کانکس اداری با سرویس بهداشتی و آبدارخانه

کانکس اداری با سرویس بهداشتی و آبدارخانه

یکی دیگر از محصولات پر طرفدار و پر فروش کانکس کارراد کانکس اداری با سرویس بهداشتی و آبدارخانه می باشد. این کانکس در طول ۱۲ متر میباشد و عرض آن از ۲٫۴۰ الی ۳ متر متغیر است . کانکس اداری با سرویس بهداشتی و آبدارخانه را میتوان بنا به نوع بهربرداری با مواد و مصالح مختلف اجرا نمود از قبیل: کانکس اداری ۱۲ متری سایدنیگ طرح کانادایی، کانکس اداری ۱۲ متری پانلی ، کانکس اداری ۱۲ متری کامپوزیت آلومینیوم، کانکس اداری ۱۲ متری دکوراتیو و کانکساداری ۱۲ متری سمنت برد میتوان نام برد. ولی بیشتر کار فرمایان و پیمانکاران عزیز از کانکس اداری ۱۲ متری با نمای ورق جهت تجهیز کارگاهای خود استفاده میکنند ، زیرا به لحاظ اقتصادی داری توجیه می باشد.

تولید کانکس اداری با سرویس بهداشتی و آبدارخانه از خدمات ارائه شده در کانکس کارراد است . تولید کانکس اداری با سرویس بهداشتی و آبدارخانه برای مصارف مختلفی کاربرد دارد.تولید کانکس اداری با سرویس بهداشتی و آبدارخانه بیشتربرای کانکس ویلایی ، کانکس اداری ، کانکس مدیریتی ، کانکس فروشگاهی ،کانکس مهندسی ، دهها نوع دیگر می تواند کاربرد داشته باشد و مختص به شغل و حرفه ی خاصی نیست .

مشخصات فنی کانکس اداری با سرویس بهداشتی و آبدارخانه

اجرای اسکلت کانکس اداری با سرویس بهداشتی و آبدارخانه از پروفیل با مقاطع ۴۰×۴۰ و متراژ متفاوت میباشد و شاسی این دسته از کانکس ها اصولاً به صورت اسکی موازی است. در موارد خاص میتوان بنا به درخواست مشتری شاسی کف کانکس اداری با سرویس بهداشتی و آبدارخانه را بصورت  کلاف دور اجرا نمود.

اصولا شاسی کانکس اداری با سرویس بهداشتی و آبدارخانه  از تیرآهن IPE نمره ۱۴ قابل اجرا است . کلاف و پوشش کف کانکس اداری  از پروفیل های رایج استاندارد با مقاطع ۴۰×۴۰ می باشد. که داخل کلاف اجرا شده جهت پوشش کف بصورت عرضی پروفیلهای ۴۰×۴۰ به فواصل ۳۸ سانتی متری( پوشش) تیرریزی میگردد تا پوشش نهایی کف در برابر لرزش و بار وارده مقاوم گردد .

ستون ها بر اساس متراژ از پروفیل با مقاطع ۴۰×۴۰ و ۴۰×۸۰ می باشد که در قسمتهای اتصال ستون به کف و ستون به سقف تماماً با لچکی ( ۴۰ سانتی )  با پروفیل ۴۰×۴۰ نصب میگردد تا در برابر نیروهای وارده بر سازه درهنگام جابجایی مقاوم و باعث عدم دفرمه شدن سازه گردد و سقف بصورت کلاف دور با پرلینهای اجرا( پوشش سقف) در سقف بصورت شیبدار جهت هدایت بار برف و آب میباشد.

لازم بذکر است ضخامت پروفیل ها ( Thickness)  2 میل یا ۳ میل میباشد، واسکلت ها کاملاً ضد زنگ میشوند و جوش ها کاملا ممتد طبق استاندارد جهانی زیر نظر مهندسین ناظر تست جوش بازبینی و نظرات میگردد .

کانکس اداری با سرویس بهداشتی و آبدارخانه کانکس کارراد از ورق فولادی گالوانیزه ۵%دهم پیش رنگ کوره ای ۸ خم تشکیل شده است.

سقف کانکس اداری با سرویس بهداشتی و آبدارخانه کانکس کارراد از نوع ورق  فولادی گالوانیزه شده نمره ۵% دهم  سینوسی با اورلب ۱۰ سانتیمتری جهت عدم نفوز آب به داخل سازه می باشد.

