کانکس پانلی ۶ متری

کانکس پانلی ۶ متری

کانکس پانلی کانکس کارراد با پانل پلی یورتان با دانسیته ۴ ، ۶ ، ۸  و ۱۰ سانتیمتری طراحی و تولید و اجرا می گردد و ساندویچ پانل دارای دانسیته بسیار بالا بوده و این موضوع باعث می گردد که کانکس پانلی از لحاظ برودتی و حرارتی بسیار عایق باشد و کانکس پانلی نسبت به کانکس های دیگر مقاوم تر و محکم تر باشد.

کانکس پانلی کانکس کارراد با ابعاد کانکس پانلی ۶ متری، کانکس پانلی ۱۲ متری، کانکس پانلی پیچ و مهره ایی، کانکس نگهبانی پانلی، کانکس پانلی حفاری طراحی و تولید  و اجرا و آماده تحویل به مشتریان عزیز می باشد.

معمولاً از کانکس پانلی ۶ متری در کانکس ویلایی ، کانکس اداری ، کانکس فروشگاهی و مصارف دیگر برده می شود .

ابعاد کانکس پانلی ۶ متری  ۲٫۴ * ۶ متر (  14.4 متر مربع ) و ۳ * ۶ متر ( ۱۸ متر مربع ) می باشد . ولی نوع ۱۴٫۴ متر مربع آن تولید بیشتری دارد .

کانکس های پانلی ۶ متری با عرض ۲٫۴ متر ( ۱۴٫۴ متر مربع ) بدون محدودیت و مجوز ترافیک جاده ای حمل می شوند .

کانکس های پانلی ۶ متری بیش از عرض ۲٫۴ متر نیاز دارند برای حمل در جاده ها مجوز ترافیک دریافت نمایند.

کانکس های پانلی ۶ متری بدلیل محکمی کف برای کانکس های فروشگاهی ، ویلایی ، کانکس اداری ، کانکس مهندسی ، کانکس مدیریتی و دهها تیپ کانکس دیگر بسیار مناسب هستند .

کانکس های ۶ متری پانلی را می توان با امکانات رفاهی مناسب طراحی و تولید نمود . این امکانات رفاهی جهت آسایش استفاده کنندگان در این سازه ها اجرا می شوند .

امکانات رفاهی کانکس های پانلی ۶ متری عموماً شامل سرویس بهداشتی و حمام به همراه آشپزخانه است تمامی سرویس های بهداشتی و حمام بصورت مشترک بوده و دارای توالت ایرانی فلاش تانک ، دوش حمام ، روشویی ، آینه ، فن ، شیر آلات اهرمی ، جامایعی می باشند .

برای تامین آب گرم مصرفی در این کانکس های پانلی ۶ متری بهتر است از آبگرمکن برقی بهره برد . ولی در صورت لوله کشی گاز شهری می توان یک آبگرمکن گازی در خارج از سازه نصب و آبگرم مصرفی را از طریق آن تامین کرد .

کانکس کارراد طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران می باشد . کانکس کارراد یکی از بزرگترین تولید کنندگان کانکس ۶ متری در سطح کشور است . تولید کانکس ۶ متری پانلی در این شرکت در یک خط تولید اختصاص انجام می شود . تولیدات خروجی این خط با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام می شود . کیفیت محصولات تحت بررسی بوده و از مشاوران کانکس کارراد ارتباط برقرار کرده و از خدمات مشاوره ای همکاران ما برخوردار شوید .