کانکس سرویس بهداشتی ۴ چشمه

کانکس سرویس بهداشتی ۴ چشمه

محصولی دیگر از کانکس کارراد، کانکس سرویس بهداشتی ۴ چشمه است که به دوصورت اجرا میگردد . یکی از آن ها  بصورت راهرو دار و دیگری بدون راهرو، که خود میتواند از مواد های مختلفی ساخته شود . اصولاً کانکس های سرویس بهداشتی ۴ چشمه را برای مناطق زلزله زده، تجهیز کارگاه ها در مناطق دور افتاده و که از امکانات کمی برخوردار ا-کانکس سرویس بهداشتی ۴ چشمه است یا در سطوح شهر جهت خدمات رسانی به همشریان یا در حیاط منازل میتوان اجرا کرد. حال خود کانکس سرویس بهداشتی ۴ چشمه به دوشکل اجرا میگردد یکی به صورت سیار و دیگری به صورت ثابت. که ما در شرح این کانکس به شما توضیح خواهیم داد.

کانکس سرویس بهداشتی ۴ چشمه  بدون راهرو چیست و چطور اجرا میگردد؟

 کانکس سرویس بهداشتی ۴ چشمه  بدون راهرو همانطور که از اسمش پیداست، درب کانکس سرویس بهداشتی بصورت مستقیم به بیرون باز میشود و هیچ  فضای جهت تفکیک کردن کابین سرویس و محیط بیرونی نیست . لازم بذکر است عرض کانکس سرویس بهداشتی ۴ چشمه  بدون راهرو کوچکتر از کانکس دارای راهرو میباشد . از طرفی قیمت کانکس ۴ چشمه بدون راهرو ارزانتر میباشد .

کانکس سرویس بهداشتی ۴ چشمه سیار یکی دیگر از محصولات شرکت کانکس کارراد این نوع سرویس بهداشتی با همان جزئیات کانکس فوق ساخته میشود و تنها مزیتی که به سرویس بهداشتی های ۴ چشمه  فوق دارد این است که قابل جابجایی دارد. کانکس سرویس بهداشتی ۴ چشمه سیار از دو چرخ، مالبند، محور، شاسی، کورپی و متعلقات به کفی ساخته و کانکس سرویس بهداشتی روی آن لحاظ میگردد.

کانکس سرویس بهداشتی  4 چشمه راهرودار چیست و چطور اجرا میگردد؟

کانکس سرویس بهداشتی ۴ چشمه راهرودار داری یک درب بیرونی است و خود کانکس از عرض به قسمت مساوی یا غیر مساوی بنا بدرخواست مشتری محترم با رعایت استاندارد های فضا تقسیم میگردد و بنا به درخواست نیاز کابین ها بنا به متراژ طول کانکس تقسیم بندی و پارتیشن بندی میگردد و کابین های داخلی را شکل میدهند .حتی میتوان داخل راهرو های سرویس بهداشتی را به دو قسمت مساوی پارتیشن بندی کرد جهت سرویس دهی به خانمها و آقایان تا این دو بخش تفکیک گردد.

مشخصات فنی کانکس سرویس های بهداشتی

شاسی سازه از تیر آهن IPE   نمره  14 الی ۱۸ متناسب با متراژ کانکس  بصورت موازی  و یا دور کلاف و یا بصورت پایه دار با اجرای پروفیل های ۸۰×۸۰  بنا بر درخواست مشتری ساخته و اجرا می شود.

اسکلت بدنه و ستونها  از پروفیل های ۴۰ ×۴۰ و ۸۰ ×۴۰ و تیرریزی کف سازه از پروفیل های ۴۰ ×۴۰ در فواصل مختلف مطابق با ابعاد کف سرویسهای فایبر گلاس با اجرای ضد زنگ کامل اسکلت می باشد.

