کانکس اداری ۶ متری

کانکس اداری ۶ متری

یکی دیگر از کانکس های پر فروش کانکس کارراد، کانکس اداری ۶ متری می باشد.همانطور که از نام این کانکس پیداست این کانکس در طول ۶ متر میباشد و عرض آن از ۲٫۴۰ الی ۳ متر متغیر است . کانکس ادارای ۶ متری کانکس کارراد را میتوان بنا به نوع بهربرداری با مواد و مصالح مختلف طراحی و  اجرا نمود، ماننده: کانکس اداری ۶ متری سایدنیگ طرح کانادایی، کانکس اداری ۶ متری پانلی ، کانکس دارای ۴ متری کامپوزیت آلومینیوم، کانکس اداری ۶ متری دکوراتیو و کانکس اداری ۶ متری سمنت برد را میتوان نام برد .ولی بیشتر کارفرمایان و پیمانکاران عزیز از کانکس اداری ۶ متری با نمای ورق جهت تجهیز کارگاه های خود استفاده میکنند ، زیرا به لحاظ اقتصادی داری توجیه می باشد.

مشخصات فنی کانکس اداری ۶ متری

اجرای اسکلت کانکس های اداری از پروفیل با مقاطع ۴۰×۴۰ و متراژ متفاوت می باشد و شاسی  این دسته از کانکس ها اصولاً به صورت اسکی موازی است. در موارد خاص میتوان بنا به درخواست مشتری شاسی کف کانکس اداری ۶ متری را بصورت  کلاف دور اجرا نمود.

اصولا شاسی کانکس اداری ۶ متری از تیرآهن IPE نمره ۱۴ قابل اجرا است . کلاف و پوشش کف کانکس اداری از پروفیل های رایج استاندارد با مقاطع ۴۰×۴۰ می باشد. که داخل کلاف اجرا شده جهت پوشش کف بصورت عرضی پروفیلهای ۴۰×۴۰ به فواصل ۳۸ سانتی متری ( پوشش) تیرریزی میگردد تا پوشش نهایی کف در برابر لرزش و بار وارده مقاوم گردد.

ستون ها بر اساس متراژ از پروفیل با مقاطع ۴۰×۴۰ و ۴۰×۸۰ تشکیل شده است که در قسمت های اتصال ستون به کف و ستون به سقف تماماً با لچکی ( ۴۰ سانتی )  با پروفیل ۴۰×۴۰ نصب میگردد تا در برابر نیروهای وارده بر سازه درهنگام جابجایی مقاوم و باعث عدم دفرمه شدن سازه گردد و سقف بصورت کلاف دور با پرلینهای اجرا( پوشش سقف ) در سقف بصورت شیبدار جهت هدایت بار برف و آب  میباشد. لازم بذکر است  ضخامت پروفیل ها  ( Thickness)  2 میل یا ۳ میل میباشد.

در کانکس اداری ۶ متری کانکس کارراد اسکلت ها کاملاً ضد زنگ میشوند و جوش ها کاملاً ممتد طبق استاندارد جهانی زیر نظر مهندسین ناظر تست جوش بازبینی و نظرات میگردد .

نمای بیرونی کانکس اداری ۶ متری کانکس کارراد  از ورق فولادی گالوانیزه ۵%دهم پیش رنگ کوره ای ۸ خم طراحی و اجرا می گردد.

سقف کانکس ۶ متری اداری کانکس کارراد از نوع ورق  فولادی گالوانیزه شده نمره ۵% دهم  سینوسی با اورلب ۱۰ سانتیمتری جهت عدم نفوز آب به داخل سازه تشکیل شده است.

نمای داخلی کانکس اداری ۶ متری از دیوارپوش PVC طرح چوب روکشدار میباشد که میتوان جهت کاهش قیمت از دیوارپوش PVC چاپی استفاده نمود .

کف کانکس اداری ۶ متری از تخته کف ۱۸ میل ضد آب چند لایی میباشد با پوشش نهایی کفپوش PV پشت نمدی درجه یک استاندارد ایرانی

عایق کانکس ۶ متری اداری از جنس پلی استایرن ۴ سانتیمتری با دانسیته مجاز دیر سوز میباشد و سیستم روشنایی و برق کانکس ۶ متری اداری بصورت روکار، از سیم نمره ۲×۲٫۵ بوده و داکتهای PVC نمره ۲ بهمراه کیلید ، پریز برق و تلفن  و مینیاتوری ۱۶ آمپر بهمراه روشنایی مهتابی دوقلو یا رفلکتوری با روشنایی و یک چراق تونلی جهت روشنایی بیرون کانکس اداری ۶ متری و جهت سیستم گرمایش و سرمایش از کابل نمره ۴ و یک مینیاتوری ۳۲ آمپر جداگانه می باشد .

لازم به ذکر است که در کانکس اداری ۶ متری میتوان با توجه به نیاز بهره بردار سرویس بهداشتی و یا حتی حمام اعمال نمود که مشخصات سرویس  و حمام در کانکس اداری ۶ متری به شرح ذیل میباشد :

کف سرویس از فایبرگلاس یکپارچه که جهت عدم شکستگی و مقاوم سازی با پروفیل های ۲۰×۲۰ کاملاً مشبندی و بهمراه سرامیک های ۲۰×۲۰ درجه یک استاندارد ایرانی  با اجرای ملات مصلح و سیمان فرش میگردد که کاملاً مقاوم در برابر نیروهای وارده بر کف می باشد، شیرآلات استاندارد ایرانی اهرمی قهرمان درجه یک ، لوله کشی روکار PVC سرد و گرم، توالات تخت ایرانی یا بنا به درخواست مشتری توالت فرنگی، روشویی درجه یک استاندارد ایرانی چینی کرد، جای حوله و جای صابون ، آیینه و هواکش ۳۰×۳۰ دمنده و در کف حمام از فایبرگلاس یکپارچه که جهت عدم شکستگی و مقاوم سازی با پروفیل های ۲۰×۲۰ کاملاً مشبندی و بهمراه سرامیک های ۲۰×۲۰ درجه یک استاندارد ایرانی  با اجرای ملات مصلح و سیمان فرش میگردد (کاملاً مقاوم در برابر نیروهای وارده بر کف)، دوش تلفنی اهرمی درجه یک با مارک قهرمان، لوله کشی روکار PVC سرد و گرم، جای حوله وصابون و هواکش ۳۰×۳۰ با مارک دمنده  میباشد .

قیمت کانکس ۶ متری

قیمت کانکس ۶ متری بسته به نوع متریال به کار رفته از متری ۶۰۰ هزار تومان به بالا می باشد.