نمای داخلی کانکس اداری با سرویس بهداشتی و آبدارخانه از دیوارپوش PVC طرح چوب روکشدار میباشد یا میتوان جهت کاهش قیمت از دیوارپوش PVC چاپی استفاده نمود .

کف کانکس اداری با سرویس بهداشتی و آبدارخانه از تخته کف ۱۸ میل ضد آب چند لایی میباشد با پوشش نهایی کفپوش PV پشت نمدی درجه یک استاندارد ایرانی می باشد.

عایق کانکس اداری با سرویس بهداشتی و آبدارخانه اداری از جنس پلی استایرن ۴ سانتیمتری با دانسیته مجاز دیر سوز میباشد.

سیستم روشنایی و برق کانکس اداری با سرویس بهداشتی و آبدارخانه بصورت روکار، از سیم نمره ۲×۲٫۵ بوده و داکتهای PVC نمره ۲ بهمراه کیلید  ، پریز برق و تلفن  و مینیاتوری ۱۶ آمپر بهمراه روشنایی مهتابی دوقلو یا رفلکتوری با روشنایی و یک چراق تونلی جهت روشنایی بیرون کانکس اداری با سرویس بهداشتی و آبدارخانه و جهت سیستم گرمایش و سرمایش از کابل نمره ۴ و یک مینیاتوری ۳۲ آمپر جداگانه می باشد .

لازم بذکر است در کانکس اداری با سرویس بهداشتی و آبدارخانه بنا به درخواست مشتری محترم میتوان پارتیشن اضافه نمود و کانکس اداری با سرویس بهداشتی و آبدارخانه را به دو قسمت مساوی یا غیر مساوی تقسیم و فضای ایجاد شده را با نوع کاربری پارتیشن بندی نمود .

در کانکس اداری با سرویس بهداشتی و آبدارخانه میتوان با توجه به نیاز بهره بردار سرویس بهداشتی و یا حتی حمام اعمال نمود که مشخصات سرویس  و حمام در کانکس اداری با سرویس بهداشتی و آبدارخانه به شرح ذیل میباشد :

کف سرویس از فایبرگلاس یکپارچه که جهت عدم شکستگی و مقاوم سازی با پروفیل های ۲۰×۲۰ کاملاً مشبندی و بهمراه سرامیک های ۲۰×۲۰ درجه یک استاندارد ایرانی با اجرای ملات مصلح و سیمان فرش میگردد که کاملاً مقاوم در برابر نیروهای وارده بر کف می باشد، شیرآلات استاندارد ایرانی اهرمی قهرمان درجه یک ، لوله کشی روکار PVC سرد و گرم، توالات تخت ایرانی یا بنا به درخواست مشتری توالت فرنگی، روشویی درجه یک استاندارد ایرانی چینی کرد، جای حوله و جای صابون ، آیینه و هواکش ۳۰×۳۰ دمنده و در کف حمام از فایبرگلاس یکپارچه که جهت عدم شکستگی و مقاوم سازی با پروفیل های ۲۰×۲۰ کاملاً مشبندی و بهمراه سرامیک های ۲۰×۲۰ درجه یک استاندارد ایرانی  با اجرای ملات مصلح و سیمان فرش میگردد (کاملاً مقاوم در برابر نیروهای وارده بر کف)، دوش تلفنی اهرمی درجه یک با مارک قهرمان، لوله کشی روکار PVC سرد و گرم، جای حوله وصابون و هواکش ۳۰×۳۰ با مارک دمنده  میباشد .

کانکس اداری با سرویس بهداشتی و آبدارخانه حداقل امکانات رفاهی جهت اسکان یک شخص درون یک فضا بوده که بهتر است داخل تمامی کانکس ها تعبیه شود اما بنا به دلایلی از جمله تامین تاسیسات ، شبکه فاضلاب و همچنین نوع نیاز کاربری این گونه نیست و فقط در مواردی که ضرورت ایجاد کند ، این بخش ها داخل کانکس تعبیه می شوند.معمولاسازه هایی که دارای کاربری اداری ، مدیریتی و نگهبانی هستند فاقد این بخش ها بوده و معمولا نفرات از فضا های دیگر که در نزدیکی سازه وجود دارد برای این خدمات استفاده می کنند.ساخت کانکس با سرویس بهداشتی و آبدارخانه بیشتر مختص سازه های اقامتی ، مسکونی و سرایداری است که شخص بصورت دائم در آنها سکونت یا اقامت چند روزه داشته و نیاز به این فضاها امری ضروری است.