کانکس سرویس بهداشتی ۱۲ چشمه

کانکس سرویس بهداشتی ۱۲ چشمه  

محصولی دیگر از کانکس کارراد کانکس سرویس بهداشتی ۱۲ چشمه  است که به دو صورت اجرا میگردد . یکی بصورت راهرو دار و دیگری بدون راهرو، که خود میتواند از مواد های مختلفی ساخته شود . اصولاً کانکس سرویس بهداشتی  12 چشمه را برای مناطق زلزله زده، تجهیز کارگاه ها در مناطق دور افتاده و که از امکانات کمی برخوردار است یا در سطوح شهر جهت خدمات رسانی به همشریان یا در حیاط منازل میتوان اجرا کرد. حال خود کانکس سرویس بهداشتی ۱۲ چشمه به دوشکل اجرا میگردد.یکی به صورت سیار اجرا می گردد و دیگری به صورت ثابت. که ما در این قسمت به توضیح آن می پردازیم:

کانکس سرویس بهداشتی ۱۲ چشمه راهرودار چیست و چطور اجرا میگردد؟

کانکس سرویس بهداشتی ۱۲ چشمه راهرودار داری یک درب بیرونی است و خود کانکس از عرض به قسمت مساوی یا غیر مساوی بنا بدرخواست مشتری محترم با رعایت استاندارد های فضا تقسیم میگردد و بنا به درخواست نیاز کابین ها بنا به متراژ طول کانکس تقسیم بندی و پارتیشن بندی میگردد و کابین های داخلی را شکل میدهند .حتی میتوان داخل راهرو های کانکس سرویس بهداشتی را جهت سرویس دهی به خانمها و آقایان به دو قسمت مساوی پارتیشن بندی کرد تا این دو بخش تفکیک گردد.

کانکس سرویس بهداشتی ۱۲ چشمه  بدون راهرو چیست و چطور اجرا میگردد؟

کانکس سرویس بهداشتی۱۲ چشمه  سیار یکی دیگر از محصولات شرکت کانکس کارراد است این نوع سرویس بهداشتی با همان جزئیات کانکس های فوق ساخته میشود و تنها مزیتی به سرویس بهداشتی های ۶ چشمه  فوق دارد این است قابل جابجایی است . کانکس سرویس بهداشتی ۱۲ چشمه سیار از دو چرخ، مالبند، محور، شاسی، کورپی و متعلقات به کفی ساخته و کانکس سرویس بهداشتی روی آن لحاظ میگردد .

کانکس سرویس بهداشتی ۱۲ چشمه بدون راهرو هانطور که از اسمش پیداست، درب کابین سرویس بهداشتی بصورت مستقیم به بیرون باز میشود و هیچ  فضای جهت تفکیک کردن کابین سرویس و محیط بیرونی نیست . لازم بذکر است عرض کانکس سرویس بهداشتی۱۲ چشمه بدون راهرو کوچکتر از کانکس  دارای راهرو میباشد . از طرفی قیمت کانکس سرویس بهداشتی۱۲ چشمه بدون راهرو ارزانتر میباشد .

مشخصات فنی کانکس سرویس های بهداشتی

شاسی سازه از تیر آهن IPE نمره  18 متناسب با متراژ کانکس  بصورت موازی و یا دور کلاف و یا بصورت پایه دار با اجرای پروفیل های ۸۰×۸۰  بنا بر درخواست مشتری می باشد.

اسکلت بدنه و ستونها  از پروفیل های ۴۰×۴۰ و ۸۰×۴۰ و تیرریزی کف سازه از پروفیل های ۴۰×۴۰ در فواصل مختلف مطابق با ابعاد کف سرویسهای فایبر گلاس با اجرای ضد زنگ کامل اسکلت .

قلاب ( هوک بلت ) برای بارگیری و جابجایی کانکس از میلگرد نمره ۱۸  با اجرای جوشهای سر بالا و کلاف مقاوم برای اتصال هوک به بدنه از پروفیل ۴۰×۴۰ میباشد.

