کانکس اداری سالنی

    

کانکس های اداری سالنی

این کانکس یکی از پر فروش ترین محصولات کانکس کارراد میباشد. که جهت کاربری مدیرتی یا نظارتی برای مهندسین یا مدیران پروژه ها مورد استفاده قرار میگیرد . نوع اجرای کانکس های اداری متفاوت است و نقشه ها (پلان ها ) متفاوتی دارد که بنا به نیاز و درخواست مخاطبین و خریداران محترم طراحی و اجرا میگردد .

مساله حایز اهمیت در انتخاب کانکس اداری کانکس کارراد نوع و جنس آن است که میباست متناسب با شرایط اقلیمی و موقعیت مذکور اجرا و طراحی گردد. به طور مثال: چنانچه سازه پیش ساخته اداری قرار باشد به عنوان دفتر اداری اضافه بنا در یک ساختمان اجرا  و اضافه گردد و متفاوت است با زمانی که قرار است با سازه های که داخل یک محیط باز قرار است اجرا گردد به همین دلیل مشاورین ما متشکل شده اند از گرو مهندسین طراحی صنعتی ، مهندسین معماری و مهندسین سازه که به نیاز شما پاسخگو می باشند و متناسب با خواسته شما مشاوره رایگان میدهند.

کانکس های اداری و مدیریتی دارای تنوع بسیاری بوده زیرا متناسب  با نیاز مخاطبین طراحی میگردد و نوع بهربرداری از این محصول این موضوع را دلیل میشود که هر کدام ویژگی های خاص خودرا دارا باشند  به طور مثال: گاهاً پیش می آید که بعضی از متقاضیان کانکس اداری را برای اتاق کنفرانس میخواهند، بعضی دیگر برای دفتر فروش، یا بعضی دیگر برای اتاق مدیران و یا اتاق مهمان و بعضی دیگر برای اتاق اداری. به همین دلیل تنوع کانکس اداری بسیار زیاد می باشد.

کانکس اداری معمولی

 این نوع کانکس به لحاظ اقتصادی مرقون به صرفه تر میباشد و از نظر کاربری از اهمیت خاصی برخوردار است و با مواد مصالح مختلفی جهت شرایط آب و هوایی مختلف و در ابعاد مختلف ساخته میشود .

کانکس اداری خاص( لوکس )

کانکس اداری خاص (لوکس) کانکس کارراد بیشتر حکم یک المان را دارا میباشد زیرا به لحاظ بصری باید از زیبای خاصی برخوردار باشد و عموماً جهت دفاتر و اتاق مهمان یا غرفه های نمایشگاهی مورد استفاده قرار میگیرند .مصالح استفاده شده در کانکس های اداری لوکس بسیار زیبا و دلنشین است، چه در نمای بیرونی چه در نمای  داخلی،  و این امر سبب خرید قیمت بالای این کانکس ها می باشد .

کانکس اداری عموما از چند نوع متریال ساخته میشود. کانکس اداری پانلی ، کانکس اداری با نمای سایدینگ PVC کانادایی، کانکس اداری با نمای ورق گالوانیزه و نمای داخلی دیوارپوش PVC  که تمامی این نوع کانکس های اداری از جزییات خاص خود بر خوردار است .

ابعاد کانکسهای اداری کانکس کارراد  متفاوت است عموماً کانکس های اداری از ابعاد ۲٫۴۰×۵ الی ۲٫۴۰×۱۲ و از ابعاد ۳×۵ الی ۳×۱۲ میباشد،گاهاً بنا به درخواست بهربردار محترم ابعاد کانکس ها متغییر می باشد ولی استاندارد ابعاد کانکس ها طبق استاندار قوانین مقرارت راه و تراوری می باشد و لی جهت ابعاد بزرگتر میتوان کانکس های اداری را در مقیاس (اشل) بزرگتر بصورت چند تکه ( مدولار) اجرا نمود و نیاز مشتری محترم را تامین نماید.

اسکلت کانکس اداری

اجرای اسکلت کانکس های اداری از پروفیل با مقاطع ۴۰×۴۰ ، ۴۰×۸۰ بر اساس نیاز پروژه و متراژ متفاوت میباشد و شاسی  این دسته از کانکس ها اصولاً به صورت اسکی موازی می باشد . در موارد خاص میتوان بنا به درخواست مشتری شاسی کف کانکس های اداری را بصورت  کلاف دور اجرا نمود.

اصولا شاسی کانکس های اداری از تیرآهن IPE نمره ۱۴، ۱۶و ۱۸ بر اساس متراژ کانکس قابل اجرا است . کلاف  و پوشش کف کانکس اداری از پروفیل های رایج استاندارد با مقاطع ۴۰×۴۰ و ۴۰×۸۰ بر اساس متراژ پروژه قابل تغییر می باشند. که داخل کلاف اجرا شده جهت پوشش کف بصورت عرضی پروفیلهای ۴۰×۴۰ به فواصل ۳۸ سانتی متری ( پوشش) تیرریزی میگردد تا پوشش نهایی کف در برابر لرزش و بار وارده مقاوم گردد .

ستون ها بر اساس متراژ از پروفیل با مقاطع ۴۰×۴۰ و ۴۰×۸۰ می باشد که در قسمتهای اتصال ستون به کف و ستون به سقف تماماً با لچکی ( ۴۰ سانتی ) با پروفیل ۴۰×۴۰ نصب میگردد ، تا در برابر نیروهای وارده بر سازه درهنگام جابجایی مقاوم و باعث عدم دفرمه شدن سازه گردد و سقف بصورت کلاف دور با پرلینهای اجرا( پوشش سقف ) در سقف بصورت شیبدار جهت هدایت بار برف و آب  میباشد.

لازم بذکر است  ضخامت پروفیل ها  ( Thickness) 2 میل یا ۳ میل میباشد و اسکلت ها کاملاً ضد زنگ میشوند و جوش ها کاملاً ممتد طبق استاندارد جهانی زیر نظر مهندسین ناظر تست جوش بازبینی و نظرات میگردد .