کانکس آشپزخانه

کانکس آشپزخانه

کانکس کارراد با تجربه ای فراوان درعرصه ی ساخت و تولید انواع کانکس آشپزخانه ، کانکس سلف سرویس ، کانکس سالن غذاخوری، کانکس رستوران و… افتخار دارد تا کانکس هایی با کاربری متفاوت طبق نیاز شما مشتریان گرامی را ارائه داده تا متقاضیان محترم امکان استفاده از آن را داشته باشند. کانکس آشپزخانه و غذاخوری کانکس کارراد قابل استفاده در مکان های مختلف و پروژه های متفاوت می باشند. با امکان ساخت در ابعاد و اندازه های متفاوت و مختلف بنا به درخواست و سفارش مشتری ساخت و تولید می شوند.

لیست برخی از انواع کانکس آشپزخانه و کانکس غذاخوری کانکس کارراد:

کانکس آشپزخانه و آبدارخانه با کابینت ام دی اف

کانکس با آبدارخانه

سالن های غذاخوری پیش ساخته

کانکس ناهارخوری

کانکس سلف سرویس

کانکس برای پخت و پز

کانکس آشپزخانه کانکس کارراد معمولاً به همراه انواع کانکس رستوران ( کانکس غذا خوری ) مورد بهره برداری قرار می گیرد و جزء همیشگی کمپ های پیمانکاری هستند چرا که در بسیاری از موارد خریداری غذای آماده به دلیل بعد مسافت اقتصادی امکانپذیر نیست .

اگر حجم مواد غذایی اولیه مورد استفاده زیاد باشد نیاز به کانکس سردخانه هم خواهد بود ، در غیر اینصورت می توان با ایجاد یک یخچال مناسب در داخل کانکس نیاز به سردخانه را مرتفع نمود.

برای ایمنی بیشتر می توان کپسول های گاز مورد مصرف را در جایگاهی کوچک متصل به کانکس و لیکن خارج از آن در نظر گرفت تا امکان هرگونه تجمع گاز در زمان نشتی کپسول را از بین برد.

از کانکس های آشپزخانه در شهرداری ها، مدارس، ارتش، سپاه و نیروهای انتظامی، راهداری، صنایع، کانکس جمعیت هلال احمر، کارگاه ها و .. استفاده می شود.

مشخصات فنی کانکس آشپزخانه

اسکلت و شاسی قوی مرغوب

دیوار ها تشکیل شده از ساندویچ پانل دو رو ورق با ورق گالوانیزه رنگ کوره

دارای سیم کشی ضد آب

فن قوی

کف با ورق آلومینیوم آجدار با ضخامت ۲ میل

جنس درب ها و پنجره ها از آلومینیوم رنگی مجهز به توری

دارای کابینت و سینک و طبقه بندی با توجه به سفارش مشتری

لوله کشی آب گرم و سرد و آبگرمکن

دارای سیستم ایمنی هشدار حریق

مجهز به کپسول آتشنشانی

شیشه های دو جداره تیره

کابینت

اجاق گاز

قیمت کانکس آشپزخانه

قیمت کانکس آشپزخانه کانکس کارراد به نوع مواد اولیه ی استفاده شده در آن بستگی دارد . همچنین کاربرد و کارایی کانکس های آشپزخانه در قیمت آن تاتثیر گذار است . جهت اطلاعات بیشتر از قیمت کانکس های  آشپزخانه با کارشناسان فروش کانکس کارراد تماس حاصل نمایید.