کانکس اداری ۲ اتاقه

کانکس دو اتاقه

کانکس دو اتاقه کانکس کارراد

یکی دیگر از محصولات پر طرفدار کانکس کارراد کانکس اداری دو اتاقه می باشد، همانطور که از نام این کانکس پیداست کانکس دو اتاقه به سازه پیش ساخته ای گفته می شود که به واسطه یک پارتیشن داخلی به دو قسمت مساوی یا نامساوی تقسیم میشود که این امر بستگی به نیاز استفاده کننده بهره بردار کانکس دو اتاقه می باشد. کانکس اداری دو اتاقه عموماً برای کانکس مسکونی یا کانکس اداری و یا کانکس کارگاهی یا دفاتر فروش که میخواهند فضایی مجزا داشته باشند مورد استفاده قرار میگیرند.

 کاربرد کانکس اداری دو اتاقه تنها برای مجزا کردن فضای داخلی است گاهاً مخاطبان کانکس درخواست آبدارخانه و سرویس بهداشتی را درفضای کانکس دو اتاقه میخواهند و حتی شده که در این فضای مجزا فضای برای میز منشی را خواسته اند .کانکس دو اتاقه به همراه آبدارخانه و میز منشی یا حتی به همراه سرویس بهداشتی به این شکل است که شما یک کانکس ۱۲ متری را تجسم کنید که در وسط آن یک درب دارید که در قسمت ورودی فضایی به اندازه دومتر طول و عرض سه متر (اگر کانکس ۱۲×۳ ) باشد قرار دارد که یا محل انتظار ارباب رجوع و میز منشی بوده و یا به عنوان آبدارخانه دارای کابینت و شیر آب می باشد.در دوطرف این فضا دو پارتیشن درب دار قرار گرفته که اتاق های اداری و محل کار اپراتور ها و یا کارمندان می باشد.بعضاً مورد هایی نیز وجود داشته که هرکدام از این اتاق ها درب مجزایی از قسمت عرضی و یا طولی سازه بصورت مستقیم به بیرون داشته اند و یا در قسمت مشترک میانی محل قرار گیری سرویس بهداشتی بوده است و فقط  پرسنل به آن دسترسی داشه اند.

کانکس اداری دو اتاقه کانکس کارراد انواع مختلفی دارد که اعم از از کانکس اداری دو اتاقه اداری ،کانکس دو اتاقه مسکونی ، کانکس دو اتاقه کامپیوتری، کانکس دو اتاقه مهندسی ، کانکس دو اتاقه مدیریتی که با انواع روش های ساخت از جمله کانکس دو اتاقه سایدینگ ، کانکس دو اتاقه ساده و چوبی قابل اجرا بوده که بهربرداران محترم بنا به درخواست خود  یکی از آنها را انتخاب می کند. عمده فرق آنها در مصالح بکار رفته و شکل ظاهری آنها بوده که بطور مثال نوع کارگاهی آن می بایست تفاوت هایی با نوع مدیریتی آن داشته و یا یک دفتر فروش تفاوت هایی با یک دفتر مهندسی مستقر در پروژه دارد که می بایست در هنگام خرید کانکس دو اتاقه پیش بینی های آن را انجام دهید.

در خصوص کانکس اداری دو اتاقه کانکس کارراد در قسمت بالا توضح داده شد که کانکس اداری دو اتاقه دارای انواع مختلفی می باشد که به لحاظ مواد ، ظاهر و ابعاد با یکدیگر متفاوت هستند و هر کدام از آنها دارای قیمت متفاوتی نسبت به یکدیگر می باشند. برای محاسبه قیمت این سازه می بایست ابتدا نوع ، ابعاد، مصالح مصرفی ، نحوه تولید ، لیست مشخصات فنی و طرح جامع آن با جزئیات کامل مشخص شده سپس قیمت آن بدست خواهد آمد که بهتر است برای این کار از مشاوران کانکس کارراد برای برآورد طراحی که مد نظر دارید کمک بگیرید. همکاران ما در طول ساعات اداری آماده ارائه مشاوره در باره انواع محصولات و قیمت انواع کانکس به شما خریداران عزیز و محترم هستند.