل استفاده آن در کارگاه ساختمانی می باشد و از پرداختن به مسائل تزئینی کاسته و فقط به مسائل عملکردی در طراحی و تولید آن پرداخته می شود.

تولید کانکس کارگری ۶ متری کارگاهی بیشترین حجم از تولید کانکس کشور را پوشش می دهد. در کانکس کارراد برای کانکس کارگری ۶ متری یک خط تولید مختص به این سازه وجود دارد. این سازه ها در دو تیپ ۱ و ۲ تولید و روانه ی بازار مصرف می شوند .

هزینه ی تولید یک کانکس کارگری ۶ متری با تیپ یک حداقل دو برابر یک کانکس معمولی می باشد و کیفیت لوازم بکار رفته نیز با هم متفاوت هستند. شکل ظاهری هر دو تیپ با هم تفاوت چندانی ندارند ولی از لحاظ ضخامت ورق ، سنگینی پروفیل ، تخته کف ، دیوار پوش ها ، عایق مصرفی و … کاملاً با هم تفاوت دارند و این هزینه ها مربوط به همین مساله است و زمان ساخت هر دو و اجرت ساخت با هم برابر است .

عمر مفید یک کانکس کارگری ۶ متری  تیپ ۱ حداقل ۱۰ سال است و عمر مفید یک کانکس کارگری ۶ متری معمولی حداکثر ۵ سال می باشد . البته این عمر مفید بر اساس استفاده ی مداوم و بدون وقفه صورت می گیرد و در ضمن پس از آن می توان کانکس را تعمیر و یا بازسازی نمود و مجدداً به مدت چند سال از آن بهره برد .
در بسیاری از کارگاه های ساختمانی، کانکس کارگری ۶ متری تیپ ۱ را برای اسکان کارگران پروژه مورد استفاده قرار می گیرد. در بسیاری از پروژه های ساختمانی رنگ کانکس مهندسان را با کانکس های کارگری ۶ متری متمایز انتخاب می کنند و این سازه ها را نزدیک کانکس های اداری پروژه قرار می دهند .

امکانات کانکس کارگری ۶ متری

کانکس کارگری ۶ متری، بطور روتین بصورت سالنی بوده و تشکیل شده از یک سالن با دیواره های از جنس پی وی سی با ارتفاع دو متر در بدنه ها و با شیب سقف تا ۲٫۴ متر در بلند ترین قسمت به همراه دو پنجره آلومینیومی و درب ، سیم کشی بصورت روکار توسط داکت با فیوز مینیاتوری اما برای ارتقاع آن می توان حفاظ درب و پنجره روی آن نصب کرد ، در صورت نیاز ارتفاع مفید کانکس کارگری ۶ متری را بلندتردر نظر گرفت و متعلقاتی ماننده آبدار خانه ، آشپز خانه ، اتاق و پارتیشن های داخلی نیز می توان به آن افزود.همچنین نوع متریال و درب پنجره آن نیز با توجه به سفارش می توان اختصاصی تولید نمود.

بدلیل آنکه تولید کانکس ۶ متری کارگری کارگاهی زیاد است. دست دوم کارکرده ی آن نیز نسبت به سایر کانکس ها بیشتر است . از این رو این سازه ها متقاضیان زیادی به عنوان کارکرده دارند و می توان دست دوم آن را براحتی به تولید کننده ی آن فروخت.

قیمت کانکس کارگری ۶ متری

یکی از دلایل اصلی استفاده از این نوع سازه کاهش هزینه ها بوده و این بدان معناست که قیمت کانکس کارگری ۶ متری دارای رنج پائین تری نسبت به دیگر محصولات می باشد. بطور حدودی بهای سازه کارگری ۶ متری در ابعاد 2.4*6 می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه قیمت کانکس مراجعه فرمائید تا هم اطلاعات و مشخصات فنی و هم بهای انواع محصولات کانکس کارراد را بتوانید مطالعه فرمایید.

از جمله سوالات متداولی که اکثر بازدیدکنندگان و مشتریان محترم از کانکس کارراد می پرسند این است که چگونه عمر کانکس کارگری ۶ متری را بیشتر کنیم؟

برای اینکه کانکس کارگری عمر بیشتری کرده سالم و سلامت بماند باید چند نکته را در موقع استفاده از آن رعایت کنید.اول اینکه کانکس در جایی قرار گیرد که ماشین آلات ساختمانی با آن برخورد نکند که باعث خمیدگی بدنه و آسیب به اسکلت گردد.نکته بعد اینکه در جایی قرار گیرد که از ریزش مصالح ساختمانی بر روی سقف آن جلوگیری شود. نکته بعد اینکه کانکس کارگری ۶ متری را بر روی سطح صاف و مستحکم قرار دهید و از قرار دادن آن در سطوح شیب دار مانند دامنه کوه بدون مهار بندی و اتصال به زمین جدا خودداری کنید و در آخر هم اینکه هر کانکس را مطابق با ابعاد و کاربری که تولید شده استفاده نمائید.

کانکس کارراد طراح وسازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران می باشد. کانکس کارراد از بزرگترین تولید کنندگان سازه های فلزی و خانه های پیش ساخته در ایران می باشد. شما عزیزان در صورت نیاز به خرید کانکس کارگری ۶ متری می توانید با گروه مشاوران کانکس کارراد ارتباط برقرار کرده و از خدمات مشاوره ای همکاران ما برخوردار شوید.