پلان کانکس
اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۸
گالری کانکس کمپ
خرداد ۹, ۱۳۹۸
نمایش همه

کانکس اضافه بنا

زمانی که ما نیاز به داشتن انباری در پشت بام یا پارکینگ منزل داریم ولی نمیخواهیم ساخت و ساز سنتی کنیم بهترین گزینه برای این کار ساختن کانکس اضافه بنا در ابعاد مختلف میباشد یا وقتی ما احتیاج داریم تا اتاقی در پشت بام خانه ایجاد کنیم تا از آن فضا استفاده ای بهینه کنیم بهترین انتخاب اضافه بنای کانکسی است.

یکی دیگر از مزایای این نوع کانکس نداشتن مزاحمت جابجایی و آلودگی مصالح سنتی برای همسایه ها است این امربه خودی خود در ساخت وساز بسیار مهم است با توجه به عدم استفاده از مصالح سنتی سرعت ساخت بسیار بالاست و ضمنا در صورت نیاز قابلیت جابجایی نیز دارد.

با توجه به قرار گرفتن اجناس و وسایل در این کانکس باید موارد ایمنی کاملا رعایت شود داشتن درب حفاظ دار استراکچر سنگین و محکم ودیواره های مقاوم در این کانکس امری حیاتی است سقف بلند برای داشتن فضایی بیشتر وهمچنین سیم کشی مناسب برای روشنایی وتهویه مناسب کانکس لازم است.

این نوع کانکس و اضافه بنا به خواست مشتری و درابعاد مختلف و با بهترین متریال ساخته میشود ساندویچ پانل یکی از بهترین پیشنهادات برای این نوع کانکس میباشد.

مزیت استفاده از کانکس اضافه بنا

پیاده سازی طبقات مدارس

پیاده سازی طبقات اداره جات

پیاده سازی طبقات ویلایی مسکونی

پیاده سازی بیمارستان سیار در صورت کمبود فضا

و ….

مشخصات فنی کانکس اضافه بنا

استراکچر کانکس اضافه بنا: از پروفیل سنگین دوبله شده ۴۰*۴۰ ، ۴۰*۸۰ و ۹۰*۹۰ به همراه لچکی و بادبند و جوش ممتد در تمامی اتصالات با استفاده از الکترود پارس به همراه اجرای ۳ لایه ضد زنگ زینکرومات و روغنی اخرایی جهت مقاومت در برابر رطوبت شدید مناطق شمالی و جنوبی کشور ارتفاع بلند و دارای سقف مانیتور نورگیر دار یا طرح ویلایی.

پوشش بدنه کانکس اضافه بنا : بدنه از شیت فایبر سمنت فلکسی برد  (ضخامت ۸ الی ۱۰ میلیمتر)، فایبر سمنت پلانک (ضخامت ۸  میلیمتر)، ، فایبر سمنت کاسیانو (ضخامت ۸ الی ۱۰ میلیمتر)، و یا ورق طرح دار گالوانیزه فولاد مبارکه (ضخامت ۰٫۵ الی ۱ میلیمتر)،  با رنگ الکترو استاتیک مطابق نیاز محیطی و فنی پروژه و انتخاب خریدار.

سقف کانکس اضافه بنا : از جنس ورق گالوانیزه فولاد مبارکه(ضخامت ۰٫۵ الی ۰٫۷ میلیمتر)،  با طرح سفال ، سینوسی یا ذوزنقه

عایق بندی کانکس اصافه بنا : اجرای ۳ یا ۴ لایه عایق شامل یک لایه پلاستیک پلی پروپلین ، یک لایه ‌فوم پلی اتیلن نیمه فشرده و یک لایه فوم پلی استایرن فشرده نسوز به ضخامت ۴۱ میلیمتر و در صورت نیاز یک اینچ پشم شیشه جهت آب بندی و مقاومت در برابر حرارت ، برودت و صوت.

( اجرای تا ۷ لایه عایق شامل عایق نوین مانند پشم سنگ و پشم سرباره آهن و همچنین عایق بندی روتین دیگر مانند پشم شیشه در صورت درخواست خریدار امکان پذیر است)

پوشش داخلی کانکس اضافه بنا: اجرای دیوار پوش PVC طرح چوب چاپی و یا لمینت شده درجه ۱ ، دیوار پوش پلی استایرنی روکشدار، گچبرگ  ، کناف (ضخامت ۸ الی ۱۰ میلیمتر) ، بلکا ، رومالین و یا MDF با روکش لمینت شده (ضخامت ۶ الی ۱۰ میلیمتر) ، LDF روکش لترون (ضخامت ۸ الی ۱۶ میلیمتر)

درب و پنجره کانکس اضافه بنا : ازجنس پروفیل آلومینیومی سنگین درجه یک با رنگ الکترو استاتیک بصورت کشویی و یا UPVC دوجداره و با یراق آلات درجه یک خارجی به همراه شیشه ۴ میلیمتری رفلکس رنگی

کف کانکس اضافه بنا: از جنس تخته چند لایی ضد آب و کفپوش از جنس PVC ، دارای ۴۰ میلیمتر عایق پلی استایرن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.