کانکس سرویس بهداشتی ۶ چشمه

کانکس سرویس بهداشتی ۶ چشمه  

محصولی دیگر از کانکس کارراد کانکس سرویس بهداشتی ۶ چشمه است که به دوصورت اجرا میگردد . یک بصورت راهرو دار و دیگری بدون راهرو اجرا می گردد، که خود میتواند از مواد های مختلفی ساخته شود. اصولاً کانکس سرویس بهداشتی ۶ چشمه را برای مناطق زلزله زده، تجهیز کارگاه ها در مناطق دور افتاده و که از امکانات کمی برخوردار است یا در سطوح شهر جهت خدمات رسانی به همشریان یا در حیاط منازل میتوان اجرا کرد. حال خود کانکس سرویس بهداشتی ۶ چشمه به دو شکل اجرا میگردد سیار و ثابت که ما در شرح این کانکس به شما توضیح خواهیم داد.

کانکس سرویس بهداشتی ۶ چشمه راهرودار چیست و چطور اجرا میگردد؟

کانکس سرویس بهداشتی ۶ چشمه راهرودار کانکس سرویس بهداشتی داری یک درب بیرونی است و خود کانکس از عرض به قسمت مساوی یا غیر مساوی بنا بدرخواست مشتری محترم با رعایت استاندارد های فضا تقسیم میگردد و بنا به درخواست نیاز کابین ها بنا به متراژ طول کانکس تقسیم بندی و پارتیشن بندی میگردد و کابین های داخلی را شکل میدهند .حتی میتوان داخل راهرو های سرویس بهداشتی را به دو بخش مساوی پارتیشن بندی کرد جهت سرویس دهی به خانمها و آقایان تا این دو بخش تفکیک گردد.

کانکس سرویس بهداشتی ۶ چشمه  بدون راهرو چیست و چطور اجرا میگردد؟

 کانکس سرویس بهداشتی ۶ چشمه بدون راهرو هانطور که از اسمش پیداست، درب کانکس سرویس بهداشتی بصورت مستقیم به بیرون باز میشود و هیچ  فضای جهت تفکیک کردن کابین سرویس و محیط بیرونی نیست . لازم بذکر است عرض کانکس سرویس بهداشتی ۶  چشمه  بدون راهرو کوچکتر از کانکس های دارای راهرو میباشد . از طرفی قیمت کانکس ۶ چشمه بدون راهرو ارزانتر میباشد .

کانکس سرویس بهداشتی ۶ چشمه سیار یکی دیگر از محصولات شرکت کانکس کارراد است، این نوع  کانکس سرویس بهداشتی با همان جزئیات کانکس های فوق ساخته میشود و تنها مزیتی که به کانکس سرویس بهداشتی های ۶ چشمه  فوق دارد این است قابل جابجایی است . کانکس سرویس بهداشتی ۶ چشمه  سیار از دو چرخ، مالبند، محور، شاسی، کورپی و متعلقات به کفی ساخته و کانکس سرویس بهداشتی روی آن لحاظ میگردد .

مشخصات فنی سرویس های بهداشتی

شاسی سازه از تیر آهن IPE نمره ۱۴ الی ۱۸ متناسب با متراژ کانکس بصورت موازی و یا دور کلاف و یا بصورت پایه دار با اجرای پروفیل های ۸۰×۸۰  بنا بر درخواست مشتری اجرا می گردد.

اسکلت بدنه و ستونها از پروفیل های ۴۰×۴۰ و ۸۰ ×۴۰ و تیرریزی کف سازه از پروفیل های ۴۰×۴۰ در فواصل مختلف مطابق با ابعاد کف سرویس های فایبر گلاس با اجرای ضد زنگ کامل اسکلت می باشد.

قلاب ( هوک بلت ) برای بارگیری و جابجایی کانکس از میلگرد نمره ۱۸ با اجرای جوشهای سر بالا و کلاف مقاوم برای اتصال هوک به بدنه از پروفیل ۴۰×۴۰ میباشد.

نمای داخلی بدنه و سقف ازدیوارپوش های PVC  سفید درجه یک که با ابزار آلات مخصوص به بدنه کانکس با پرچهای فولادی نصب میشوند .

نمای خارجی دیواره ها از ورق گالوانیزه ۵/. پیش رنگ کوره ای(الکترواستاتیک) فرمدار که با پرچهای فولادی و پیچهای سر مته ای به اسکلت سازه نصب میشود.

 پوشش خارجی سقف از ورقهای گالوانیزه ۵/. بصورت دو شیب با اجرای ایزوگام نواری جهت آبندی کامل سقف.

 استفاده از دستک و یا بادبند K با استفاده از پروفیلهای ۲۰×۴۰ به طول ۳۰ سانتیمتری جهت مقاوم سازی استراکچر سازه  برابر نیروهای کششی .

 پوشش داخلی کف راهرو از تخته های چندلایی ۱۸ میل چندلایی ضد آب مالزی بهمراه ورق آلومینیومی و کف سرویس ها از  فایبر گلاس یکپارچه بهمراه مش بندی از پروفیل های ۲۰×۲۰ جهت استحکام کفها.(در صورت نیاز کارفرما جهت کف کانکس از سرامیک نیز استفاده میشود).

 درب ورودی از نوع آلومینیومی  درجه یک سنگین پیش رنگ کوره ای  به ابعاد  180×۸۰ .

پنجره ها از جنس آلومینیومی درجه یک پیش رنگ کوره ای به ابعاد ۳۰×۳۰ (در صورت نیاز ).

تاسیسات برقی با استفاده از حباب سقفی ضد آب لگراند، با کابل نمره ۲٫۵×۲ و۲٫۵×۱ داخل داکتهای PVC ،کلید و پریز از نوع دلند بصورت روکار ،چراغ تونلی در بیرون کانکس با مارک لگراند، مینیاتوری ۲۵ آمپر وو داخل هر کابین یک عدد هواکش۱۷×۱۷ از نوع مارک دمنده و یا پارس خزر نصب خواهد شد.

کانکس سرویس بهداشتی  6 چشمه دارای مینیاتوری حفاظ جان میباشند.

مواد و مصالحی که میتوان در کانکس سرویس بهداشتی ۶ چشمه  بکار برد .

اوصولاً متناسب با شرایط اقلیمی و زیست محیطی این نوع کانکس را میتوان با مواد و مصالح مختلفی اجرا نمود . یکی از موادی که اصولاً برای شرایط آب و هوای خورنده و شرجی کارفرمایان محترم از ما درخواست میکنند کانکس سرویس بهداشتی با نمای ساندویچ پانل است که اصولاً همان جزیات را دارا میباشد و تنها پوسته بیرونی کانکس و نوع عایق آن متفاوت خواهد بود .

کانکس سرویس بهداشتی بلحاظ نما به شرخ ذیل است:

کانکس سرویس بهداشتی ۶ چشمه با نمای ورق گالوانیزه  

کانکس  سرویس بهداشتی ۶ چشمه با نمای ساندویچ پانل

کانکس سرویس بهداشتی ۶ چشمه با نمای فایبرگلاس   

کانکس سرویس بهداشتی ۶ چشمه با نمای سایدینگ طرح کانادایی

کانکس سرویس بهداشتی ۶ چشمه با نمای دکوراتیو طرح سنگ

کانکس سرویس بهداشتی ۶ چشمه با نمای ترمو وود فلاندی

کانکس سرویس بهداشتی ۶ چشمه با نمای کامپوزیت آلومینیومی