کانکس بستنی فروشی

کانکس بستنی فروشی

کانکس بستنی فروشی , قیمت دکه بستنی فروشی , کانکس کارراد: کانکس های بستنی فروشی از دیگر محصولات کانکس کارراد است که طبق سفارش خریداران محترم در ابعاد و اندازه ها و طرح های مختلف طراحی می شوند این نوع از کانکس ها کاربردهای دیگری چون آبمیوه فروشی , فروش تنقلات و .. را نیز دارند . این نوع از سازه ها اکثرا با نمای فایبر گلاس و یا کامپوزیت ساخته می شوند .

امرزوه با گسترش صنعت و تکنولوژی دکه ها جای خود را به کانکس هایی مقاوم با ظاهری شیک و مدرن که دارای امکاناتی فراتر از یک فروشگاه معمولی هستند، داده اند. همچنین دیگر کانکس ها مختص کسب و کار مطبوعاتی نیستند و کسب و کار هایی نظیر کانکس فست فودی،کانکس تره باری،کانکس شیرینی فروشی، کانکس بستنی فروشی، کانکس کافی شاپ، کانکس برای کرایه دوچرخه، کانکس بلیط فروشی و… به وجود امده اند که علاوه بر ظاهری زیبا و مشتری پسند مقرون به صرفه تر نیز می باشد و قابلیت حمل و نقل و جابه جایی از مکانی به مکان دیگر را دارا می باشند.

کانکس بستنی فروشی در طرح ها و رنگ های شاد و جذاب ساخته شوند تا مشتری را به خود جلب کنند این نوع از سازه ها را می توان در پارک ها , نمایشگاه ها , مکان های توریستی و دیدنی و .. استفاده کرد . نمای بیرونی کانکس بستنی فروشی کانکس کارراد باید مطابق با کاربرد آن باشد تا افراد با دیدن آن متوجه نوع کانکس شوند .

کانکس بستنی فروشی یک طرح فانتزی و امروزی طراحی شده در کانکس کارراد است که توانسته است رضایت خریداران را به خود جلب کند .

انواع کانکس بستنی فروشی

کانکس بستنی فروشی ثابت

دکه بستنی فروشی ثابت به آن دسته از کانکس هایی اطلاق می شود که اکثرا ثابت هستند و در یک منطقه نصب می شوند و برای مدت زمانی طولانی می توان در یک جا ثابت از آن ها استفاده کرد .

کانکس بستنی فروشی سیار ( چرخدار )

اما دکه بستنی فروشی سیار به صورت چرخدار طراحی می شود و از قابلیت جابه جایی و نصب آسان برخوردار است و می توان به صورت دلخواه آن ها را در مکان مورد نظر نصب کرد و در صورت نیاز آن ها را جابه جا کرد .

امکانات کانکس بستنی فروشی:

مجهز به چند یخچال مجزا برای نگهداری مواد بستنی

مجهز به صندوق فروشگاهی

قابلیت شستشوی کف کانکس

مجهز به سیستم سرمایشی

مجهز به سیستم لوله کشی آب

سیم کشی و اتصالات برقی

شکل ظاهری کانکس به شکل بستنی و ..

اگر تصمیم به خرید کانکس بستنی فروشی دارید پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح , ابعاد و امکانات داخلی و بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید و سپس با کارشناسان فروش کانکس کارراد تماس بگیرید و مشاوره های لازم را در خصوص انواع کانکس , قیمت کانکس بستنی فروشی , کانکس دست دوم بستنی فروشی و .. کسب نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر با کانکس کارراد همراه شوید .