کانکس جنگلبانی
اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۸
کانکس نگهبانی سایدینگ
اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۸

کانکس پیچ و مهره ای

محصولی دیگر از کانکس کارراد، کانکس پیچ و مهره ای  می باشد که قابلیت مونتاژ و دمونتاژ دارد. کانکس پیچ و مهره ای  آیتم خوبی برای پیمانکارانی است که می خواهند صرفه جویی کنند در هزینه های حمل و نقل و جرثقیل و یا برای کسانی که فضای مکفی برای حمل با تریلی ندارند و پس از اتمام پروژه میخواهند کانکس را از نقطه ای به نقطه دیگر منتقل کنند و مجدد از آن استفاده کنند.
اصولاً کانکس پیچ و مهره ای را با ساندویچ پانل و اتصالات پیچ و مهره ای اجرا میکنند که ما مشخصات فنی این نوع کانکس را به حضورتان معرفی میکنیم.
 
طراحی سازه مطابق با آئین نامه های مقررات ملی ساختمان ( مبحث ۶ بارگذاری و ۱۰ طراحی سازه ) و زلزله ۲۸۰۰ و اجرای اسکلت های فلزی ستون ها و تیرها از پروفیل در مقاطع (۴۰×۴۰)،(۸۰×۴۰)و (۸۰×۸۰) استاندارد  و استراکچر فلزی قاب دیواره ها و سقف از ورق های آهنی خم شده به ضخامت ۲ میلیمتر با اجرای ضد زنگ کامل و آماده شده با اتصالات پیچ و مهره ای می باشد.

 پوشش های خارجی دیواره ها و سقف کانکس پیچ و مهره ای از نوع ساندویچ پانل دو رو ورق گالوانیزه رنگی به ضخامت ۵/۰ میلیمتر و عایق تزریقی پلی یورتان به ضخامت ۴ سانتی متر می باشد.

درب ورودی و پنجره اتاقهای کانکس پیچ و مهره ای  از نوع U.P.V.C  با شیشه دوجداره و توری آلومینیومی جهت پنجره ها همراه با پرده لوردراپه و حفاظ فلزی و درب های داخلی اتاقها از نوع H.D.F با دستگیره و یراق آلات مناسب می باشد.

 نصب فلاشینگ و آبروها و خط الرأس از ورقهای گالوانیزه رنگی به ضخامت ۵/۰ میلیمتر همراه با اجرا عایق بندی و درزبندی با چسب های ماستیک و تزریق فوم پلی یورتان می باشد.

 تأسیسات برقی کانکس پیچ و مهره ای  با سیم کشی های روکار در داکتهای پلاستیکی، کلید و پریزهای برق و تلفن و روشنایی از نوع مهتابی ۴۰ ×۲ و چراغهای سقفی و تونلی ، همراه با کلید های مینیاتوری و جعبه تقسیم می باشد.

کف کانکس پیچ مهره ای  از تخته کف ۱۸ میل ضد آب مالزی رزین شده به همراه پوشش نهایی PVC طرح پارکت می باشد.

 مزایای کانکس ساخته پیچ و مهره ای اجرا در محل

مقاومت بالای کانکس پیچ و مهره ای  در برابر زلزله و نیرو های جانبی با توجه به حداقل بار مرده و عدم ایجاد تخریب به علت سبک بودن قطعات پیش ساخته مصرفی و گیرائی بالای قطعات استراکچر فلزی با توجه به طراحی سازه و اتصالات پیچ و مهره ای فولادی.

سرعت بالا در نصب پروژه کانکس با توجه به آماده بودن و پیش ساخته بودن این قطعات.

حداقل ضریب انتقال حرارت، برودت و صدا و در نتیجه صرفه جویی کامل در مصرف انرژی به جهت وجود عایقهای پلی یورتان  در بدنه داخلی و خارجی و پوشش این پروژه ها 

قابلیت بسته بندی شدن ، بارگیری آسان ، حمل و تخلیه راحت کلیه قطعات پوششی و استراکچر  کانکس با حداقل هزینه.

قابلیت نصب آسان ، جابجایی و تغییر فضاها ، مونتاژ و دمونتاژ ، جمع آوری تمام و یا قسمتی از کانکس پیچ و مهره ای  به دفعات.

بازیافت و نگهداری کانکس پیچ و مهره ای  در انبار و مصرف مجدد کلیه قطعات به میزان ۹۵%.

عمر بالای کانکس پیچ و مهره ای  به علت استفاده از قطعات صنعتی و وجود تاسیسات برقی و مکانیکی به صورت روکار .

اجرای آسان کانکس پیچ و مهره ای  در انواع زمین های با حداقل تنش مجاز مقاومت خاکی با توجه به سبک بودن سازه و حداقل بار مرده .

امکان اجرا کانکس پیچ و مهره ای  در ارتفاعات ، بام طبقات ، زمین های ناهموار ، مناطق و موقعیتهای صعب العبور ، فضاهای محدود و غیره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.