کانتینر
اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۸
کانکس فایبرگلاس
اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۸

 کانکس چوبی

یکی دیگر از کانکس پر مخاطب کانکس کارراد،  کانکس چوبی است. ما به جرأت میتوانیم بگوییم اولین تولید کننده این گونه کانکس در ایران بوده ایم زیرا سال ۸۹ اولین پروژه کانکس چوبی را در منطقه ۲۲ تهران اجرا نمودیم و در سال ۸۸ با متریال ترموود در نمایشگاه بین الملی صنعت ساختمان آشنایی پیدا کردیم. شاید قبل از آن نیز کانکس چوبی با استفاده از چوب متفرقه نیز در کانکس چوبی استفاده کرده بودیم ولی به دلیل عدم مقاوت چوب روسی در برابر شراط جوی و نگهداری پس از اجرا همیشه تمام شرایط را در نظر میگرفتیم تا کانکس چوبی بعد از اجرا به مشکل نخورد. ولی امروز با تکنولوژی جدید و مواد و مصالح مقاوم به راحتی میتوانیم کانکس چوبی را به مخاطبان عزیز پیشنهاد کنیم.

در نمونه کانکس چوبی گاهاً دیده شده که از مواد مضنوعی چون وود پلاست، سایدنگی فلزی طرح چوب و یا چوب متفرقه استفاده گردیده که شاید بتواند نیاز مشتری را نیز برآورده کند ولی تمامی این مواد نمیتواتند جایگاه کانکس چوبی را بگیرد زیرا چو به لحاظ بصری نمای خود را دارد و هیچ چیز نمیتواند جایگزین چوب باشد. کانکس چوبی را بیشتر در فضا های شهری استفاده میکنند و بیشتر مخاطب های ما کسانی هستند که برای کانکس فروشگاهی از کانکس چوبی استفاده میکنند.

اجرای کانکس چوبی را مشابه کانکس دیگر است ولی با این تفاوت که نمای بیرونی آن از چوب روسی میباشد که خود detail مختص خود را دارا می باشد. چهت عدم شکستگی چوب باید حتماً زیر کار آن توسط چوب اشباع انجام پذیرد بهد از انجام و اجرای چوب اشباع میتوان چوب ها را روی آن اجرا نمود.

اگر به دنبال کانکس زیبا جهت جذب مشتری هستید میتوانید در این امر از مشاورین ما در کانکس کارراد بهرمند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.