نمای داخلی بدنه و سقف ازدیوارپوش هایPVC  سفید درجه یک که با ابزار آلات مخصوص به بدنه کانکس با پرچهای فولادی نصب میشوند .

نمای خارجی دیواره ها از ورق گالوانیزه ۵/. پیش رنگ کوره ای(الکترواستاتیک) فرمدار که با پرچهای فولادی و پیچهای سر مته ای به اسکلت سازه نصب میشود.

 پوشش خارجی سقف از ورقهای گالوانیزه ۵/. بصورت دو شیب با اجرای ایزوگام نواری جهت آبندی کامل سقف می باشد.

 استفاده از دستک و یا بادبند K با استفاده از پروفیلهای ۲۰×۴۰ به طول ۳۰ سانتیمتری جهت مقاوم سازی استراکچر سازه برابر نیروهای کششی .

 پوشش داخلی کف راهرو از تخته های چندلایی ۱۸ میل چندلایی ضد آب مالزی بهمراه ورق آلومینیومی آجدار و کف سرویس ها از  فایبر گلاس یکپارچه به همراه مش بندی از پروفیل های ۲۰×۲۰ جهت استحکام کف با جرای ملات ماسه و سیما و سرامیک درجه یک استاندارد ایرانی .(در صورت نیاز کارفرما جهت کف کانکس از سرامیک نیز استفاده میشود).

 درب ورودی از نوع آلومینیومی  درجه یک سنگین پیش رنگ کوره ای به ابعاد  180×۸۰  می باشد.

پنجره ها از جنس آلومینیومی درجه یک پیش رنگ کوره ای  به ابعاد ۳۰×۳۰ ( در صورت نیاز ) می باشد.

تاسیسات برقی با استفاده از حباب سقفی ضد آب لگراند، با کابل نمره ۲٫۵×۲ و۲٫۵×۱ داخل داکتهای PVC ،کلید و پریز از نوع دلند بصورت روکار ،چراغ تونلی در بیرون کانکس با مارک لگراند، مینیاتوری ۲۵ آمپر وو داخل هر کابین یک عدد هواکش۱۷×۱۷ از نوع مارک دمنده و یا پارس خزر نصب خواهد شد.

کانکس سرویس بهداشتی  12 چشمه کانکس کارراد دارای مینیاتوری حفاظ جان میباشند.

مواد و مصالحی که میتوان در کانکس سرویس بهداشتی ۱۲ چشمه  بکار برد :

اوصولاً متناسب با شرایط اقلیمی و زیست محیطی این نوع کانکس را میتوان با مواد و مصالح مختلفی اجرا نمود . یکی از موادی که اصولاً برای شرایط آب و هوای خورنده و شرجی کارفرمایان محترم از ما درخواست میکنند.کانکس سرویس بهداشتی با نمای ساندویچ پانل است که اصولاً همان جزیات را دارا میباشد و تنها پوسته بیرونی کانکس و نوع عایق آن متفاوت خواهد بود .

کانکس سرویس بهداشتی ۱۲ چشمه به لحاظ نما به شرخ ذیل است:

کانکس سرویس بهداشتی ۱۲ چشمه با نمای ورق گالوانیزه  

کانکس  سرویس بهداشتی ۱۲ چشمه با نمای ساندویچ پانل

کانکس سرویس بهداشتی ۱۲ چشمه با نمای فایبرگلاس   

کانکس سرویس بهداشتی ۱۲ چشمه با نمای سایدینگ طرح کانادایی

کانکس سرویس بهداشتی ۱۲ چشمه با نمای دکوراتیو طرح سنگ

کانکس سرویس بهداشتی ۱۲ چشمه با نمای ترموود فلاندی

کانکس سرویس بهداشتی ۱۲ چشمه با نمای کامپوزیت آلومینیومی