کانکس کلین روم(اتاق تمیز)
فروردین ۲۸, ۱۳۹۸
کانکس بازیافت
فروردین ۳۱, ۱۳۹۸

کانکس سایدینگ

یکی از زیباترین و بهترین محصولات کانکس کارراد، کانکس سایدینگ  می باشد. کانکس سایدینگ الگو برداری شده از نمای خانه شمال آمریکا است که به آن نیز سایدینگ طرح کانادایی نیز گفته میشود. این طراحی ویژه بسیار زیباست و مخاطبین بسیاری در ایران پیدا کرده است. ما به جراٌت میتوانیم بگویم اولین مجری و تولید کننده کانکس سایدنیگ در ایران بودیم و نمای این سبک کانکس را از کشور ترکیه وارد کرده و بر وی نمای کانکس معمولی اجرا نمودیم. ما تحولی در صنعت کانکس سازی به واسطه این متریال ایجاد نمودیم و در صنعت کانکس سازی ساختارشکنی ایجاد کردیم.

کانکس سایدینگ اصولاً بصورت افقی نصب میگردد و ایزار اتصالات ویژه خود را دارا میباشد. جنس سایدنیگ یا بصورت PVC می باشد یا بصورت ورق های گالوانیزه در کشور ایران بواسطه دستگاه های خمکاری فرم دهی شده که بصورت پیش رنگ و یا خام اجرا میگردد.

عموماً کانکس سایدینگ به علت زیبای در اماکن  مختلفی بهربرداری میشود و شاید شما طرح های کلبه کانکس سایدینگ را در پارک ها ، سفارت ها ، دفتر فروش ، دکه های فروشگاه ، گل فروشی ها و…. دیده باشید. ولی این نمای زیبا، بیشتر جهت اجرای ویلای پیش ساخته و یا کانکس ویلایی استفاده میگردد که میتوان آن را با کامپوزیت فایبرگلاس نیز تلفیق نمود.

مشخصات فنی کانکس سایدینگ

عموماً شاسی کانکس سایدینگ کانکس کارراد، طرح کانادایی بر اساس متراژ کانکس از تیرآهن  IPE  نمره ۱۴الی ۲۰ بصورت اسکی یا کلاف دور می باشد. استراکچر ( اسکلت ) بدنه از پروفیل با مقاطع ۴۰×۴۰ و ۸۰×۴۰ با ضخامت ۲ میل در فواصل ۶۰ سانتیمتری و تیرریزی کف سازه در فواصل ۳۶ سانتیمتری با اجرای ضد زنگ کامل اسکلت ها می باشد. قلاب ها جهت بارگیری کانکس سایدینگ از پلیت های  40 ×۱۰ به ضخامت ۱٫۵ میلمتر میباشد. نمای داخلی دیوارهای و سقف کانکس سایدینگ کانکس کارراد، از  PVC درجه یک طرح چوب میباشند. نمای خارجی کانکس سایدینگ از PVC سایدینگ طرح کانادایی و متنوع می باشد. پوشش خارجی سقف از ورق گالوانیزه طرح سفال پیش رنگ کوره ای( الکترواستاتیک ) به ضخامت ۵/. بصورت دو طرح شیب، طرح کلبه  می باشد. اجرای بادبند K یا دستک از نوع پروفیل ۴۰×۴۰ به طول ۳۰ سانتیمتری جهت مقاوم سازی استراکچر سازه در برابر نیروهای کششی می باشد. پوشش داخلی کف کانکس سایدینگ از تخته ی چند لایی ۱۸ میل ضد آب مالزی فارلینپلکس یا کریندو با اجرای کفپوش رونین یا LG  با  قرنیز  PVC طرح چوب می باشد . دربهای بیرونی از نوع  UPVC  در ابعاد ۹۰× ۱۹۰ با یراق آلات درجه یک استاندارد و شیشه های ۴ میل دو جداره با تزریق گاز آرگون جهت اتلاف دما و عدم انتقال اصوات به داخل کانکس سایدینگ می باشد. پنجره ها در ابعاد ۸۰×۱۲۰ از جنس UPVC با یراق آلات در جه یک استاندارد ایرانی با شیشه های ۴ میل دوجداره با تزریق گاز آرگون جهت اتلاف دما و عدم انتقال اصوات به داخل سازه است. تاسیسات برقی و تلفن با استفاده از کابل نمره  2.5×۲  و  2.5 ×۱  بصورت روکار داخل داکت های PVC نمره ۲، کلیه کلید و پریز ها از نوع دلند،  جهت روشنائی خارجی کانکس از چراغ تونلی لگراند فرانسه می باشد، جهت روشنائی داخلی از مهتابی ۴۰×۲ و جهت سرمایـش و گرمـایش سـازه یک ورودی جدا با مینـیاتوری ۲۵ آمپـر با کابل نمره ۴ اجراء میشود. اجرای تمامی اتصالات با استفاده از پرچ های نمره ۱۸،۱۵،۱۲و ۲۵ از نوع فولادی ساخت کارخانه ایران پرچ که در فواصل ۱۰ سانتیمتری به اسکات متصل میشود.

کانکس سایدینگ کانکس کارراد، با مشخصات فوق دارای یک سال گارانتی و خدمات پس از فروش مادام العمر می باشند.

در کانکس سایدینگ میتوان سرویس بهداشتی و حمام ، آبدارخانه و اتاق بیشتر اضافه نمود و هیچ محدودیتی در نوع اجرا و متراژ کانکس سایدینگ نیست و در هر ابعادی و هر متراژی قابل اجرا می باشد.

قیمت کانکس سایدینگ بر اساس متراژ محاسبه میگردد و پیشنهاد ما برای کسب اطلاعات قیمت کانکس، تماس شما دوستان با دفتر فروش کانکس کارراد است و مشاورین ما در این امر با دریافت اطلاعات مکفی و نیاز شما بهتر میتوانند شما را در این امر راهنمایی کنند. در ضمن به علت نوسانات و عدم ثبات بازار ما دوست نداریم شرمنده شما عزیزان باشیم و در قیمت کانکس سایدینگ ذهنیت شما مشتری عزیز را نسبت به کانکس کارراد مخشوش نکرده باشیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.