کانکس اداری ۱۰ متری

کانکس اداری ۱۰ متری

یکی دیگر از محصولات پر طرفدار و پر فروش کانکس کارراد کانکس اداری ۱۰ متری می باشد.همانطور که از نام این نوع کانکس پیداست این کانکس در طول ۱۰ متر میباشد و عرض آن از ۲٫۴۰ الی ۳ متر متغیر است . کانکس ادارای ۱۰ متری را میتوان بنا به نوع بهربرداری با مواد و مصالح مختلف اجرا نمود از قبیل: کانکس اداری ۱۰ متری سایدنیگ طرح کانادایی، کانکس اداری ۱۰ متری پانلی ،کانکس ادرای ۱۰ متری کامپوزیت آلومینیوم، کانکس اداری ۱۰ متری دکوراتیو و کانکس اداری ۱۰ متری سمنت برد  میتوان نام برد .ولی بیشتر کارفرمایان و پیمانکاران عزیز از کانکس اداری ۱۰ متری با نمای ورق جهت تجهیز کارگاهای خود استفاده میکنند ، زیرا به لحاظ اقتصادی داری توجیه می باشد.

کانکس آماده ۱۰ متری کانکس کارراد، به کانکسی گفته میشود که در کارگاه کانکس کارراد در ابعاد ۱۰×۴۰/۲ و یا ۱۰×۳ تولید شده و آماده بارگیری میباشد. کانکس آماده ۱۰ متری، در طرح و رنگ متفاوت در کانکس کارراد تولید میشود.

کلیه شرکتها اعم از پیمانکاری، راهسازی، ساختمانی، شهرداری ها، نیروهای نظامی، استانداری ها، مراکز بهداشت، فرمانداری ها، پروژه ها، سازمانهای دولتی و شرکتهای خصوصی میتوانند در صورت نیاز فوری از کانکس های آماده ۱۰ متری کانکس کارراد استفاده نمایند.
کانکس ۱۰ متری، درعرضهای ۴۰/۲، ۳ و یا درخواستی تولید میگردد. معمولاً کانکس ۱۰ متری کاربرد کمتری نسبت به سایر ابعاد دارد.

مشخصات فنی کانکس اداری ۱۰ متری

اجرای اسکلت  کانکس های اداری ۱۰ متری از پروفیل با مقاطع ۴۰×۴۰ و متراژ متفاوت می باشد و شاسی این دسته از کانکس اصولاً به صورت اسکی موازی است. در موارد خاص میتوان بنا به درخواست مشتری شاسی کف کانکس اداری ۱۰ متری  را بصورت  کلاف دور اجرا نمود.

اصولا شاسی کانکس اداری ۱۰ متری  از تیرآهن IPE نمره ۱۴ قابل اجرا است .

کلاف و پوشش کف کانکس اداری ۱۰ متری از پروفیل های رایج استاندارد با مقاطع ۴۰×۴۰ می باشد. که داخل کلاف اجرا شده جهت پوشش کف بصورت عرضی پروفیلهای ۴۰×۴۰ به فواصل ۳۸ سانتی متری ( پوشش) تیرریزی میگردد تا پوشش نهایی کف در برابر لرزش و بار وارده مقاوم گردد .

ستون ها بر اساس متراژ از پروفیل با مقاطع ۴۰×۴۰ و ۴۰×۸۰ می باشد که در قسمتهای اتصال ستون به کف و ستون به سقف تماماً با لچکی ( ۴۰ سانتی )  با پروفیل ۴۰×۴۰ نصب میگردد تا در برابر نیروهای وارده بر سازه درهنگام جبجایی مقاوم و باعث عدم دفرمه شدن سازه گردد و سقف بصورت کلاف دور با پرلینهای اجرا( پوشش سقف ) در سقف بصورت شیبدار جهت هدایت بار برف و آب  میباشد.

