کانکس پیتزا فروشی
اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۸
کانکس LSF
اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۸
نمایش همه

کانکس پست برق

یکی دیگر از محصولات کانکس کارراد، کانکس پست برق می باشد. کانکس پست برق همانطور که از نام این کانکس پیداست جهت اداره جات برق و شرکت های  مخابراتی استفاده و اصولاً از ساندویچ پانل استفاده میگردد و ابعاد و اندازه کانکس پست برق و حتی انواع آن متفاوت و بنا به درخواست مشتری محترم میباشد. اصولاً این کانکس  را برای کامپکت های برق و BTS  مخابراتی که داخل آن ها ترانزسیستور افزاینده و کاهنده جریان برق گذاشته و یا کافو های BTS در آنها گذاشته میشود. این کانکس را در جاهایی که جریان برق مصرفی بالا است استفاده میکنند تا از افت جریان برق و نوسانات و عدم آتش سوزی به علت گرم شدن دستگاه ها و بسیاری دیگری از این مشکلات جلوگیری بعمل آید.

اصولاً این کانکس را شما میتوانید در شهرک های مسکونی تازه تأسیس، پارکها، شهرک های تفریحی، شهر بازی ها و…. مشاهده کنید. که از کانکس پست برق در این مکان ها استفاده شده است حال هدف از استفاده از کانکس پست برق این است که دیوارهای کانکس پست برق حائل بین ترانس و شهروندان گردد تا از خطر برق گرفتگی، آب و برف و حتی عدم تابش نور خورشید گردد. به این دلیل شرکت های برقی و ادارجات برق و تلفن با استفاده از کانکس پست برق از این امر جلوگیری کرده و از کانکس پست برق استفاده میکنند.

کانکس پست برق دارای مزایای میباشد و به همین دلیل است که ادارجات برق از این کانکس جهت تراس های و کامپکت های برق استفاده میکنند. اصولاً کانکس پست برق را از جنس ساندویچ پانل اجرا میکنند زیرا یک عایق برودتی و حرارتی است و عایق مناسبی برای این تیپ کانکس میاشد و باعث عدم تابش نور خورشید و ایجاد گرما میشود. از طرفی این کانکس  باید مجهز به سیستم ارت باشد تا از خطر بروز برق گرفتی جلوگیری بعمل آید. جهت تهویه دمای کانکس پست برق اصولاً از دریچه های دمپر دار استفاده میگردد تا دما و گرمای تولیده شده توسط ترانس برق به راحتی خنک گردد تا آسیبی به کانکس و خود دستگاه وارد نشود لازم بذکر است کانکس پست برق تنها یک بازشو دارد و آنم درب این کانکس هست و هیچ پنجره ای در آن استفاده نمی گردد.

مشخصالت فنی کانکس پست برق کانکس کارراد به شرح ذیل است:

پوشش خارجی دیواره ها و سقف کانکس پست برق از نوع ساندویچ پانلهای دو رو ورق گالوانیزه رنگی به ضخامت ۵/۰ میلیمتر با عایق تزریقی پلی یورتان با ضخامت ۴ الی ۱۲ سانتیمتر با دانسیته ۲±۴۰ کیلوگرم در متر مکعب میباشد.

کف کانکس پست برق کانکس کارراد باید از جنس تخته ۱۸ میل ضد آب مالزی میباشد .

ابعاد کانکس پست برق کانکس کارراد بر اساس ابعاد ترانس ها و دستگاه مربوط اجرا میگردد

درب کانکس پست برق کانکس کارراد باید بزرگ باشد و جنس آن از خود جنس ساندویچ پانل با یراق آلات مربوطه می باشد .

استکراچر با استفاده از پروفیل های ۴۰×۴۰ بصورت ستون مخغی با رنگ اپوکسی

برای خرید و مشاوره رایگان در خصوص کانکس پست برق با کانکس کارراد تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.