کانکس کارگاهی ۱۲ متری
اردیبهشت ۳, ۱۳۹۸
کانکس نانوایی
اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۸
نمایش همه

کانکس اداری ۴ متری

یکی دیگر از کانکس های کانکس کارراد کانکس اداری ۴ متری می باشد.همانطور که از نام  این کانکس پیداست، این کانکس در طول ۴ متر میباشد و عرض آن از ۲٫۴۰ الی ۳ متر متغیر است .کانکس ادارای ۴ متری را میتوان بنا به نوع بهربرداری با مواد و مصالح مختلف اجرا نمود از قبیل: کانکس اداری ۴ متری سایدنیگ طرح کانادایی، کانکس اداری ۴ متری پانلی ، کانکس اداری ۴ متری کامپوزیت آلومینیوم، کانکس اداری ۴ متری دکوراتیو و کانکس اداری ۴ متری سمنت برد، میتوان نام برد. ولی بیشتر کارفرمایان و پیمانکاران عزیز از کانکس اداری ۴ متری با نمای ورق جهت تجهیز کارگاهای خود استفاده میکنند ، زیرا به لحاظ اقتصادی داری توجیه می باشد.

مشخصات فنی کانکس اداری ۴ متری کانکس کارراد

اجرای اسکلت کانکس های اداری از پروفیل با مقاطع ۴۰×۴۰ و متراژ متفاوت میباشد و شاسی  این دسته از کانکس اصولاً به صورت اسکی موازی  است . در موارد خاص میتوان بنا به درخواست مشتری شاسی کف کانکس اداری ۴ متری  را بصورت  کلاف دور اجرا نمود.

اصولا شاسی کانکس اداری ۴ متری  از تیرآهن IPE نمره ۱۴ قابل اجرا است . کلاف و پوشش کف کانکس اداری از پروفیل های رایج استاندارد با مقاطع ۴۰×۴۰ می باشد. که داخل کلاف اجرا شده جهت پوشش کف بصورت عرضی پروفیلهای ۴۰×۴۰ به فواصل ۳۸ سانتی متری ( پوشش) تیرریزی میگردد تا پوشش نهایی کف در برابر لرزش و بار وارده مقاوم گردد .

ستون ها بر اساس متراژ از پروفیل با مقاطع ۴۰×۴۰ و ۴۰×۸۰ می باشد که در قسمتهای اتصال ستون به کف و ستون به سقف تماماً با لچکی ( ۴۰ سانتی )  با پروفیل ۴۰×۴۰ نصب میگردد تا در برابر نیروهای وارده بر سازه درهنگام جبجایی مقاوم و باعث عدم دفرمه شدن سازه گردد و سقف بصورت کلاف دور  با پرلینهای اجرا( پوشش سقف ) در سقف بصورت شیبدار جهت هدایت بار برف و آب  میباشد.

لازم بذکر است  ضخامت پروفیل ها  ( Thickness)  2 میل یا ۳ میل میباشد، واسکلت ها کاملاً ضد زنگ میشوند و جوش ها کاملا ممتد طبق استاندارد جهانی زیر نظر مهندسین ناظر تست جوش بازبینی و نظرات میگردد .

نمای بیرونی کانکس اداری ۴ متری از ورق فولادی گالوانیزه ۵%دهم پیش رنگ کوره ای ۸ خم می باشد.

سقف کانکس اداری ۴ متری از نوع ورق  فولادی گالوانیزه شده نمره ۵% دهم  سینوسی با اورلب ۱۰ سانتیمتری جهت عدم نفوز آب به داخل سازه طراحی و اجرا می گردد.

نمای داخلی کانکس اداری ۴ متری کانکس کارراد از دیوارپوش PVC طرح چوب روکشدار میباشد یا میتوان جهت کاهش قیمت از دیوارپوش PVC چاپی استفاده نمود .

کف کانکس اداری ۴ متری کانکس کارراد از تخته کف ۱۸ میل ضد آب چند لایی تشکیل شده است که با پوشش نهایی کفپوش PV پشت نمدی درجه یک استاندارد ایرانی تجهیز می گردد.

عایق کانکس اداری ۴ متری از جنس پلی استایرن ۴ سانتیمتری با دانسیته مجاز دیر سوز میباشد.

سیستم روشنایی و برق کانکس اداری ۴ متری بصورت روکار، از سیم نمره ۲×۲٫۵ بوده و داکتهای PVC نمره ۲ بهمراه کیلید ، پریز برق و تلفن  و مینیاتوری ۱۶ آمپر بهمراه روشنایی مهتابی دوقلو یا رفلکتوری با روشنایی و یک چراق تونلی جهت روشنایی بیرون کانکس اداری ۴ متری و جهت سیستم گرمایش و سرمایش از کابل نمره ۴ و یک مینیاتوری ۳۲ آمپر جداگانه می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.