کانکس بانک ملت
کانکس بانک atm
مهر ۴, ۱۳۹۶
سازه فلزی
سازه فلزی
مهر ۹, ۱۳۹۶
نمایش همه
كانكس كارگرى

كانكس كارگرى

کانکس کارگاهی ،کانکس کارگری

یکی دیگر از محصولات کانکس کارراد که کارفرمایان انواع پروژه ها از آن استقبال فراوانی می کنند کانکس کارگاهی(کانکس کارگری) می باشد.این دسته از کانکس جهت اسکان و خوابگاه کارگران برای انواع پروژه ها استفاده میگردد، که به راحتی قابل تجهیز است و  متناسب با هر اقلیمی مواد این کانکس گارگاهی(کانکس کارگری)  تعیین میگردد. اصولا برای شرایط اقلیم گرم و خشک از ساندویچ پانل استفاده می شود و برای شرایط متعادل و معمولی از کانکس ها با نمای ورق استفاده میگردد، که خود جزییات خاصی را دارد ولی اغلب خریدارن جهت اسکان کارگران از کانکس با نمای ورق استفاده میکنند . کانکس های کارگاهی(کانکس کارگری) کانکس کارراد به علت مقرون به صرفه بودن از استقبال بیشتری جهت تجهز کارگاه ها برخودار هستند زیرا متریال مصرفی در کانکس های کارگاهی(کانکس کارگری)  گران قیمت نمی باشد . جهت نگهداری صحیح از کانکس های کارگاهی(کانکس کارگری) باید چند اصول را در این خصوص رعایت کرد.۱٫ حد فاصل اسقرار کانکس های کارگاهی(کانکس کارگری) با جبهه کاری (محل اجرای پررژه) ۲٫ هنگام جابجای و لیفت از سیم و بند های بلند استفاده گردد.لازم بذکر است: ابعاد کانکس های کارگاهی(کانکس کارگری) متغییر است و بر طبق قوانین حمل و جابجایی میبایست ساخته شود . ابعاد عرض کانس ها از ۲٫۴۰ تا ۴ متر متغیر بوده و قابل اجرا میباشد و ابعاد طول کانکس ها از۱ تا ۱۲ متر قابلیت اجرا می باشد. در کانکس های کارگاهی(کانکس کارگری) میتوان سرویس بهداشتی ، حمام و آبدارخانه لحاظ کرد یا جهت تفکیک فضای موجود از پارتیشن بندی میتوان نمود .مواد استفاده شده  اصولا  در این دسته از در کانکس های کارگاهی(کانکس کارگری) کانکس کارراد به شرح ذیل میباشند:

مشخصات فنی کانکس های کارگاهی(کانکس کارگری)

شاسی کانکس های کارگاهی(کانکس کارگری) از تیر آهن  IPE نمره ۱۶ الی ۱۸ بسته به نوع و متراژ کانکس بصورت اسکی 

اسکلت بدنه کانکس های کارگاهی(کانکس کارگری) از پروفیل های ۴۰×۴۰ و برای کف سازه از پروفیل های ۴۰×۴۰ در فواصل ۳۶ سانتی  با ضخامت ۱٫۵ میل و اجرای ضد زنگ کامل اسکلت . 

قلاب ( هوک بلت ) جهت بارگیری و جابجایی کانکس های کارگاهی(کانکس کارگری)  با اجرای جوشهای سر بالا و کلاف

نمای داخلی بدنه کانکس های کارگاهی(کانکس کارگری) از دیوارپوش PVC درجه یک استاندارد ایرانی

نمای خارجی بدنه کانکس های کارگاهی(کانکس کارگری) از ورق گالوانیزه پیش رنگ کوره ای ۸ خم

پوشش خارجی سقف کانکس های کارگاهی(کانکس کارگری) از ورقهای گالوانیزه

استفاده از دستک و یا بادبند K با استفاده از پروفیلهای ۲۰×۴۰ به طول ۳۰ سانتیمتری جهت مقاوم سازی استراکچر سازه  برابر نیروهای جانبی  .

پوشش داخلی کف کانکس از تخته های ۱۶ میل تمام MDF

 درب ورودی از نوع آلومینیومی ۱ به ابعاد ۱۸۰×۸۰  با یراق آلات استاندارد ایرانی

پنجره ها از جنس آلومینیومی ۲ به ابعاد ۱۰۰×۸۰ با یراق آلات استاندارد ایرانی

تاسیسات برقی و تلفن کانکس کارگاهی(کانکس کارگری) کانکس کارراد  با استفاده از کابل نمره  2.5×۲  بصورت روکار داخل داکت های PVC نمره ۲، کلید و پریز، جهت روشنائی خارجی کانکس ازچراغ تونلی جهت روشنائی داخلی از مهتابی ۴۰×۲ و جهت سرمایـش وگرمـایش کانکس یک ورودی جدا با مینـیاتوری ۲۵ آمپـر باکابل نمره ۴ اجراء میشود.

کلیه کانکس کارگاهی(کانکس کارگری) کانکس کارراد با مشخصات فوق دارای یک سال گارانتی و خدمات پس از فروش مادالعمر می باشند.

لازم بذکر است در تمام کانکس کارگاهی(کانکس کارگری) کانکس کارراد  بنا به درخواست مشتری محترم قابلیت نصب سرویس بهداشتی ، آبدارخانه و پارتیشن جداکننده جهت ایجاد اتاق بیشتر امکان پذیر میباشد .

كانكس كارگرى

كانكس كارگرى به چه جور کانکسی اطلاق می شود؟ كانكس و كمپ پيش ساخته اى است كه با مواد اوليه ى ارزانتر ساخته مى شود كه جهت انجام پروژه به صرفه باشد.
معمولاً از اين تيپ كانكس هميشه به تعداد زياد و در ابعاد مختلف جهت تسريع در تجهيز كارگاه ها موجود است.

همچنین کانکس نگهبانی در ابعاد و مدل های مختلف موجود است.

خرید آن به چه صورت است؟

اضافه بنا با کمک کانکس پیش ساخته چگونه ممکن است؟

قیمت یک آلاچیق یا کانکس چند است؟

سوالات دیگری دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

تماس با کانکس کارراد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.