کانکس پانلی ۱۲ متری

کانکس پانلی ۱۲ متری

کانکس پانلی کانکس کارراد با پانل پلی یورتان با دانسیته ۴ ، ۶ ، ۸  و ۱۰ سانتیمتری طراحی و تولید و اجرا می گردد و ساندویچ پانل دارای دانسیته بسیار بالا بوده و این موضوع باعث می گردد که کانکس پانلی از لحاظ برودتی و حرارتی بسیار عایق باشد و کانکس پانلی نسبت به کانکس های دیگر مقاوم تر و محکم تر باشد.

کانکس پانلی کانکس کارراد با ابعاد کانکس پانلی ۶ متری، کانکس پانلی ۱۲ متری، کانکس پانلی پیچ و مهره ایی، کانکس نگهبانی پانلی، کانکس پانلی حفاری طراحی و تولید  و اجرا و آماده تحویل به مشتریان عزیز می باشد.

تولید کانکس ۱۲ متری پانلی از خدمات ارائه شده در کانکس کارراد است . تولید کانکس ۱۲ متری پانلی  برای مصارف مختلفی کاربرد دارد .

تولید کانکس ۱۲ متری پانلی بیشتر در دو مدل ۲٫۴۰ * ۱۲ ( ۲۸٫۸ متر مربع ) تولید می شود . این سازه ها بیشتر بصورت سفارشی تولید شده و بر اساس نقشه و پلان طراحی از قبل تهیه شده اجرا می شوند .

تولید کانکس ۱۲ متری پانلی  بیشتر برای کانکس ویلایی ، کانکس اداری ، کانکس مدیریتی ، کانکس فروشگاهی ، کانکس مهندسی ، دهها نوع دیگر می تواند کاربرد داشته باشد و مختص به شغل و حرفه ی خاصی نیست .

امروزه با کمک چنین سازه هایی و با ابعاد ۳ * ۱۲ متر می توان وبلاهای اقامتی قابل جابه جایی تولید نمود . با این کار فضای مناسبی برای کانکس و سازه و استفاده آن برای شخص فراهم خواهد شد .

با فضای ایجاد شده توسط کانکس ۱۲ متری پانلی می توان امکانات زیادی در این سازه ها فراهم نمود .

بخاطر فضای زیاد و مناسب در این سازه ها می توان در این نوع کانکس از چند اتاق بهره مند شد . اتاق های مختلف معمولاً در کانکس های ۱۲ * ۳ متر ( ۳۶ متر مربع ) بیشتر دیده می شود و خود این اتاق بندی ها دارای نقشه و پلان اختصاصی هستند .

امکانات رفاهی در این سازه ها براحتی قابل اجراست . از امکانات رفاهی آن می توان به سرویس بهداشتی ، حمام و آشپزخانه اشاره کرد در بیشتر مواقع سرویس بهداشتی و حمام بصورت جداگانه ساخته می شوند و امکانات لازم در هر کدام را در آن قرار می دهند این سرویس های بهداشتی برای آسایش ساکنان است . معمولاً درب سرویس بهداشتی توالت را به خارج از کانکس و فضای باز طراحی و اجرا می کنند ولی می توان درب حمام را به داخل سازه طراحی و اجرا کرد .

آشپزخانه نیز با امکانات مناسب تحویل مشتری می شود . این امکانات شرایط یک آشپزخانه معمولی را برای استفاده کنندگان فراهم می نمایند .

آبگرم مصرفی نیز توسط یک آبگرمکن برقی فراهم می شود ، ولی در داخل این سازه ها نمی توان آبگرمکن گازی نصب کرد . این کار باعث گاز گرفتگی افراد ساکن در آن خواهد شد و لازم است آبگرمکن گازی در خارج از کانکس و داخل یک محفظه نصب و به بدنه ی کانکس وصل شود .

حمل این کانکس براحتی صورت می گیرد و می توان برای حمل آن ها از یک دستگاه تریلر بهره برد.

دست دوم این کانکس نیز دارای مشتریان خاص خود است و فروش دست دوم آن ها رونق دارد ولی بدلیل امکانات موجود در آن فروش دست دوم آن قدری زمان بر است و معمولاً این کانکس به تولید کننده ی آن فروخته می شود .

کانکس کارراد طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران می باشد . کانکس کارراد از تولید کنندگان کانکس های ۱۲ متری پانلی با کاربری های متفاوت است . تمامی کاربری های قابل اجرا در این کانکس توسط این شرکت اجرا می شود و کیفیت این محصولات با بالاترین حد ممکن و قیمت مناسب به خریداران عرضه می شود . شما عزیزان در صورت نیاز به خرید کانکس و متعلقات آن می توانید با گروه مشاوران کانکس کارراد ارتباط برقرار کرده و از مشاوران مجرب شرکت راهنمایی دریافت نمائید .