کانکس LSF
اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۸
گالری کانکس کترینگ
اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۸
نمایش همه

کانکس امداد و نجات

کانکس امداد و نجات یک کیوسک خدماتی می باشد که به ارائه انواع خدمات در فضای شهری یا مسیر های جاده ای می پردازد. در کشور های امروزی که شهر ها و استان ها از طریق جاده های بین شهری به یکدیگر متصل می شوند. مستقر کردن چنین سازه امدادی برای مدد رسانی سریع در مواقع ضروری به رانندگان و خودرو های آسیب دیده امری ضروری می باشد. کانکس امداد و نجات یک از محصولات کانکس کارراد می باشد که اصولاٌ سازما های مرتبط جهت امداد رسانی و امنیت حال مردم از ما در خواست میکنند.

کاربرد کانکس امداد

عملاً کاربری کانکس امداد از جمله مهمترین کاربرد آنها امداد های پزشکی و اورژانسی ، امداد خودرو در مسیر ها ، کانکس آتشناشانی و حتی نماز خانه ها و عابر بانک های و یا کانکس تلفن اضطراری بین جاده ای را هم می توان تا حدودی در این دسته قرار داد. مهمترین نکته در استفاده از کانکس امدادی را نوع کاربری آن باید دانست چرا که در هنگام طراحی کلیت سازه مانند چرخدار بودن یا ثابت بودن ، اجزای داخلی و ابعاد آن با توجه به نوع خدماتی که ارائه خواهد داد تعیین می گردد.پس می بایست در گام نخست نوع کاربری آن و نیاز های سازه مشخص گردد.

ساخت کانکس امدادی

کانکس امدادی می بایست متناسب با نوع خدماتی که ارائه خواهد کرد و تعداد مراجعین و همچنین مدت زمان استفاده از آن طراحی و تجهیز گردد. بطور مثال اگر وظیفه امداد رسانی جاده ای در ایام نورز را دارد بهتر است از نوع کانکس چرخدار بوده تا بتوان به محل های مختلف آن را براحتی حمل و جابجا کرد و بهتر است فضای برای استراحت متخصصین و تعمیر کار کشیش در آن تعبیه و اتاقی برای قرار دادن ابزار آلات و قطعات مورد نیاز در نظر گرفته شود. همچنین به علت استفاده در جاده هایی که ممکن است از فضای شهر دور باشد می بایست حتماً در کانکس امدادی مخزن ذخیره آب آشامیدنی و یک چشمه سرویس بهداشتی در آن تعبیه شده باشد. حال اگر کاربری سازه از نوع خدمات پزشکی باشد که در بین راه و جاده های بین شهری نصب گردیده می بایست فضا های متفاوتی از امداد خودرویی در آن گنجاده شود و به مانند یک کانکس کوچک عمل کند. ابتدا می بایست یک اتاق جهت خدمات اورژانسی و مجهز به لوازم پزشکی اولیه و برانکارد همراه با دارو های ضروری و تجهیزات پانسمان فوری در آن وجود داشته و همچنین فضایی برای استراحت پزشکان و دستیاران آنها در آن تعبیه شده باشد.در مورد امداد پزشکی نیز اگر بصورت موقت و بین راهی قرار است مورد استفاده قرار گیرد بهتر است از نوع چرخدار باشد، اما اگر قرار است در فضای شهری و بصورت ثابت با کاربری نظیر ایستگاه اهدای خون یا مشاوره های خانواده مورد استفاده قرار گیرد می تواند از نوع ثابت باشد.
کانکس امداد و نجات می بایست متناسب با کاربری آن طراحی و رنگ آمیزی گردد که شخص با اولین نگاه متوجه کاربری آن بشود و به آن مراجعه نماید، همچنین محل قرار گیری آن نیز باید به گونه ای باشد که کاملاً در معرض دید و دسترسی به آن ساده و سریع باشد.
کانکس کارراد با سالها تجربه در طراحی و ساخت انواع کانکس امداد و نجات و خدمات شهری تحقیقات گسترده ای در باب انواع آنها و فضاهای مورد نیاز و نحوه چیدمان و قرار گیری فضا های داخلی انجام داده و تا به حال بیش از دویست نمونه از این نوع ایستگاه های خدماتی برای ارگان های مختلف تولید کرده است و برای بهبود خدمات به شهروندان همواره تحقیقات خود را به روز رسانی و همگام با نیاز جامعه پیش برده است.محصولات کانکس کارراد در این زمینه به دو دسته کانکس امداد و نجات سیار و نوع ثابت تقسیم می شوند که جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد مشاوره فروش کانکس کارراد تماس حاصل فرمائید.

مزایای استفاده از کانکس امداد و نجات

از قابلیت حمل و نقل و جابه جایی برخوردار است.
قابلیت استفاده مجدد.
مقاوم در برابر حرارت و رطوبت.
عایق در برابر گرما و سرما.
از طراحی منحصر به فردی برخوردار است.
مواد اولیه استفاده شده در ساخت آن از کیفیت عالی برخوردار است.
قابل استفاده در تمام شرایط آب وهوایی و منطقه ای.
انواع کانکس اورژانس , کانکس امداد.
کانکس اورژانس ثابت.
کانکس اورژانس چرخدار.
کانکس کارراد پیشرو در صنعت ساخت و خانه های پیش ساخته .
به ما اعتماد کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.