قلاب ( هوک بلت ) برای بارگیری و جابجایی کانکس از میلگرد نمره ۱۸  با اجرای جوشهای سر بالا و کلاف مقاوم برای اتصال هوک به بدنه از پروفیل ۴۰ ×۴۰ میباشد.

نمای داخلی بدنه و سقف ازدیوارپوش های PVC  سفید درجه یک که با ابزار آلات مخصوص به بدنه کانکس با پرچهای فولادی نصب میشوند ساخته می گردد..

نمای خارجی دیواره ها از ورق گالوانیزه ۵/. پیش رنگ کوره ای(الکترواستاتیک) فرمدار که با پرچهای فولادی و پیچهای سر مته ای به اسکلت سازه نصب میشود.

 پوشش خارجی سقف از ورقهای گالوانیزه ۵/. بصورت دو شیب با اجرای ایزوگام نواری جهت آبندی کامل سقف ایجاد می گردد.

 استفاده از دستک و یا بادبند K با استفاده از پروفیلهای ۲۰ ×۴۰ به طول ۳۰ سانتیمتری جهت مقاوم سازی استراکچر سازه  برابر نیروهای کششی

 پوشش داخلی کف راهرو از تخته های چندلایی ۱۸ میل چندلایی ضد آب مالزی بهمراه ورق آلومینیومی و کف سرویس ها از  فایبر گلاس یکپارچه بهمراه مش بندی از پروفیل های ۲۰×۲۰ جهت استحکام کفها می باشد..(در صورت نیاز کارفرما جهت کف کانکس از سرامیک نیز استفاده میشود).

 درب ورودی از نوع آلومینیومی درجه یک سنگین پیش رنگ کوره ای  به ابعاد  180 ×۸۰ می باشد.

پنجره ها از جنس آلومینیومی درجه یک پیش رنگ کوره ای  به ابعاد ۳۰×۳۰ (در صورت نیاز ) می باشد.

تاسیسات برقی با استفاده از حباب سقفی ضد آب لگراند، با کابل نمره ۲٫۵×۲ و۲٫۵×۱ داخل داکتهای PVC ،کلید و پریز از نوع دلند بصورت روکار ،چراغ تونلی در بیرون کانکس با مارک لگراند، مینیاتوری ۲۵ آمپر وو داخل هر کابین یک عدد هواکش۱۷×۱۷ از نوع مارک دمنده و یا پارس خزر نصب خواهد شد.

کانکس سرویس بهداشتی  4 چشمه دارای مینیاتوری حفاظ جان نیز  میباشند.

مواد و مصالحی که میتوان در کانکس سرویس بهداشتی ۴ چشمه  بکار برد:

اوصولاً متناسب با شرایط اقلیمی و زیست محیطی این نوع کانکس را میتوان با مواد و مصالح مختلفی اجرا نمود . یکی از موادی که اصولاً برای شرایط آب و هوای خورنده و شرجی کارفرمایان محترم از ما درخواست میکنند کانکس سرویس بهداشتی ۴ چشمه با نمای ساندویچ پانل است که اصولاً همان جزیات را دارا میباشد و تنها پوسته بیرونی کانکس و نوع عایق آن متفاوت خواهد بود.

کانکس سرویس بهداشتی ۴ چشمه به لحاظ نما به شرخ ذیل است:

کانکس سرویس بهداشتی ۴ چشمه با نمای ورق گالوانیزه  

کانکس سرویس بهداشتی ۴ چشمه با نمای ساندویچ پانل

کانکس سرویس بهداشتی ۴ چشمه با نمای فایبرگلاس   

کانکس سرویس بهداشتی ۴ چشمه با نمای سایدینگ طرح کانادایی

کانکس سرویس بهداشتی ۴ چشمه با نمای دکوراتیو طرح سنگ

کانکس سرویس بهداشتی ۴ چشمه با نمای ترموود فلاندی

کانکس سرویس بهداشتی ۴ چشمه با نمای کامپوزیت آلومینیومی