prefabricated shelter
چرا کانکس در زلزله آسیب نمی بیند؟
آبان ۲۴, ۱۳۹۶
کانکس برای مناطق زلزله زده
آبان ۲۵, ۱۳۹۶
نمایش همه
پیش ساخته برای زلزله زدگان

پیش ساخته برای زلزله زدگان

کانکس زلزله

کانکس کارراد این نکته را یادآور می شود که که در اینجا منظور ما از کانکس ضد زلزله سازه ای می باشد که با ریختن آوار یا سقوط مصالح ساختمانی دچار آسیب نشود وگرنه تمامی انواع کانکس در هنگام زلزله به علت استفاده از مصالح سبک و پیوستگی بین اعضا مقاوم بوده و دچار تخریب نمی شوند اما موضوع بحث ما ساخت اتاق امن می باشد.در ساخت کانکس ضد زلزله می بایست از اعضای اصلی اسکلت با فاصله ۲۰ سانتیمتری استفاده شود و ستون ها به همراه قید های فرعی از آهن آلات سنگین بوده که به وسیله جوش ممتد و استاندارد به یکدیگر متصل شده باشند.

طراحی کانکس زلزله

کانکس زلزله دارای اهمیت بالایی بوده و کانکس زلزله ساخته شده در کانکس کارراد دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و کانکس زلزله همانطور که از نام آن مشخص میباشد در مناطق زلزله زده مورد استفاده قرار میگیرد و در شرایط بحران به مناطق زلزله زده ارسال میگردد.کانکس زلزله برای اسکان و استراحت و خدمات ستاد بحران برای افراد و خانواده ها در زمان زلزله میباشد که مواد اولیه بکار رفته در کانکس زلزله بسیار با کیفیت بوده و این کانکس در برابر لرزه، ترک خوردگی، شرایط آب و هوایی و سرما بسیار مقاوم میباشد. از دیگر ملزومات اصلی برای یک کانکس زلزله مجهز بودن به لوله کشی آب , گاز , برق و .. است که در طراحی کانکس زلزله باید این نکات رعایت شوند .

انواع کانکس زلزله

۱-کانکس زلزله سالنی

۲-کانکس سیار

۳-کانکس زلزله دو طبقه

۴-کانکس زلزله کمپ

۵-کانکس ثابت

همچنین این نوع کانکس را می توان در یک طبقه , دو طبقه و چند طبقه ساخت و به خوبی می تواند جایگزین مسکن موقت برای افراد باشد. داخل این نوع کانکس مجهز به سرویس بهداشتی , اتاق نشیمن و حال و .. است.

خرید کانکس زلزله , قیمت کانکس زلزله , کانکس زلزله دست دوم

قیمت کانکس زلزله کانکس کارراد بسته به ابعاد , اندازه , مواد  به کار رفته در آن , طراحی داخلی و بیرونی , همچنین تعداد طبقات و … است . و مهمتر از همه این که کارایی و کاربرد این نوع از کانکس  در قیمت آن ها تاثیر گذار است . این امکان وجود دارد که کانکس یک بار استفاده شده و پس از بازسازی و تعمیر مجدد دوباره به فروش گذاشته شده است که این خود نیز در قیمت یک کانکس تاثیر گذار است و با عنوان کانکس دست دوم قیمت آن ها محاسبه می شود .

کانکس زلزله زدگان کرمانشاه

با عرض تسليت خدمت تمام هموطنان (كاررادكاروان)آمادگى خود را جهت همكارى با زلزله زدگان عزيز كردستانى براى ساخت کانکس زلزله زدگان ، كانكس خوابگاهى و سرويس بهداشتى جهت اسكان دائم و موقت و رفاه زلزله زدگان اعلام مى دارد. تعدادى کانکس با تخفيفات ويژه آماده ارسال و سفارش ساخت هستند. به امید آنکه اسکان زلزله زدگان کرمانشاه هرچه سریع تر انجام شود.

کانکس مناطق زلزله زده

برای تکمیل اسکان مناطق زلزله زده تعدادی کانکس آماده به تحویل با تخفیف ویژه آماده شده است. کانکس مناطق زلزله زده دارای بالاترین کیفیت و مقاومت در برای زلزله و پس لرزه می باشند.

کانکس زلزله زدگان

کانکس کارراد برای اسکان زلزله زدگان کرمانشاه تخفیف ویژه ای در نظر گرفته است. جهت تهیه محل اسکان،سرویس بهداشتی پیش ساخته و… با ما در تماس باشید.

تلفن‌های تماس:

۰۹۱۲۱۳۵۴۲۶۰

۰۲۱-۸۸۰۲۵۳۹۳

نمونه کانکس برای اسکان زلزله زدگان

حمل کانکس‌ توسط شرکت قابل انجام است. کانکس برای مناطق زلزله زده آماده تحویل است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

تماس کانکس کارراد

دیدگاه ها بسته شده است