لازم بذکر است  ضخامت پروفیل ها  ( Thickness)  2 میل یا ۳ میل میباشد واسکلت ها کاملاً ضد زنگ میشوند و جوش ها کاملا ممتد طبق استاندارد جهانی زیر نظر مهندسین ناظر تست جوش بازبینی و نظرات میگردد .

نمای بیرونی کانکس اداری ۱۰ متری کانکس کارراد از ورق فولادی گالوانیزه ۵%دهم پیش رنگ کوره ای ۸ خم تشکیل شده است.

سقف کانکس اداری ۱۰ متری از نوع ورق  فولادی گالوانیزه شده نمره ۵% دهم  سینوسی با اورلب ۱۰ سانتیمتری جهت عدم نفوز آب به داخل سازه می یاشد.

نمای داخلی کانکس  اداری ۱۰ متری از دیوارپوش PVC طرح چوب روکشدار میباشد یا میتوان جهت کاهش قیمت از دیوارپوش PVC چاپی استفاده نمود .

کف کانکس اداری ۱۰ متری از تخته کف ۱۸ میل ضد آب چند لایی  با پوشش نهایی کفپوش PV پشت نمدی درجه یک استاندارد ایرانی می باشد.

عایق کانکس اداری ۱۰ متری کانکس کارراد از جنس پلی استایرن ۴ سانتیمتری با دانسیته مجاز دیر سوز میباشد.

سیستم روشنایی و برق کانکس اداری ۱۰ متری بصورت روکار، از سیم نمره ۲×۲٫۵ بوده و داکتهای PVC نمره ۲ بهمراه کیلید  ، پریز برق و تلفن  و مینیاتوری ۱۶ آمپر بهمراه روشنایی مهتابی دوقلو یا رفلکتوری با روشنایی و یک چراق تونلی جهت روشنایی بیرون کانکس اداری ۱۰ متری و جهت سیستم گرمایش و سرمایش از کابل نمره ۴ و یک مینیاتوری ۳۲ آمپر جداگانه می باشد .

لازم بذکر است در کانکس اداری ۱۰ متری بنا به درخواست مشتری محترم میتوان پارتیشن اضافه نمود و کانکس اداری ۱۰ متری را به دو قسمت مساوی یا غیر مساوی تقسیم و فضای ایجاد شده را با نوع کاربری پارتیشن بندی نمود .

در کانکس اداری ۱۰ متری میتوان با توجه به نیاز بهره بردار سرویس بهداشتی و یا حتی حمام اعمال نمود که مشخصات سرویس  و حمام در کانکس اداری ۱۰ متری به شرح ذیل میباشد :

کف سرویس از فایبرگلاس یکپارچه که جهت عدم شکستگی و مقاوم سازی با پروفیل های ۲۰×۲۰ کاملاً مشبندی و بهمراه سرامیک های ۲۰×۲۰ درجه یک استاندارد ایرانی  با اجرای ملات مصلح و سیمان فرش میگردد (کاملاً مقاوم در برابر نیروهای وارده بر کف)، شیرآلات استاندارد ایرانی اهرمی قهرمان درجه یک ، لوله کشی روکار PVC سرد و گرم، توالات تخت ایرانی یا بنا به درخواست مشتری توالت فرنگی، روشویی درجه یک استاندارد ایرانی چینی کرد، جای حوله و جای صابون ، آیینه و هواکش ۳۰×۳۰ دمنده و در کف حمام از فایبرگلاس یکپارچه که جهت عدم شکستگی و مقاوم سازی با پروفیل های ۲۰×۲۰ کاملاً مشبندی و بهمراه سرامیک های ۲۰×۲۰ درجه یک استاندارد ایرانی  با اجرای ملات مصلح و سیمان فرش میگردد (کاملاً مقاوم در برابر نیروهای وارده بر کف)، دوش تلفنی اهرمی درجه یک با مارک قهرمان، لوله کشی روکار PVC سرد و گرم، جای حوله وصابون و هواکش ۳۰×۳۰ با مارک دمنده  میباشد.