کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه

کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه

محصولی دیگر از کانکس کارراد کانکس های سرویس بهداشتی تک چشمه است که به دوصورت اجرا میگردد . اولی بصورت راهرو دار و دیگری بدون راهرو می باشد، که خود میتواند از مواد های مختلفی ساخته شود . اصولاً کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه را برای مناطق زلزله زده، تجهیز کارگاه ها در مناطق دور افتاده که از  امکانات کمی برخوردار است یا در سطوح شهر جهت خدمات رسانی به همشریان یا در حیاط منازل میتوان اجرا نمود. حال خود کانکس سرویس بهداشتی به دوشکل اجرا میگردد سیار و ثابت که ما در ادامه  این کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه را  به شما توضیح خواهیم داد.

کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه کانکس کارراد  راهرودار را میتوان از یک چشمه تا دوازده چشمه اجرا نمود و هیچ محدودیتی ندارد. کانکس سرویس بهداشتی راهرودار داری یک درب بیرونی است و خود کانکس از عرض به قسمت مساوی یا غیر مساوی بنا به درخواست مشتری محترم با رعایت استاندارد های فضا تقسیم میگردد و بنا به درخواست نیاز کابین ها بنا به متراژ طول کانکس تقسیم بندی و پارتیشن بندی میگردد و کابین های داخلی را شکل میدهند .حتی میتوان داخل راهرو های کانکس سرویس بهداشتی را به دو سمت مساوی پارتیشن بندی کرد جهت سرویس دهی به خانم ها و آقایان تا این دو بخش تفکیک گردد.

مشخصات فنی کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه

۱- شاسی سازه از تیر آهن IPE نمره ۱۴ الی ۱۸ متناسب با متراژ کانکس  بصورت اسکی و یا دور کلاف و یا بصورت پایه دار با اجرای پروفیل های ۸۰×۸۰  بنا بر درخواست مشتری اجرا می گردد.

۲- اسکلت بدنه و ستون ها از پروفیل های ۴۰×۴۰ و ۸۰×۴۰ و تیرریزی کف سازه از پروفیل های ۴۰×۴۰ در فواصل مختلف مطابق با ابعاد کف سرویس های فایبر گلاس با اجرای ضد زنگ کامل می باشد.

۳- قلاب ( هوک بلت ) برای بارگیری و جابجایی کانکس از میلگرد نمره ۱۸ با اجرای جوش های سر بالا و کلاف مقاوم برای اتصال هوک به بدنه از پروفیل ۴۰×۴۰ میباشد.

۴- نمای داخلی بدنه و سقف ازدیوارپوش هایPVC   سفید درجه یک که با ابزار آلات مخصوص به بدنه کانکس با پرچهای فولادی نصب میشوند .

۵- نمای خارجی دیواره های کانکس کارراد از ورق گالوانیزه ۵/. پیش رنگ کوره ای(الکترواستاتیک) فرمدار که با پرچهای فولادی و پیچهای سر مته ای به اسکلت سازه نصب میشود.

۶- پوشش خارجی سقف از ورقهای گالوانیزه ۵/. بصورت دو شیب با اجرای ایزوگام نواری جهت آبندی کامل سقف اجرا می گردد.

۷- استفاده از دستک و یا بادبند K با استفاده از پروفیلهای ۲۰×۴۰ به طول ۳۰ سانتیمتری جهت مقاوم سازی استراکچر سازه  برابر نیروهای کششی در اجرای پروژه انجام می شود.

۸- پوشش داخلی کف راهرو از تخته های چندلایی ۱۸ میل چندلایی ضد آب مالزی بهمراه ورق آلومینیومی و کف سرویس ها از فایبر گلاس یکپارچه بهمراه مش بندی از پروفیل های ۲۰×۲۰ جهت استحکام کفها. (در صورت نیاز کارفرما جهت کف کانکس از سرامیک نیز استفاده میشود).

۹- درب ورودی از نوع آلومینیومی  درجه یک سنگین پیش رنگ کوره ای  به ابعاد  ۱۸۰×۸۰ می باشد.

۱۰- پنجره ها از جنس آلومینیومی درجه یک پیش رنگ کوره ای  به ابعاد ۳۰×۳۰ (در صورت نیاز ) است.

۱۱- تاسیسات برقی با استفاده از حباب سقفی ضد آب لگراند، با کابل نمره ۲٫۵×۲ و۲٫۵×۱ داخل داکتهای PVC ،کلید و پریز از نوع دلند بصورت روکار ،چراغ تونلی در بیرون کانکس با مارک لگراند، مینیاتوری ۲۵ آمپر وو داخل هر کابین یک عدد هواکش۱۷×۱۷ از نوع مارک دمنده و یا پارس خزر نصب خواهد شد.

۱۲-کانکس سرویس بهداشتی کانکس کاررداد دارای مینیاتوری حفاظ جان میباشند.

مواد و مصالحی که میتوان در کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه بکار برد:

اوصولاً متناسب با شرایط اقلیمی و زیست محیطی این نوع کانکس(کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه) را میتوان با مواد و مصالح مختلفی اجرا نمود . یکی از موادی که اصولاً برای شرایط آب و هوای خورنده و شرجی کارفرمایان محترم از ما درخواست میکنند کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه با نمای ساندویچ پانل است که اصولاً همان جزیات را دارا میباشد و تنها پوسته بیرونی کانکس و نوع عایق آن متفاوت خواهد بود.

کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه  به لحاظ نما به شرخ ذیل است:

کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه  با نمای ورق گالوانیزه

کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه  با نمای ساندویچ پانل

کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه  با نمای فایبرگلاس

کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه  با نمای سایدینگ طرح کانادایی

کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه  با نمای دکوراتیو طرح سنگ

کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه  با نمای ترموود فلاندی

کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه  با نمای کامپوزیت آلومینیومی